logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

OOH: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 962
Ekrany digital OOH wsparciem dla publicznej służby krwi

Narodowe Centrum Krwi wspólnie z Ministerstwem Zdrowia w ramach realizacji ogólnopolskiej kampanii społecznej „Twoja krew, moje życie” podejmuje szereg działań, których  celem jest promocja honorowego krwiodawstwa oraz  zwrócenie uwagi na potrzebę oddawania krwi. W kampanię włączono sieć ponad 20 tysięcy ekranów digital OOH firmy Screen Network, które przekazują informacje o najbardziej potrzebnych grupach krwi i najbliższych Regionalnych Centrach Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

10.08.2020 | przeczytano: 93 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Clear Channel Poland prezentuje największy w swoim portfolio zewnętrzny ekran LED

Nowy tzw. digital spektakularny, oferowany przez jedną z wiodących firm reklamy zewnętrznej w Polsce, znalazł się na niedawno wyremontowanej elewacji warszawskiej Galerii Mokotów. Ekran o powierzchni 140 m2 to kolejny krok w rozwoju sieci nośników DOOH (digital out-of-home) firmy, dostępnych m.in. w 14 galeriach handlowych premium w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach.

06.08.2020 | przeczytano: 163 razy
Kożuchowska, Pisarek, Tyszka, Jankes i Lewandowski w kampanii Huawei

Małgorzata Kożuchowska, Karolina Pisarek, Marcin Tyszka, Krzysztof Jankes Jankowski oraz Robert Lewandowski, ambasador Huawei w Europie, wystąpili we wspólnym filmie promującym ekosystem produktów i usług Huawei w ramach kampanii Together 2020. Film łączy 5 influencerów, pokazując, jak każdy z nich w naturalnym dla siebie otoczeniu korzysta z urządzeń Huawei i za ich pośrednictwem inspiruje pozostałych do kreatywnych działań.

31.07.2020 | przeczytano: 244 razy
kampania Huawei Together 2020

„Połącz wszystko jednym dotknięciem dzięki Huawei Share” – to hasło nowej kampanii marketingowej 360 stopni „Huawei Together 2020”, która ruszy 1 sierpnia i będzie pierwszy raz w tej skali promować ekosystem produktów i usług marki. W kampanii zostaną zaprezentowane flagowe urządzenia z różnych kategorii produktowych oraz możliwości, jakie daje połączenie ich za pomocą autorskiego rozwiązania Huawei Share. Start kampanii Together 2020 połączony będzie z wprowadzeniem atrakcyjnych ofert na szeroką gamę urządzeń.

31.07.2020 | przeczytano: 274 razy
Kampania #Oursecondchance

Międzynarodowa Organizacja „World Out of Home Organization” [WOO] zrzeszająca największe firmy z sektora reklamy zewnętrznej uruchomiła kampanię #OurSecondChance. Jest to największa kampania Outdoorowa w historii. Projekt ruszył na całym świecie w poniedziałek 27 lipca.

29.07.2020 | przeczytano: 200 razy
Koronawirus przyspieszył rozwój reklamy digital

Według estymacji agencji mediowej Zenith, opublikowanej w Zenith Advertising Expenditure Forecasts, globalne wydatki na reklamę zmniejszą się w 2020 roku o 9,1%.  Dla porównania, wydatki na reklamę podczas recesji w 2009 roku spadły o 9,5%.

27.07.2020 | przeczytano: 354 razy
Ekrany digital signage – nowość Warexpo

Sieć ekranów digital signage zlokalizowana w sercu miasta, na eleganckim Krakowskim Przedmieściu, to najnowsza oferta Warexpo. Warszawska spółka z branży OOH rozwija portfolio o nośniki reklamy harmonijnie wpisujące się w tkankę miasta, służące jego mieszkankom i mieszkańcom, a co ważne nowoczesne i atrakcyjne wizualnie.

27.07.2020 | przeczytano: 257 razy
Suchar Codzienny w kampanii Sparkles od Żywiec Zdrój

Żywiec Zdrój wystartował z kampanią promującą Sparkles – pierwszy w ofercie marki produkt w puszce, będący połączeniem wyłącznie wody gazowanej, soku z cytryny oraz naturalnych owocowych aromatów. W rolę ambasadora marki wcielił się popularny twórca internetowy – Suchar Codzienny, który w charakterystyczny dla siebie sposób przedstawia czystą prawdę o produkcie oraz swoją rolę w projekcie. Działania prowadzone są na kanałach społecznościowych twórcy – Instagramie i Tik Toku oraz kanałach własnych marki. Towarzyszy im również niecodzienna odsłona OOH. Kampania prowadzona jest od 10 lipca do 6 sierpnia br.

20.07.2020 | przeczytano: 304 razy
„Plus 5G – świat nowych możliwości” - kampania reklamowa sieci Plus

15 lipca rozpoczęła się najnowsza kampania reklamowa sieci Plus promująca „pierwsze prawdziwe i najszybsze 5G w Polsce”. W nowej reklamie operatora świat codzienności łączy się ze światem wirtualnym, a granice pomiędzy nimi stają się niemal niewidoczne dzięki nowoczesnej technologii 5G. Podobnie jak w nadchodzącej erze 5G.

20.07.2020 | przeczytano: 279 razy (komentarzy: 2)
„Racz Waść Wpaść” - nowa kampania marki Kasztelan

Ruszyła nowa kampania marki Kasztelan pod hasłem „Racz Waść Wpaść”.  Dwa spoty TV prezentują wariant Kasztelan Jasne Pełne, znany dotychczas tylko mieszkańcom Sierpca – kolebki piwa Kasztelan. Głównym zadaniem nowej komunikacji jest podkreślenie regionalności i towarzyskiego charakteru marki.

20.07.2020 | przeczytano: 387 razy
1 2 3
Strona 1/97 (artykułów: 962)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764