logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

MediaCom: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 322
Red8 z kreacją do drugiej edycji akcji „Wygrywamy zaczyna się od Wy”

Red8, agencja reklamowa z grupy dentsu Polska już drugi raz została wybrana do przygotowania kampanii promującej akcję społeczną LOTTO „Wygrywamy zaczyna się od Wy”. Inicjatywa ma na celu modernizację i rozwój obiektów sportowych oraz kulturalnych w całej Polsce. Wszystko to z myślą o poprawie jakości życia mieszkańców. Ambasadorem akcji po raz kolejny został Robert Lewandowski, jedna z największych gwiazd polskiego sportu.

05.05.2023 | przeczytano: 433 razy
Joanna Okła na czele Essencemediacom Poland, Jakub Kossut odchodzi z firmy

Joanna Okła, szefowa strategii i wieloletnia członkini zarządu agencji, staje na czele EssenceMediacom jako Interim CEO. Przejmuje rolę Jakuba Kossuta, który odchodzi z firmy.

09.02.2023 | przeczytano: 574 razy
Essencemediacom formalnie rozpoczyna działalność

EssenceMediacom – najmłodsza i największa agencja GroupM – formalnie rozpoczyna dziś działalność. Jej ambicją jest tworzenie przełomowych rozwiązań marketingowych dla obsługiwanych klientów, poprzez wychodzenie poza utarte schematy w zakresie mediów, kreacji, innowacji i analityki.

01.02.2023 | przeczytano: 385 razy
Klarna z pierwszą kampanią świąteczną w Polsce

Klarna, globalny bank detaliczny, dostawca płatności oraz aplikacja zakupowa, ruszyła ze świąteczną kampanią pod hasłem „Najlepszy prezent – więcej czasu”.  Wspólnie z wybranymi partnerami, szwedzki fintech prezentuje flagową usługę „Zapłać za 30 dni” jako metodę płatności, która pozwala zaoferować konsumentom większą swobodę i komfort w czasie intensywnego okresu przedświątecznych zakupów.

01.12.2022 | przeczytano: 696 razy
Andrzej Skibniewski na nowym stanowisku w Mediacom Warszawa

Andrzej Skibniewski objął stanowisko New Business & Marketing Directora w agencji MediaCom Warszawa, z którą zawodowo jest związany od 21 lat. W nowej roli Andrzej Skibniewski zajmie się pozyskiwaniem kluczowych klientów, rozwojem produktu oraz strategią i działaniami z obszarów Marketingu i PR. Będzie raportował bezpośrednio do Jakuba Kossuta, CEO w MediaCom Warszawa.

28.11.2022 | przeczytano: 391 razy
Żywiec Zdrój z nowatorską kampanią na Tiktoku

Marka Żywiec Zdrój Naturals w kooperacji z Frisco.pl wystartowała z pierwszą w Polsce kampanią produktu spożywczego optymalizowaną pod sprzedaż u e-retailera na TikToku. Krótkie materiały video, które mają okazję oglądać użytkownicy aplikacji, zostały stworzone przez QCZAJ’a, znanego trenera i motywatora.

16.11.2022 | przeczytano: 438 razy
Badania potwierdziły długoterminową skuteczność outdooru

Outdoor doskonale sprawdza się w długookresowej komunikacji. Dobrze zaplanowany — skutecznie buduje wizerunek marki oraz sprzedaż. Tak wynika z raportu przygotowanego przez MediaCom we współpracy z AMS.

11.11.2022 | przeczytano: 417 razy
Marcin Prokop w nowej kampanii Head & Shoulders

W sierpniu wystartowała nowa kampania marki Head & Shoulders. Nowym ambasadorem marki został Marcin Prokop.

24.08.2022 | przeczytano: 839 razy
IAB HowTo: Join the Game - konferencja nt. marketingu gamingowego

Jak metaverse zmienia podejście do obecności reklamodawców w digitalu? Jak wiele wspólnego mają użytkownicy metaverse z graczami? Jak wykorzystać te podobieństwa w działaniach marketingowych? Czy esport jest gotowy na sponsoring sportowy? Jak prowadzić działania ze streamerami i influencerami gamingowymi? O tym, i wielu innych zagadnieniach, opowiedzą najlepsi branżowi eksperci podczas konferencji IAB HowTo: Join the game.

19.08.2022 | przeczytano: 671 razy
Jak kampania, to tylko z wielkimi celebrytami? Niekoniecznie.

Wyniki tegorocznej edycji corocznego autorskiego badania MediaCom Influence Power Index pokazują, że choć celebryci mogą poszczycić się znacznie większą rozpoznawalnością wśród respondentów, to internetowi influencerzy mają wyraźniej zarysowany wizerunek. Ta informacja może zaskakiwać, jest jednak niewątpliwie bardzo istotna dla marek w kontekście planowania kampanii i doboru ambasadorów do współpracy.

10.06.2022 | przeczytano: 563 razy
1 2 3
Strona 1/33 (artykułów: 322)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764