logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agora: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 705

Na najbliższy weekend 31 października - 1 listopada 2020 roku Rock Radio przygotowało specjalne propozycje dla słuchaczy. W sobotę stacja zaprosi wszystkich na audycję "Strach się bać", związaną z obchodzonym w tym dniu w wielu miejscach Halloween, zaś w niedzielę - w dniu Wszystkich Świętych będzie wspominać znanych muzyków, którzy odeszli w tym roku.

29.10.2020 | przeczytano: 67 razy
Kampania społeczna: Twój brak sprzeciwu ratuje życie

Już 31 października rusza kampania społeczna promująca transplantację i donację narządów po śmierci. Jej pomysłodawcą i twórcą jest Marek Biskup, pierwszy pacjent, któremu młody zespół ze Śląskiego Centrum Chorób Serca odważył się przeszczepić płuca po dwóch tygodniach podłączenia pod ECMO, sztuczne płuco natleniające krew poza organizmem.

28.10.2020 | przeczytano: 156 razy
Radio Tok FM i Tokfm.pl wspierają strajk kobiet

W środę, 28 października 2020 r. - w dniu strajku kobiet antenę Radia TOK FM zdominuje temat protestów i sytuacji politycznej w Polsce. Redakcja stacji będzie m.in. relacjonować wydarzenia w całym kraju oraz przedstawiać wypowiedzi ludzi kultury i mediów wspierających strajk, a także zaprosi słuchaczki i słuchaczy do dyskusji w ramach specjalnych wydań programu "Mikrofon TOK FM". Natomiast tokfm.pl zmieni swoje logo i od rana prezentować będzie relację na żywo ze strajku w serwisie i mediach społecznościowych. W ten sposób redakcja rozgłośni i serwisu wspierają protest kobiet przeciwko ograniczeniu prawa do aborcji.

28.10.2020 | przeczytano: 88 razy
Gazeta.pl wspiera strajk kobiet zmieniając stronę główną i logo

28 października 2020 r. Gazeta.pl doda do swojego logo symbol strajku kobiet - błyskawicę i hasło "Kobiety walczą", wspierając protesty i wolność wyboru. Tego dnia zmieni się też strona główna portalu, na której w ramach strajku zostanie opublikowanych mniej tekstów informacyjnych, które zastąpi specjalna deklaracja zespołu portalu.

28.10.2020 | przeczytano: 124 razy

Helios to największa sieć kin w kraju, która cały czas się rozwija. 22 października 2020 r. w żorskiej Galerii Wiślanka spółka otworzyła swój 50. multipleks. Tym samym oferuje widzom w całej Polsce seanse kinowe łącznie w 281 salach, w których znajdują się niemal 53 tysiące komfortowych foteli.

23.10.2020 | przeczytano: 138 razy

Od środy, 21 października 2020 r. studenci mogą skorzystać z nowej oferty prenumeraty cyfrowej "Gazety Wyborczej". Oprócz dostępu do treści na stronach Wyborcza.pl w atrakcyjnej cenie otrzymają oni także dodatkowe zniżki lub promocyjne kody od partnerów "Wyborczej" - Legimi, TIDAL, FlixBusa i Orange Flex.

21.10.2020 | przeczytano: 255 razy
Helios zaprasza na bezpieczne seanse kinowe

Pomimo trudnej sytuacji w Polsce, kina sieci Helios regularnie funkcjonują, zapraszając widzów na premierowe seanse oraz projekty specjalne. Dzięki przestrzeganiu rygorystycznych procedur sanitarnych oraz odpowiednio przeszkolonemu personelowi możliwe jest bezpieczne oglądanie ciekawych filmów na wielkim ekranie w największej w Polsce sieci multipleksów.

21.10.2020 | przeczytano: 123 razy
Nałęczowianka wspiera kampanię „Siła pragnienia” loterią z eko-nagrodami

Marka naturalnej wody mineralnej Nałęczowianka wystartowała z ogólnopolską loterią, w której do wygrania są nagrody przyjazne środowisku, m.in. w pełni elektryczny samochód Nissan Leaf. Loteria jest elementem wspierającym najnowszą kampanię „Siła pragnienia”, z którą marka ruszyła na początku października.

20.10.2020 | przeczytano: 223 razy

Trwa kampania promocyjna Radia Złote Przeboje pod hasłem "Największe przeboje lat '80,'90,'00". W tym tygodniu do zaplanowanych działań medialnych dołączyła akcja na Instagramie prowadzona z influencerami. Słuchacze i internauci mogą zaprezentować na zdjęciu swój “TOTAL LOOK a'la gwiazda dekady”, zamieszczając ujęcie na swoim profilu albo na Instastory z odpowiednim hasztagiem. Ich stylizacje i fotografie będą komentowane na antenie - od poniedziałku do piątku w porannej audycji Radia Złote Przeboje redakcja wskaże autora najbardziej kreatywnego zdjęcia, a na profilach stacji na Facebooku i Instagramie pojawi się repost fotografii.

20.10.2020 | przeczytano: 167 razy
Finał 10. edycji Nagrody Radia Tok FM im. Anny Laszuk 27 października na antenie i online

Za tydzień - we wtorek, 27 października 2020 r. poznamy laureata lub laureatkę tegorocznej, jubileuszowej Nagrody Radia TOK FM im. Anny Laszuk przyznawanej za wyjątkowy wpływ na rzeczywistość. Redakcja Radia TOK FM przedstawi wynik obrad Kapituły Nagrody podczas finałowej gali na antenie stacji oraz w internecie na tokfm.pl.

20.10.2020 | przeczytano: 117 razy
„Jedenaste: Nie produkuj śmieci” – rusza 21. konkurs Galerii Plakatu AMS

W 2020 roku zadaniem uczestników konkursu organizowanego przez AMS jest zaprojektowanie plakatu na temat ograniczenia produkcji śmieci. Partnerem głównym tej edycji jest Miasto Stołeczne Warszawa, zaś głównym patronem Gazeta.pl.

19.10.2020 | przeczytano: 478 razy
Gazeta.pl z akcją wsparcia służb medycznych

“Wspieramy Was – Raport z pierwszej linii” - pod takim hasłem Gazeta.pl 15 października br. rozpoczęła inicjatywę mającą na celu okazanie wsparcia pracownikom polskiej służby zdrowia. Na łamach portalu ukażą się wypowiedzi, relacje oraz nagrania pracowników służb medycznych i sanitarno-epidemiologicznych, pokazujące jak naprawdę wygląda ich rzeczywistość w czasie walki z pandemią. Pierwsze publikacje na ten temat dostępne są już na stronie głównej Gazeta.pl

19.10.2020 | przeczytano: 157 razy
„Maseczki do kontroli” – specjalna akcja „Gazety Wyborczej” w 20 polskich miastach

Dziś - w piątek, 16 października br. reporterzy lokalnych redakcji „Gazety Wyborczej” sprawdzali, jak mieszkańcy 20 polskich miast stosują się do przestrzegania nakazu zasłaniania nosa i ust w miejscach publicznych. Wyniki testu pojawią się już dzisiaj w serwisach lokalnych oraz stronie głównej Wyborcza.pl. Więcej na ten temat będzie można przeczytać natomiast w weekendowym wydaniu „Gazety Wyborczej” wraz z rozmową z psycholożką o tym, dlaczego nie lubimy nosić maseczek, oraz zestawem odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie noszenia osłon na nos i usta.  

16.10.2020 | przeczytano: 169 razy
Prenumerata cyfrowa „Gazety Wyborczej” w ofercie Home.pl

„Gazeta Wyborcza” i home.pl rozpoczęły współpracę, dzięki której 15 października 2020 r. w ofercie home.pl pojawiły się pakiety prenumeraty cyfrowej dziennika w wersji podstawowej i premium. Dzięki wykupieniu specjalnych kodów i ich aktywacji na Wyborcza.pl/homepl internauci uzyskają dostęp do treści „Gazety Wyborczej” oraz jej magazynów, m.in. „Dużego Formatu” i „Wysokich Obcasów”.

15.10.2020 | przeczytano: 252 razy

Jak kryzys i koronawirus zmieniają stosunki między pracownikami i pracodawcami? Czy damy radę żyć bez relacji, które dawała nam praca, i jak budować je zdalnie? Co będzie z nieodpłatną lub słabo płatną pracą, na przykład w sektorze opieki? Tym i innym zagadnieniom związanym z przyszłością pracy poświęcony jest nowy, wspólny projekt "Gazety Wyborczej" i Goethe-Institut. Jego osią są debaty wideo, które będzie można oglądać na żywo na m.in. Wyborcza.pl oraz na stronie Instytutu - pierwsza odbędzie się już jutro, we wtorek 13 października br. pod hasłem "Solidarność czy jeszcze większe skłócenie?". Projekt "Praca, praca!" zainaugurowała publikacja eseju Marcina Napiórkowskiego "Potęga biurowej plotki" w weekendowym magazynie "Wolna Sobota" na cyfrowych i tradycyjnych łamach "Wyborczej".

13.10.2020 | przeczytano: 185 razy
Doradztwo Mediowe optymalizuje proces obsługi klientów i stawia na ofertę internetową

Zespół Doradztwa Mediowego z Grupy Radiowej Agory, który od lat tworzy dla klientów wielomediowe kampanie reklamowe, od jesieni 2020 r. działa w zmienionej strukturze. W nowo wyznaczonych pięciu kluczowych regionach Polski doświadczeni doradcy oraz managerowie pracują bezpośrednio z reklamodawcami. Na coraz szerszą skalę w ofercie spółki są też dostępne rozwiązania z zakresu digital marketingu, np. partnerstwa unikalnych audycji radiowych czy dedykowane podcasty.  

12.10.2020 | przeczytano: 202 razy
„Rodzina+” - serial dokumentalny Gazeta.pl o polskich rodzinach LGBT+

12 października br. Gazeta.pl udostępni swoim użytkownikom serial „Rodzina+” poświęcony polskim rodzinom LGBT+. Dzięki niemu widzowie poznają cztery niezwykłe historie osób z całej Polski, które, jak wyjaśniają twórcy dokumentu, pozbawione są takich samych praw jak inni, ponieważ są rodzinami nieheteronormatywnymi.

09.10.2020 | przeczytano: 215 razy

Teksty z dziennika 'The New York Times', relacje Macieja Czarneckiego, korespondenta „Wyborczej” z kluczowych stanów, komentarze Anne Applebaum i Daniela Frieda - to tylko część materiałów, jakie będzie można przeczytać w „Gazecie Wyborczej” w ostatnim miesiącu przed pojedynkiem Biden-Trump. Już jutro - w sobotę, 10 października br. na tradycyjnych i cyfrowych łamach magazynu „Wolna Sobota" znajdzie się mapa USA z olbrzymią porcją danych o nadchodzących wyborach. Redakcja opublikuje także wywiad z Mary Trump, siostrzenicą obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, autorką głośnej książki „Zbyt wiele i nigdy dość”, zaś fragment wydania będzie można przeczytać na Wyborcza.pl dzięki kodowi dostępu drukowanemu w numerze „Wyborczej”.

09.10.2020 | przeczytano: 117 razy
„Dekonstrukcja” Adama Jassera na platformie podcastowej Tok FM

8 października 2020 r. tuż po godz. 19:00 ukazał się pierwszy odcinek nowego podcastu TOK FM, tym razem poświęconego sprawom międzynarodowym. Analityczny cykl "Dekonstrukcja" prowadzić będzie Adam Jasser, wieloletni korespondent Agencji Reutera i były minister w kancelarii premiera. Kolejne części podcastu będą dostępne w czwartki na tokfm.pl oraz w aplikacji mobilnej TOK FM.

09.10.2020 | przeczytano: 240 razy

Trzy gry, trzy 12-dniowe sesje i ponad setka transmisji o łącznej długości ponad 300 godzin – to wszystko czeka na fanów esportu m.in. w serwisie Sport.pl. W środę, 7 października br. rusza druga edycja POLISH ESPORT CUP 2020. Zawody organizowane są w ramach współpracy Sport.pl, organizacji esportowej PACT, marek ACTINA i SFERIS.pl.

07.10.2020 | przeczytano: 267 razy
1 2 3
Strona 1/36 (artykułów: 705)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764