logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wyborcza.pl: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 435
Urlop od codzienności w kampanii Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl

Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. To specjalna oferta prenumeraty na wakacje, której towarzyszą działania redakcyjne: wciągające cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czytelników i czytelniczek wsparcie Biura Interwencji Turystycznej.  

08.07.2024 | Świat mediów | przeczytano: 117 razy
Czułość, wolność i równowaga w akcja społecznej Wysokich Obcasów i Wyborczej

„Czułość. Wolność. Równowaga” to nowa akcja społeczna „Wysokich Obcasów” i „Wyborczej”, która rozpoczęła się dziś – w piątek, 5 lipca br. W jej ramach redakcje przyjrzą się m.in. luce płacowej, rynkowi pracy dla kobiet 50+, kompetencjom przyszłości i menopauzie oraz jej postrzeganiu w miejscu pracy. Na projekt złoży się seria artykułów w prasie i internecie, webinar oraz debata. Akcja, której sponsorem jest Kulczyk Foundation, potrwa rok.  

05.07.2024 | Świat mediów | przeczytano: 139 razy
20 czerwca br. ukaże się „Gazeta Uchodźców”

W czwartek, 20 czerwca br. już po raz trzeci ukaże się „Gazeta Uchodźców”. W ten wyjątkowy sposób „Wyborcza” będzie obchodzić przypadający tego dnia Światowy Dzień Uchodźców. Czwartkowe wydanie gazety zostanie przygotowane przez dziennikarzy i ich partnerów: osoby z doświadczeniem uchodźczym oraz imigrantów żyjących w naszym kraju. Teksty, materiały wideo oraz specjalny podcast opublikowane zostaną również na Wyborcza.pl/gazetauchodzcow.  

19.06.2024 | Świat mediów | przeczytano: 152 razy
„Wyborcza” powołała zespół ds. wzrostu

Od czerwca br. w strukturach spółki Wyborcza działa zespół ds. wzrostu – multidyscyplinarna grupa, która zajmuje się projektami związanymi z rozwojem treści cyfrowych wszystkich serwisów „Wyborczej”. To kolejny, ważny krok na ścieżce transformacji cyfrowej tytułu. Zespół ds. wzrostu odpowiada za projekty dotyczące treści, które są strategicznie ważne dla rozwoju i wizerunku „Wyborczej”.  

18.06.2024 | Świat mediów | przeczytano: 167 razy
Gazeta Wyborcza i Wysokie Obcasy promują aktywność ruchową dzieci

Redakcje “Gazety Wyborczej” i “Wysokich Obcasów” postanowiły w 2024 r. – roku Igrzysk olimpijskich – podjąć wyzwanie rozbudzenia w dzieciach miłości do ruchu, inicjując akcję edukacyjną “PoRUSZ!my przyszłość naszych dzieci”. W ramach projektu powstanie cykl eksperckich artykułów, podcasty i krótkie materiały wideo. Sponsorem akcji jest firma Toyota Central Europe.  

23.05.2024 | Świat mediów | przeczytano: 530 razy
Dorota Kruk szefową komunikacji i PR spółki Wyborcza

Z początkiem maja Dorota Kruk została szefową nowo utworzonego obszaru komunikacji i PR spółki Wyborcza. Będzie odpowiadać za zbudowanie strategii komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, relacje z mediami oraz działania public relations związane z działalnością spółki Wyborcza, w tym “Gazety Wyborczej”. 

14.05.2024 | Personalia | przeczytano: 464 razy
Łukasz Grzymisławski naczelnym „Książek. Magazynu do czytania”

Od maja br. Łukasz Grzymisławski obejmuje kierownictwo nad redakcją dwumiesięcznika „Książki. Magazyn do czytania”, będącego częścią portfolio wydawniczego spółki Wyborcza. To jedyny na rynku przewodnik po nowościach wydawniczych, zawierający recenzje, premierowe fragmenty książek, wywiady z pisarzami, filozofami, eseistami. 

10.05.2024 | Personalia | przeczytano: 203 razy
Gazeta Wyborcza świętuje 35-lecie

Dzisiaj „Gazeta Wyborcza” kończy 35 lat! Z tej okazji redakcja przypomina najważniejsze teksty “Wyborczej” i wraca do głośnych reportaży. Z myślą o nowych czytelnikach i czytelniczkach została również przygotowana urodzinowa oferta subskrypcyjna serwisu Wyborcza.pl. Świętowanie zwieńczy urodzinowa gala, podczas której 10 maja br. redakcja już po raz 26. przyzna tytuł Człowieka Roku. 

08.05.2024 | Świat mediów | przeczytano: 345 razy
Tomasz Sekielski odchodzi ze stanowiska redaktora naczelnego Newsweeka

Tomasz Sekielski, redaktor naczelny Newsweeka podjął decyzję o rezygnacji ze stanowiska. Od maja 2024 r. p.o. redaktora naczelnego będzie Michał Szadkowski, dotychczasowy zastępca redaktora naczelnego. Rekrutacja na stanowisko szefa redakcji Newsweeka ruszy z początkiem maja br. Tomasz Sekielski pozostanie w Ringier Axel Springer Polska i będzie realizował projekty specjalne, niezmiennie będzie także prowadzić podcast „Naczelni”.

30.04.2024 | Personalia | przeczytano: 616 razy
Zmiany w dziale sprzedaży „Wyborczej”

W kwietniu br. nastąpiły zmiany w zespole zajmującym się sprzedażą reklam w mediach marki „Wyborcza”. Mateusz Gros objął stanowisko kierownika ds. sprzedaży agencyjnej w „Wyborczej” i Wyborcza.pl, a Wioletta Napurka – dyrektorki sprzedaży w regionie Warszawa.  

12.04.2024 | Personalia | przeczytano: 339 razy
1 2 3
Strona 1/44 (artykułów: 435)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764