logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Meetrics: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 59
Hubert Świtalski zostaje Sales Business Directorem w Doubleverify

Hubert Świtalski, do niedawna Regional Manager CEE w Meetrics GmbH, awansował na stanowisko Sales Business Director w DoubleVerify Inc. Będzie odpowiadać za sprzedaż produktów DoubleVerify (DV) w Polsce i regionie CEE.

01.03.2022 | przeczytano: 346 razy

Nowa Grupa Robocza Digital Out-Of-Home została założona w październiku 2021 r. i skupia przedstawicieli firm działających w tym segmencie reklamy. Jej celem jest propagowanie wiedzy związanej z cyfrową reklamą zewnętrzną. Grupa Digital OOH stanowi również platformę do współpracy i komunikacji oraz miejsce wymiany doświadczeń podmiotów tworzących ten rynek w Polsce. Szefem Grupy jest Radosław Gołąb z firmy AMS S.A.

26.11.2021 | przeczytano: 618 razy
Wskaźniki widoczności reklam online są bardzo zróżnicowane

Reklamy displayowe były w Polsce bardziej widoczne w trzecim kwartale 2021 r. (64 proc., wobec 62 proc. w Q2), w przeciwieństwie do reklam wideo, których widoczność się pogorszyła (z 78 na 76 proc.). Rzuca się w oczy wysoka zmienność współczynników widoczności (Viewability) - zarówno przy porównywaniu ze sobą różnych formatów reklam, jak i przy porównaniu Viewability tych samych formatów reklam w różnych okresach.

20.10.2021 | przeczytano: 212 razy
Meetrics zmodyfikowała algorytm anty-fraudowy pod standard Media Rating Council

Meetrics, dostawca rozwiązań do weryfikacji efektywności reklam, jako jedna z pierwszych firm na świecie wprowadził do swojego algorytmu modyfikacje mające na celu zagwarantowanie wykrywania i filtrowania podejrzanego ruchu w przestrzeni reklamowej - Invalid Traffic (IVT) Detection and Filtration - zgodnie z najnowszymi wytycznymi organizacji nadzorczej Media Rating Council (MRC). Budżety marketerów będą teraz lepiej chronione przed oszustwami reklamowymi.

28.09.2021 | przeczytano: 237 razy

DoubleVerify Holdings, Inc. operator platformy software’owej wyspecjalizowanej w pomiarach i analityce mediów cyfrowych, przejmuje Meetrics GmbH, czołową europejska firmę zajmującą się weryfikowaniem efektywności reklam w internecie.

10.09.2021 | przeczytano: 254 razy
Meetrics wdraża narzędzia do zaawansowanych pomiarów efektywności reklam wideo

Meetrics - wiodący europejski dostawca rozwiązań do weryfikacji efektywności reklam - wprowadza nowe, mocno  rozbudowane narzędzia do pomiaru kampanii wideo, pod nazwą Advanced Video Metrics.

02.09.2021 | przeczytano: 242 razy

Średni współczynnik widoczności (viewability) reklam displayowych pozostaje na polskim rynku po II kwartale bieżącego roku na identycznym poziomie jak kwartał wcześniej, podczas gdy reklamy wideo są o kilka punktów procentowych mniej widoczne w porównaniu z I kwartałem.

21.07.2021 | przeczytano: 407 razy

Wskaźniki widoczności reklam w polskim internecie po “szoku” w końcówce ubiegłego roku, wróciły do normy i europejskiej średniej. Viewability zarówno reklam graficznych, jak i wideo, znacznie wzrosło w pierwszym kwartale 2021 roku. W najnowszym raporcie Meetrics po raz pierwszy prezentuje nowe szczegółowe wskaźniki widoczności dla reklam wideo - w podziale na wielkość ekranów, na których są odtwarzane.

19.04.2021 | przeczytano: 439 razy
Hubert Świtalski awansuje na pozycję Meetrics Regional Manager CEE

Hubert Świtalski, Country Manager firmy Meetrics na Polskę, awansuje na stanowisko Regional Manager CEE – odpowiedzialny będzie za rozwój biznesu Meetrics na wszystkich rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

12.04.2021 | przeczytano: 286 razy
Społeczności wprowadzają nowy model rozliczania w kampaniach programatycznych

Wprowadzenie przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska standardu widoczności reklam, jak i zwiększenie ilości dostępnych narzędzi do pomiaru  tego wskaźnika spowodowały, że reklamodawcy coraz częściej zainteresowani są zakupem wyłącznie widocznych wyświetleń. Z kolei wydawcy internetowi korzystający z platform do sprzedaży powierzchni reklamowej metodą programatyczną (SSP), posiadają dostęp do raportów z wysokością wskaźnika widoczności reklam, lecz tylko niektóre technologie umożliwiają monetyzację powierzchni w oparciu o konkretny minimalny gwarantowany poziom widoczności. Jeszcze mniejsza liczba narzędzi umożliwia wydawcom zapoznanie się z wysokością średniego czasu kontaktu z reklamą, na poszczególnych miejscach reklamowych ich serwisów.

24.02.2021 | przeczytano: 305 razy
1 2 3
Strona 1/6 (artykułów: 59)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764