logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wola Park: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 27
Główka Pracuje w kampanii Ingka Centres

Ingka Centres, firma zarządzająca obiektami handlowymi rozpoczyna kampanię pod nazwą Główka Pracuje, w ramach której stworzyła nową, interaktywną przestrzeń ‒ Umysłową Siłkę. Siłka oferuje różnorodne aktywności poprawiające sprawność umysłową, by efektywniej przyswajać wiedzę oraz przetwarzać i zapamiętywać informacje. Umysłowa Siłka otwiera się 20 kwietnia w lubelskim SKENDE, a w kolejnych tygodniach także w warszawskim Wola Parku (6 – 11 maja), Porcie Łódź (13 – 18 maja) i wrocławskiej Alei Bielany (20 maja – 1 czerwca). Tym samym Ingka Centres udowadnia odwiedzającym, że można trenować bez dźwigania ciężarów. Program skierowany jest do całych rodzin, aby inspirować wszystkie pokolenia do podejmowania aktywności intelektualnej i prowadzenia zdrowego stylu życia, sprzyjającego zachowaniu wysokiej sprawności umysłowej.

18.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 265 razy
Jestem na miejscu - Wola Park z kampanią promującą Ogrody Ulricha

19 lutego 2024 roku rusza kampania reklamowa promująca Ogrody Ulricha należące do Wola Parku. Kampania prowadzona pod hasłem „Jestem na miejscu”, będzie realizowana online, jak i w formie nośników wielkoformatowych.

20.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 364 razy
Obniżki cen i radość z urządzania domu w kampanii Ikea

IKEA na stałe obniża ceny połowy swojego asortymentu średnio o 19 proc. Tysiące produktów wraca do poziomu cen sprzed pandemii. Komunikacja nowych niższych cen przez IKEA to mocny start w 2024 rok. Marka realizuje kampanię 360 stopni promującą obniżki pod hasłem: “Więcej radości za mniej!”.

16.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 697 razy
System online do wynajmu nośników reklamy w centrach handlowych Ingka Centres

Ingka Centres, właściciel centrów handlowych, jako pierwsza firma z branży w Polsce, wdrożyła nową, unikalną platformę Book a Corner (BAC). Jest to innowacyjny system online do wynajmu dostępnych nośników reklamy, przestrzeni do organizacji wydarzeń oraz przestrzeni sprzedażowych. Firma stawia na rozwiązania omnichannel, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom szerokiej grupy klientów. Proponowane nośniki komunikacji z konsumentem zlokalizowane są w trzech centrach handlowych Ingka Centres tj. w Wola Park w Warszawie, Alei Bielany we Wrocławiu oraz w Porcie Łódź. Łącznie w ciągu roku odwiedza je 28 milionów osób. Nowa platforma online jest łatwa w obsłudze, przez co znacznie przyspiesza i upraszcza procedurę wynajmu. Usługa w szczególny sposób dedykowana jest klientom biznesowym oraz ich domom mediowym i agencjom reklamowym. Rozwiązanie dostępne jest na stronach internetowych centrów handlowych.

15.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 901 razy
Kosmiczne podróże w kampanii edukacyjnej Ikea i Wola Park

Zimowe ferie to dla najmłodszych czas odpoczynku i zabawy, a Wola Park pokazuje, że nawet Ci spędzający ten czas w Warszawie, nie będą mogli narzekać na nudę. Od 15 do 28 stycznia 2024 roku na odwiedzających czeka seria bezpłatnych warsztatów edukacyjnych „Misja po Układzie Słonecznym”.

12.01.2024 | Z rynku | przeczytano: 473 razy
Wola Park rusza z kampanią na Black Friday

Black Friday, zazwyczaj święto konsumpcjonizmu, w warszawskim Wola Parku będzie okazją do celebracji drugiego życia ubrań i przedmiotów. Już w najbliższą sobotę, 18 listopada, rusza 4. edycja kampanii „Pokochaj swoje rzeczy na dłużej”, której celem jest promowanie ekonomii cyrkularnej. Przez 2 tygodnie na terenie centrum oraz zlokalizowanego w Wola Parku Współdzielnika, odbędzie się seria wydarzeń: pokaz mody z drugiej ręki, bezpłatne warsztaty upcyklingowe i wyprzedaż garażowa.

17.11.2023 | Z rynku | przeczytano: 649 razy
Wola Park otworzył przestrzeń kreatywną w ramach konceptu Creator Space

Wola Park zachęca klientów do podejmowania artystycznych wyzwań w ramach nowego konceptu Creator Space. 6 maja otwarto dwie przestrzenie artystyczno-warsztatowe, dostępne dla klientów zarówno do samodzielnej pracy jak i podczas warsztatów rzemieślniczych.

18.05.2023 | Z rynku | przeczytano: 796 razy
Przed Wola Parkiem rozbłysła magiczna zimowa iluminacja

Świąteczną atmosferę tworzą nie tylko rodzinne spotkania czy prezenty pod choinką, ale również ozdoby, które wprowadzają nas w radosny nastrój. W tym roku klienci Wola Parku mogą poczuć magię Świąt dzięki największej dotychczas odsłonie zimowej iluminacji, która rozbłysła przed centrum handlowym w drugiej połowie listopada. Motywem przewodnim instalacji jest ananas, nawiązujący do egzotycznej historii niedawno otwartych Ogrodów Ulricha.

01.12.2022 | Z rynku | przeczytano: 1146 razy
Wola Park razem z Ikea na rzecz świadomości ekologicznej warszawiaków

Wola Park w licznych projektach inspiruje swoich klientów do dokonywania lepszych, bardziej proekologicznych i zrównoważonych wyborów każdego dnia. Aby działać na rzecz ochrony środowiska, edukacji klimatycznej i idei zero waste, warszawskie miejsce spotkań połączyło siły z IKEA Targówek oraz IKEA Janki w ramach kampanii „Działania dobre dla planety. Róbmy to razem!”. Od 23 maja do 18 czerwca br. dla klientów Wola Parku zaplanowano serię warsztatów, specjalną ekspozycję czy artykuły w promocyjnych cenach.

23.05.2022 | Z rynku | przeczytano: 655 razy
Rusza kampania „Kierunek wiosna” w Wola Parku

Wiosenne inspiracje dla domu, ogrodu i szafy czekają na klientów odwiedzających Wola Park. Warszawskie miejsce spotkań obiera kierunek ku wiośnie, oferując warsztaty, podarunki, promocje i usługi, by sprawić, by słoneczny czas zagościł w domach każdego z nas. Na kampanię „Kierunek wiosna”, trwającą od 22 kwietnia do 7 maja, złożą się m.in.: warsztaty i zakupy ze stylistką modową, bezpłatny serwis rowerowy, spotkania edukacyjne na temat serwisowania jednośladów, warsztaty ogrodnicze, a także darmowe upominki w postaci wiosennych sadzonek.

27.04.2022 | Z rynku | przeczytano: 404 razy
Rusza kampania „Kierunek wiosna” w Wola Parku

Wiosenne inspiracje dla domu, ogrodu i szafy czekają na klientów odwiedzających Wola Park. Warszawskie miejsce spotkań obiera kierunek ku wiośnie, oferując warsztaty, podarunki, promocje i usługi, by sprawić, by słoneczny czas zagościł w domach każdego z nas. Na kampanię „Kierunek wiosna”, trwającą od 22 kwietnia do 7 maja, złożą się m.in.: warsztaty i zakupy ze stylistką modową, bezpłatny serwis rowerowy, spotkania edukacyjne na temat serwisowania jednośladów, warsztaty ogrodnicze, a także darmowe upominki w postaci wiosennych sadzonek.

22.04.2022 | Z rynku | przeczytano: 535 razy

12 marca br. we wszystkich kinach sieci Multikino i Cinema3D rozpoczną się seanse z ukraińskim dubbingiem. Dla uchodźców z Ukrainy filmy będą wyświetlane za darmo.

03.03.2022 | Świat mediów | przeczytano: 441 razy
Wola Park w nowej kampanii radzi jak zdrowo i ekologicznie wejść w nowy rok

Wola Park w nowej kampanii zachęca do podjęcia eko-postanowień, a także zadbania o siebie i o planetę. Hasłem „A teraz coś dla siebie” zaprasza klientów do dokonania zakupów tym razem nie dla bliskich, a dla siebie, oferując im do końca lutego atrakcyjne promocje i inspiracje. Na odwiedzających czekać będą warsztaty edukacyjne we Współdzielniku oraz kolejna edycja wyprzedaży garażowej 22 stycznia br., na której będzie można sprzedać m.in. nietrafione prezenty świąteczne.

19.01.2022 | Z rynku | przeczytano: 688 razy
Wola Park: kampania „Dwa razy więcej radości w te Święta”

W tym roku klienci Wola Parku będą mieli dwa razy więcej powodów do radości. W ramach trwającej właśnie kampanii świątecznej na odwiedzających czekać będzie dwa razy więcej atrakcji, w tym kolędowanie z Teatrem Katarynka, spotkania z Mikołajem, dwa razy większy Jarmark Świąteczny oraz ekologiczne warsztaty we Współdzielniku. Dodatkowo, Wola Park wspólnie z klientami przygotuje 200 paczek dla warszawskich seniorów, które trafią do Fundacji Senior w Koronie. Zbiórka prezentów potrwa od 11 do 19 grudnia.

10.12.2021 | Z rynku | przeczytano: 767 razy

Komunikacja+PR, agencja wchodząca w skład Grupy Komunikacja Plus, współpracuje z GfK od 2019 roku. Do tej pory agencja odpowiadała za działania komunikacyjne dla zespołu Panelu Gospodarstw Domowych GfK. Teraz zajmie się także działaniami na rzecz działu Digital, który specjalizuje się w badaniu sprzedaży w sektorach non-FMCG oraz dostarczaniu na rynek nowoczesnych narzędzi badawczych i analitycznych.

25.11.2021 | Z rynku | przeczytano: 721 razy
Wola Park w Black Friday zachęca klientów do zrównoważonej konsumpcji kampanią „Pokochaj swoje rzeczy na dłużej”

Wola Park od lat udowadnia, że działalność centrum handlowego może iść w parze z namawianiem klientów do zrównoważonej i świadomej konsumpcji. Z okazji tegorocznego Black Friday Wola Park uruchamia drugą edycję kampanii „Pokochaj swoje rzeczy na dłużej”, a podczas niej m.in. wyprzedaż garażową, warsztaty z renowacji butów z WoshWosh, czy zbiórkę używanej odzieży we współpracy z Ubrania Do Oddania, z której dochód zostanie przeznaczony na wsparcie Fundacji Ocalenie.

24.11.2021 | Z rynku | przeczytano: 2515 razy
Ingka Centres rusza z nową kampanią „Wiosenna Lekkość Rzeczy”

Wyprodukowanie jednej koszulki wymaga zużycia nawet 2500 litrów wody, czyli tyle ile jeden człowiek mógłby wypić przez 3 lata. Dlatego tak ważne jest przemyślane kupowanie nowych ubrań oraz świadomość z jakich materiałów zostały wykonane i czy będą pasowały do innych, które już są w naszej szafie. W celu ułatwienia klientom decyzji zakupowych, obiekty należące do Ingka Centres – Aleja Bielany w Wrocławiu, Port Łódź w Łodzi, Wola Park w Warszawie i Park Handlowy Matarnia w Gdańsku – zorganizowały kampanię „Wiosenna Lekkość Rzeczy”, która rozpoczęła się 1 marca i potrwa do końca miesiąca. Do akcji zaproszone zostały trzy twórczynie internetowe: Sara Ferreira, Magdalena Kostyszyn oraz Aleksandra Radomska.

02.03.2021 | Z rynku | przeczytano: 663 razy
Moc świątecznych atrakcji dla dzieci i dorosłych w Wola Parku

Spersonalizowany film od Świętego Mikołaja dla każdego dziecka, śnieg z armatki, wspólne kolędowanie, świąteczne iluminacje oraz 17-metrowa choinka – te i inne atrakcje czekają na wszystkich chętnych na terenie warszawskiego Wola Parku. Aktywności zaplanowane są do 23 grudnia, a najwięcej z nich odbędzie się już w najbliższy weekend – 19 i 20 grudnia. Tegoroczna świąteczna kampania Wola Parku realizowana jest pod hasłem „Magiczne, mimo wszystko”.

17.12.2020 | Z rynku | przeczytano: 713 razy
Ikea Centres wybrała agencje do obsługi PR i social media dla Wola Parku

IKEA Centres rozstrzygnęła postępowania przetargowe dotyczące obsługi komunikacyjnej warszawskiego centrum handlowego Wola Park.

14.09.2018 | Z rynku | przeczytano: 1148 razy
Ikea Centres z nową agencją kreatywną – Agencja Warszawa

W połowie sierpnia 2018 roku IKEA Centres rozstrzygnęła przetarg na agencję kreatywną dla trzech centrów handlowych w Polsce: Wola Park, Port Łódź oraz Park Handlowy Matarnia. Do finałowych prezentacji zostały zaproszone cztery agencje, a konkurs ostatecznie wygrała Agencja Warszawa.

30.08.2018 | Z rynku | przeczytano: 1687 razy
Reklama zewnętrzna w Polsce: Raport 2017, prognoza 2018

Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej przedstawia informacje dotyczące wielkości rynku OOH w Polsce w 2017 roku. Dane zostały przygotowane we współpracy IGRZ i Domu Mediowego STARCOM (Publicis Media). Niniejszy komunikat  jest wstępem do szerszego, rozbudowanego raportu podsumowującego reklamę OOH w roku 2017, który zostanie opublikowany w drugiej połowie lutego. Zawierać będzie szczegółowe dane dotyczące branży OOH w Polsce, podsumowania, komentarze, prognozy oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach 2017 roku. W raporcie przedstawimy również perspektywy dla reklamy OOH w 2018 roku OOH 2017.

10.02.2018 | Z rynku | przeczytano: 2752 razy
Clear Channel wprowadza system badawczy Outdoor TrackZobacz wideo

Wartość reklamy zewnętrznej szacuje się na 471,5 mln zł. W tym roku eksperci prognozują dalszy wzrost tego segmentu rynku. Ekrany cyfrowe coraz częściej zastępują tradycyjne billboardy i citylighty. Obecny rok może być przełomowy dla polskiej branży reklamowej w związku z wprowadzeniem systemu Outdoor Track. Umożliwi on planowanie i kupowanie powierzchni reklamowej na podstawie takich samych wskaźników, jak w innych mediach.

06.04.2016 | Wideo | przeczytano: 670 razy
Magazyn Hamag poszerza kanał dystrybucji

HAmag, lifestylowy magazyn dla kobiet, coraz wyraźniej zaznacza swoją obecność na polskim rynku, rozszerzając kanał dystrybucji. Teraz można kupić go także w salonach Komputronik Megastore.

11.02.2016 | Świat mediów | przeczytano: 794 razy
Centra handlowe coraz bardziej atrakcyjne dla reklamodawców

Galerie handlowe to dziś jedne z najbardziej poszukiwanych lokalizacji dla reklamodawców. Ich zaletą jest duża grupa potencjalnych odbiorców reklamy – to klienci, którzy do centrów przychodzą nie tylko na zakupy, lecz także po to, by spędzić tam wolny czas. Jednym z popularnych narzędzi dla reklamodawców są digitale, czyli cyfrowe ekrany. Służą one nie tylko przekazowi marketingowemu. Zarządcy galerii mogą w ten sposób także informować klientów o aktualnych promocjach, wydarzeniach czy zmianach w godzinach otwarcia.

28.12.2015 | Świat mediów | przeczytano: 626 razy

W dniu 25 lutego rusza ogólnopolska akcja promocyjna „2006 FIFA World Cup™ Toshiba Edition”. Akcja prowadzona przez zespół promocyjny Toshiba organizowana będzie w każdą sobotę tygodnia w jednym z centrów handlowych w Polsce.

27.02.2006 | Z rynku | przeczytano: 633 razy
Złote Orły 2003 rozdane

Wręczono nagrody szóstej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Reklamy Złote Orły. Jury przyznało 36 Złotych Orłów i wyróżnienia. Grand Prix dla najlepszej reklamy drukowanej otrzymała Ad Fabrika FCB za reklamy „Wiśnia” i „Malina” przygotowane dla Herbapolu, zaś Grand Prix dla najlepszego filmu reklamowego otrzymało „Po japońsku” agencji PZL, reklamujące piwo Redd’s. W tym roku jury nie przyznało Grand Prix reklamie radiowej.

16.12.2003 | Z rynku | przeczytano: 14417 razy (komentarzy: 1)

Są już wyniki 8 edycji Konkursu Reklamy KREATURA. W dniu 12 kwietnia br. podczas uroczystej gali jury konkursu ogłosiło laureatów. Na konkurs "Kreatury" i "Cyber - Kretary" wpłynęło 312 prac., przy czym w konkursie brało udział 39 agencji, przysłano 276 prac, które oceniano w 43 kategoriach. Jury przyznało 32 nagrody plus Grand Prix, w trzech kategoriach przyznano więcej niż jedną nagrodę, natomiast w 19 kategoriach nagród nie przyznano.

16.04.2003 | Z rynku | przeczytano: 3408 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 27)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764