logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Media Choice: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 10
Komandor promuje aplikację do samodzielnego projektowania mebli

Komandor stawia na kompleksową kampanię reklamową. Marka promuje innowacyjną aplikację Designer. Dzięki niej w wygodny sposób można samodzielnie zaprojektować wymarzony mebel. Działania reklamowe prowadzi dom mediowy Media Choice, który odpowiada za strategię, zakup mediów oraz kompleksową realizację kampanii.

29.03.2021 | przeczytano: 252 razy
Kolejne firmy sygnatariuszami Kodeksu Dobrych Praktyk

Coraz więcej firm dołącza do Kodeksu Dobrych Praktyk Reklamy Programmatic. To inicjatywa stowarzyszenia IAB Polska na rzecz poprawy jakości i eliminowania nieuczciwych praktyk w zakresie reklamy cyfrowej. W związku z dynamicznym rozwojem tego segmentu kolejne podmioty – zarówno wydawcy, sieci reklamowe, platformy DSP/SSP oraz agencje i domy mediowe w ramach jednego projektu obligują się do przestrzegania określonych zasad.

19.01.2021 | przeczytano: 218 razy
Joanna rusza z kampanią promującą kosmetyki wegańskie

Laboratorium Kosmetyczne Joanna rozpoczęło działania promujące nową linię kosmetyków wegańskich. Wprowadzenie serii VEGAN to, obok niedawnej zmiany logo, jeden z ważniejszych kroków w nowej strategii marki, obejmującej szereg proekologicznych rozwiązań. Za realizację kampanii odpowiada dom mediowy Media Choice, który zajął się planowaniem oraz zakupem mediów.

10.11.2020 | przeczytano: 498 razy

Firma Media Choice uruchomiła konkurs, w którym nagrodą główną jest płatny staż, dedykowany studentom oraz absolwentom uczelni wyższych. Dzięki niemu możliwe będzie nie tylko poznania specyfiki pracy jednego z najlepiej ocenianych niezależnych domów mediowych w Polsce (wg raportu Media & Marketing Polska 2020), ale także zdobycie cennego doświadczenia w obszarze planowania i realizacji kampanii reklamowych.

09.10.2020 | przeczytano: 427 razy
Fire 2020 – najgorętsze miejsce dyskusji o przyszłości branży deweloperskiejZobacz fotorelację

Dwa dni, kilkudziesięciu uznanych ekspertów i kilkaset widzów – tak w skrócie można podsumować tegoroczną edycję FIRE Real Estate Marketing Forum, która odbywała się w dniach 9-10 września w warszawskim hotelu Westin. Wydarzenie zgromadziło specjalistów ds. marketingu i sprzedaży największych firm z branży deweloperskiej, przedstawicieli domów mediowych, agencji strategicznych, doradczych oraz eventowych, a także media branżowe i niezależnych ekspertów. Dlaczego FIRE 2020 spotkało się z tak dużym zainteresowaniem gości oraz widzów?

15.09.2020 | przeczytano: 473 razy
Media Choice dla Muzeum Narodowego w Warszawie

Muzeum Narodowe w Warszawie podjęło współpracę z domem mediowym Media Choice. Działania reklamowe rozpoczęła kampania promująca nową wystawę, która upamiętnia stulecie Bitwy Warszawskiej. „Fotorelacje. Wojna 1920” to fotograficzne świadectwa wojny polsko-bolszewickiej. Umowa obejmuje przygotowanie strategii oraz planowanie i zakup mediów.

02.09.2020 | przeczytano: 607 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Medisept z nową kampanią reklamową

Wraz z początkiem lutego Medisept, polski producent profesjonalnych rozwiązań w zakresie utrzymania higieny i dezynfekcji  ruszył z nową kampanią dezynfekcyjnych produktów konsumenckich. Działania komunikacyjne obejmują spoty telewizyjne, digital oraz PR.

06.02.2020 | przeczytano: 1255 razy
Sitek i Otsochodzi w projekcie muzycznym Pizza Hut

Utwór i teledysk pt. „Mam Chill” to efekt współpracy raperów Sitka i Otsochodzi. Kooperacja skierowana jest do młodej grupy odbiorców i zachęca do życia Super Supreme, czyli cieszenia się chwilą i korzystania z życia pełnymi garściami. Współpracę wspiera Pizza Hut Records – nowy projektu zakładający współprace z młodymi muzykami.

11.09.2019 | przeczytano: 513 razy
Golden Arrow 2019: Znamy wyniki konkursu!

Ogoszono wyniki Golden Arrow 2019 - konkursu efektywności i innowacyjności narzędzi komunikacji marketingowej organizowanego przez VFP Communications oraz Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB.

21.06.2019 | przeczytano: 2001 razy
„Pracujemy dla Ciebie” – rusza kampania wizerunkowa Work Service

Największa w Europie Środkowo-Wschodniej agencja zatrudnienia Work Service od kwietnia ruszyła z nową kampanią pod hasłem „Pracujemy dla Ciebie”. Jej celem jest nie tylko zachęcenie kandydatów do współpracy, ale też edukacja w zakresie zasad działania rynku pracy tymczasowej oraz zmierzenie się z mitami, które wokół niego narosły.

11.04.2017 | przeczytano: 370 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 10)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764