logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Z cyklu:

Liczba artykułów w tym cyklu: 43133
Agnieszka Oleksyn-Wajda Affilate Partner w SEC Newgate CEE

SEC Newgate CEE rozbudowuje ofertę w zakresie sustainability, w tym w sposób szczególny stawia na doradztwo strategiczne, raportowanie ESG oraz budowanie rzetelnej komunikacji w zakresie odpowiedzialnego biznesu. Te usługi swoim doradztwem wesprze nowa Affiliate Parter SEC Newgate CEE, Agnieszka Oleksyn-Wajda. Do jej zadań będzie należało doradztwo biznesowe i prawne w zakresie ESG, wsparcie agencji w tworzeniu raportów ESG oraz strategii zrównoważonego rozwoju.

07.02.2023 | przeczytano: 118 razy

Współpraca od początku opierała się na świadomych, synergicznych działaniach marketingowych w strefie online, w celu zwiększenia udziału w rynku e-commerce. Harbingers pomogło BoboWózkom w skutecznym i konsekwentnym budowaniu pozycji lidera w branży wózków i fotelików dziecięcych w e-commerce.

06.02.2023 | przeczytano: 133 razy
Firmy mają niecały rok na przygotowanie się do wdrożenia Krajowego Systemu e-Faktur

Od 1 stycznia 2024 roku wejdzie w życie obowiązek wystawiania faktur poprzez repozytorium Krajowej Administracji Skarbowej, czyli Krajowy System e-Faktur (KSeF). Konsekwencją jego wprowadzenia będzie ściślejsza kontrola państwa nad ściągalnością podatków, ale też cyfryzacja firm, szybsze zwroty VAT-u i jednolity format faktur, co ułatwi ich zagregowanie i analizę w systemie. Na razie jednak wymagać będzie od firm dużych nakładów pracy, czasu i finansów.

06.02.2023 | przeczytano: 178 razy
Nowe biuro P&G wykorzystuje rozwiązania przyjazne dla środowiska

Procter & Gamble od początku swojej działalności w Polsce jest jednym z cenionych pracodawców, oferującym nie tylko możliwości rozwoju zawodowego, ale także dbającym o to, by  tworzone przez firmę środowisko pracy było otwarte dla różnorodnych grup pracowników. Dlatego też stale przygląda się ich potrzebom. Zmieniające się w ostatnich latach modele pracy oraz oczekiwania, co do miejsca jej wykonywania sprawiły, że P&G postanowiła przyjrzeć się swojej przestrzeni biurowej. Firma zaprojektowała ją na nowo, tak, by pozwalała jej pracownikom jak najefektywniej pracować, niezależnie od tego, czy w danym momencie skupiają się na pracy indywidualnej, działają w mniejszych lub większych zespołach, zlokalizowanych w jednym miejscu czy rozproszonych po świecie. Świeżo oddane biuro pozwala także na realizację indywidualnych stylów pracy, tworzy warunki do współpracy, innowacji, dbania o własne zdrowie, sprawność fizyczną, a także do budowania relacji koleżeńskich. P&G Warsaw Hub, będący jednocześnie centralnym biurem dla obejmującego 10 krajów regionu Europy Centralnej, to miejsce odzwierciedlające przywiązanie firmy do zasad różnorodności, integracji oraz zrównoważonego rozwoju.

06.02.2023 | przeczytano: 216 razy
badanie: Nowy raport Salesforce Connected Customer Trends 2023

Najnowsza odsłona cyklicznego badania Salesforce pokazuje duże zmiany w podejściu konsumentów do planowanych w tym roku zakupów. Ze względu na dużą inflację oraz globalną niepewność gospodarczą będą oni bardzo wnikliwie analizować swoje potrzeby zakupowe, wybierając marki, które poza przystępną cenowo ofertą zapewnią najlepsze doświadczenia i obsługę klienta.

06.02.2023 | przeczytano: 137 razy
Klink International rozpoczyna współpracę z N42 creative solutions

Od stycznia 2023 roku za działania marketingowe i PR-owe KLINK INTERNATIONAL jednego z największych polskich importerów i dystrybutorów kamienia naturalnego odpowiada agencja kreatywna N42. Współpraca ta, to kolejny krok w działaniach firmy KLINK związany z intensywnym rozwojem i planem osiągnięcia założonych celów strategicznych.

06.02.2023 | przeczytano: 139 razy

Waterdrop to firma, która powstała w 2016 roku w Austrii. Marka dba o ekologię, nie wykorzystuje tworzyw sztucznych i konserwantów. W swojej ofercie posiada rozpuszczalne w wodzie kapsułki z witaminami i ekstraktami roślinnymi, które nadają napojom owocowy smak. Waterdrop przyświecają dwie idee: dbanie o odpowiednie nawodnienie organizmu oraz ograniczenie produkcji plastiku. Z kolei dla Rocket Science, które wywodzi się z branży technologicznej, to kolejny projekt związany z lifestylem, zdrowiem i ekologią.

06.02.2023 | przeczytano: 138 razy
E-sklep Integart już otwarty

Po sukcesie Komplemenatarne.pl – e-sklepu oferującego urządzenia komplementarne dla branży LFP oraz Sign&Display, nadszedł czas na kolejny etap ekspansji działalności firmy w obszarze e-commerce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, firma Integart postanowiła otworzyć sklep internetowy z niemal całym aktualnym asortymentem! Wszystko po to, aby nie tylko ułatwić przedsiębiorcom zakupy, ale przede wszystkim zoptymalizować cały proces tak, aby towar dotarł do odbiorcy w możliwie najkrótszym czasie. Strona e-sklepu zastąpiła dotychczasową stronę www.integart.com.pl, wzbogacając ją o funkcje zakupu on-line.

06.02.2023 | przeczytano: 5 razy
Wpływ technologii na sektor e-commerce

Handel w sieci nadal jest rynkiem przyszłości, który skutecznie wpisuje się w potrzeby e-konsumentów. Już teraz stanowi uzupełnienie tradycyjnej sprzedaży, a w wielu aspektach nawet ją wyprzedza. Jak wynika z badania „Narzędzia i wtyczki w e-commerce 2022”, ponad 80% sklepów internetowych w Polsce sięga po rozwiązania technologiczne, wspierające handel online. 14% planuje natomiast digitalizację procesów sprzedażowych.

06.02.2023 | przeczytano: 199 razy
AI generuje już teksty o takiej samej wartości jak te tworzone przez ludzi

Model językowy w trzy sekundy nauczy się sposobu mówienia danej osoby, a potem wypowie dowolny komunikat jej głosem i z jej emocjami. Najprawdopodobniej w takim kierunku rozwiną się algorytmy generujące dziś komunikaty tekstowe o walorach równoznacznych z tymi, które tworzą ludzie. Choć technologia przynosi wiele korzyści, związanych np. z łatwiejszą komunikacją ze sztuczną inteligencją, to pojawiają się obawy o jej nieetyczne wykorzystanie, np. w cyberatakach czy tworzeniu bardzo wiarygodnych fake newsów. Te ryzyka nie zagrożą jednak rozwojowi takich rozwiązań i ich wdrażaniu na masową skalę. Rynek technologii przetwarzania języka naturalnego do końca dekady wzrośnie niemal dwudziestokrotnie.

06.02.2023 | przeczytano: 145 razy (komentarzy: 2)
1 2 3 4
Strona 2/4314 (artykułów: 43133)
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764