logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Artykuły i wiadomości

JBB Bałdyga z nową odsłoną kampanii „Smakuje w całej Polsce”

7 października JBB Bałdyga startuje z kolejną odsłoną trwającej cały rok ogólnopolskiej kampanii marketingowej 360 stopni „Smakuje w całej Polsce”. Promują ją znani kucharze - bracia Budnik.

05.10.2023 | przeczytano: 44 razy
Kampania z okazji 465 lat Poczty Polskiej

Wystartowała jubileuszowa kampania Poczty Polskiej z okazji 465 lat istnienia. Kampanię pod hasłem „Wczoraj. Dziś. Jutro” przygotowała agencja Ancymony.

05.10.2023 | przeczytano: 58 razy
Agencja Change Serviceplan z pierwszą kampanią dla Ariston Polska

Pod koniec września br. wystartowała kampania "Ciepło, cieplej, Ariston". Jest to pierwsza kampania zrealizowana przez agencję Change Serviceplan (Group One) dla Ariston Polska po wygranym przetargu na obsługę marki. Działania wizerunkowe i produktowe będą prowadzone do stycznia 2024 roku.

05.10.2023 | przeczytano: 59 razy
Tylko nowym klientem Lepont

Z końcem sierpnia Lepont rozpoczął współpracę z Tylko - marką meblową, która swoim zindywidualizowanym podejściem rzuciła wyzwanie całej branży. Do zadań agencji należy launch komunikacji na rynku polskim, w tym pełny zakres współpracy z obszaru PR, influencer marketing oraz działania z zakresu brand experience.

05.10.2023 | przeczytano: 64 razy
Kampania promująca segregację odpadów w galeriach NEPI Rockcastle

O segregacji odpadów mówi się od lat, ale wciąż jest to duży problem. Wątpliwości nie tylko budzi to, co i gdzie powinno być wyrzucone, lecz także to, co dzieje się ze śmieciami po ich odbiorze. Brakuje odpowiednich oznaczeń, wciąż pojawia się wiele błędów w komunikacji dotyczącej właściwej segregacji. Dlatego też 5 października, NEPI Rockcastle rozpoczyna cykl angażujących działań oraz pokazów edukacyjnych pod hasłem „Śmiecioodpowiedzialni” zorganizowanych we współpracy z lokalnymi zakładami i firmami odpowiedzialnymi za gospodarowanie odpadami. Akcja obejmuje 14 galerii handlowych w całej Polsce.

05.10.2023 | przeczytano: 51 razy

Global Alliance for Public Relations and Communication Management (GA), organizacja, w której krajowym przedstawicielem jest Polskie Stowarzyszenie Public Relations, zwróciła się do ONZ z propozycją poszerzenia celów zrównoważonego rozwoju o odpowiedzialną komunikację kształtującą etyczną relację z interesariuszami. Apel wystosowany został w imieniu ponad 100 organizacji branżowych z całego świata, w tym PSPR, które udzieliło pełnego poparcia dla tej idei podczas europejskiego szczytu Global Alliance w Lizbonie.

05.10.2023 | przeczytano: 42 razy

Firma Renishaw specjalizująca się w dziedzinie produkcji precyzyjnych urządzeń metrologicznych i technologii do systemów medycznych, powierza obsługę komunikacji na LinkedIn agencji OBTK. Działania obejmują opracowanie i realizację strategii komunikacji w tym medium.

05.10.2023 | przeczytano: 65 razy

Całościowych regulacji dotyczących użycia sztucznej inteligencji w kampaniach wyborczych, nie ma ani w Polsce, ani w USA, ani w żadnym innym demokratycznym kraju. Tam, gdzie trwa polityczna walka, możemy być świadkiem wielu nieczystych zagrań z użyciem np. “deepfejków”. Również ChatGPT okazał się narzędziem, które sprzyja zdobywaniu wyborców. Bardzo łatwo przy jego użyciu kierować przekaz do ściśle określonych grup. Coś co kiedyś wymagało tygodni, jeśli nie miesięcy przygotowań - dziś można zrobić w kilka chwil. Co ciekawe takie zagrania są wbrew regulaminowi narzędzia. Jednak OpenAI nie ma odpowiednich zasobów kontrolnych, aby temu zapobiegać.

04.10.2023 | przeczytano: 69 razy
Screen Network zbuduje sieć reklamową w placówkach Poczty Polskiej

Screen Network, właściciel sieci ekranów reklamowych Digital OOH rozszerza swoją ofertę o ekrany w placówkach Poczty Polskiej. Umowa zakłada instalację ekranów reklamowych w 500 lokalizacjach w 106 miastach. Na ekranach wyświetlane będą zarówno spoty promocyjne i sprzedażowe Poczty Polskiej, jak i podmiotów zewnętrznych. Umowa została zawarta na pięć lat. 

04.10.2023 | przeczytano: 100 razy
PZU z nową kampanią ubezpieczeń komunikacyjnych

PZU ruszył z nową kampanią marketingową, w której stawia na kompleksowość oferty ubezpieczeń PZU Auto. W działania promocyjne po raz kolejny zaangażowana została ambasadorka PZU – tenisistka Iga Świątek.

04.10.2023 | przeczytano: 112 razy
1 2 3
Strona 1/5698 (fotorelacji: 56980)
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764