logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lotos: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 156
Startuje platforma streamingowa Max

W serwisie Max dostępne będą treści od różnych dostawców usług medialnych, w tym katalog zupełnie nowych i jakościowych produkcji Max Original, bogata sekcja kultowych tytułów HBO Max, a także obszerna biblioteka TVN, Discovery oraz Eurosportu. Max oferuje udoskonaloną aplikację oraz nowe funkcje, zupełnie nowe produkcje i najlepszą rozrywkę w każdej kategorii tematycznej.

11.06.2024 | Świat mediów | przeczytano: 720 razy
Olga Grzybowska: z 19 Południka do Fusion Labs

Olga Grzybowska objęła stanowisko dyrektor marketingu w Fusion Labs. Olga ma kilkunastoletnie doświadczenie w szeroko rozumianej komunikacji marketingowej, a w szczególności w tworzeniu strategii oraz jej implementacji. Przez ostatnie lata, Olga była współwłaścicielem agencji 19 Południk, obsługując jednocześnie projekty marketingowe klientów. W trakcie swojej kariery pracowała dla marek takich jak: Pizza Hut, Fundacja Dzieciom, Lotos, Oriflame, Dan Cake, Dr. Oetker, Philip Morris (IQOS Club), Kaufland, Gemini Park, Volvo Trucks, Stovit, Latopic, Bakal, Ritter Sport, i Vitax.

20.11.2023 | Z rynku | przeczytano: 840 razy
RMF FM najbardziej opiniotwórczym medium w Polsce.

Jak podaje Instytut Monitorowania Mediów (IMM), na czele najbardziej opiniotwórczych mediów utrzymuje się RMF FM, do którego informacji inne redakcje w kraju odwoływały się w maju ponad 3 tys. razy. Następną pozycję zajmuje stacja TVN24, na którą polskie media powoływały się zaledwie 56 razy mniej. Podium zamyka dziennik Rzeczpospolita z wynikiem 2,7 tys. cytowań. Z kolei najwyższy awans aż o siedemnaście miejsc w rankingu głównym należy do Polskiego Radia 24.

31.07.2023 | Świat mediów | przeczytano: 1166 razy
Materiał Bianki Mikołajewskiej z Wirtualnej Polski na szczycie czerwcowego rankingu

W czerwcu 2023 r. dziennikarze najczęściej powoływali się na publikację Wirtualnej Polski autorstwa Bianki Mikołajewskiej pt. „Klub milionerów 2023. Prawie pół miliarda złotych dla 90 ludzi „Dobrej Zmiany”” – wynika z najnowszego raportu „O tym się mówi” przygotowywanego przez Instytut Monitorowania Mediów (IMM) i Radio ZET. Cykliczne zestawienie powstaje w ramach projektu Nagroda Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego.

24.07.2023 | Świat mediów | przeczytano: 576 razy
Artykuł z Gazety Wyborczej na czele majowego raportu „O tym się mówi”

W maju br. dziennikarze najczęściej powoływali się na artykuł Wojciecha Czuchnowskiego pt. „”Wyborcza” ujawnia: Państwowy remont mieszkania Brudzińskiego” – wynika z najnowszego raportu „O tym się mówi” przygotowywanego przez Instytut Monitorowania Mediów i Radio ZET. Zestawienie powstaje w ramach projektu Nagroda Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego.

26.06.2023 | Świat mediów | przeczytano: 562 razy

TVN Warner Bros. Discovery celebruje Miesiąc Dumy. Polski lider rynku medialnego dołącza do globalnych obchodów Pride Month w Warner Bros. Discovery i organizuje liczne inicjatywy wewnętrzne – m.in. wspólne szycie flag sojuszniczych czy warsztaty na temat inkluzywności. Miesiąc Dumy będzie obfitować także w propozycje programowe dla widowni – m.in. premiery oraz specjalne kolekcje tematyczne filmów i seriali związanych ze społecznością LGBTQ+ w Playerze, HBO Max, Vod.pl oraz TVN24 GO. Realizowane działania są elementem misji Diversity, Equity & Inclusion w TVN WBD – firmie, która na co dzień propaguje kulturę otwartości i szacunku.

02.06.2023 | Świat mediów | przeczytano: 354 razy
Awans w dziale technologii oraz nowa jednostka biznesowa VMLY&R Poland

Sławek Wala, dotychczas Chief Technology Officer (CTO) w VMLY&R Poland, od 1 maja obejmuje stanowisko Managing Director w nowo utworzonej jednostce biznesowej Production HUB. Funkcję CTO przejmie Jakub Mikuś, który awansuje w strukturach agencji.

10.05.2023 | Personalia | przeczytano: 817 razy
Największe kryzysy wizerunkowe 2022 roku

Największy kryzys wizerunkowy 2022 roku w polskim świecie publicznym to katastrofa ekologiczna na Odrze i towarzysząca jej nietransparentna polityka rządu. W gronie firm i organizacji – skandal obyczajowy i rozłam w Ordo Iuris, natomiast w sferze marek osobistych na pierwszym miejscu znalazł się Tomasz Lis – w związku z medialnymi zarzutami dot. sposobu traktowania podwładnych w Newsweek Polska. Takie są wyniki badania Kryzysometr 22/23, przeprowadzonego przez agencję Alert Media Communications wśród panelu eksperckiego managerów ds. komunikacji oraz rzeczników największych polskich firm i instytucji.

20.12.2022 | Świat mediów | przeczytano: 1065 razy

Do zespołu InnerValue, firmy doradczej specjalizującej się w kompleksowym wsparciu komunikacyjnym innowacyjnych firm na rożnym etapie ich rozwoju, dołączyły dwie nowe osoby. Witold Nieć i Mariusz Gawrychowski od lat są związani z korporacyjną komunikacją strategiczną i rynkiem mediów. Rozszerzenie zespołu to część realizowanej strategii InnerValue, w której firma zakłada wprowadzenie nowych usług powiązanych m.in. z sektorem ESG (ang. Environmental, Social and Governance).

19.12.2022 | Z rynku | przeczytano: 489 razy
XX-lecie Alert Media Communications

Dwie dekady funkcjonowania na polskim rynku usług PR celebruje Alert Media Communications – warszawska agencja public relations specjalizująca się w zarządzaniu kryzysowym, strategiach komunikacyjnych, wymagających relacjach z mediami oraz specjalistycznych szkoleniach symulacyjnych. Na swój jubileusz XX-lecia agencja zmieniła logotyp, a podsumowania dwudziestu lat działalności dokonała m.in. na spotkaniu z ponad setką przyjaciół firmy w… teatrze.

14.12.2022 | Z rynku | przeczytano: 1058 razy
1 2 3
Strona 1/16 (artykułów: 156)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764