logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Arskom Sport Brokers: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 21
Arskom Sport Brokers i „Lekarze” otworzyli kanał na Youtubie

Agencja Arskom Sport Brokers uruchomiła nowy projekt mediowy pod nazwą „Lekarze”. Filmy przygotowywane w nowoczesnej formie przez znanych w internecie lekarzy – Magdalenę „Instalekarz” Krajewską oraz Michała Domaszewskiego – będą emitowane za pośrednictwem platformy YouTube oraz w formie podcastów.

29.09.2021 | przeczytano: 361 razy

Takiej współpracy nikt w mediach nie mógł się spodziewać. Małgorzata Domagalik, uznana dziennikarka telewizyjna, prasowa, autorka książek, wieloletnia redaktor naczelna miesięcznika „Pani”, laureatka Wiktora dla największej osobowości telewizyjnej, poprowadzi autorski program w Kanale Sportowym na YouTube, „Niech gadają”. Jego bohaterami są sportowcy, jak i ludzie, dla których sport to pozazawodowa pasja. – Nie ukrywam, że z panią Małgorzatą w przeszłości nie raz się spieraliśmy, ale nie mam wątpliwości, że mało kto umie w taki sposób prowadzić wywiady – podkreśla Tomasz Smokowski, prezes Kanału Sportowego.

27.08.2021 | przeczytano: 302 razy
O piłce nożnej „w dobrym składzie” - Marka Okocim z nową kampanią

Marka Okocim wystartowała z nową, kompleksową kampanią digitalową. We współpracy z dziennikarzami oraz portalami i kanałami sportowymi pojawią się rozmowy, podcasty, reportaże i filmy, a także ciekawostki o idolach piłkarskich oraz drużynach. Celem kampanii jest prowadzenie merytorycznych dyskusji o futbolu w czasie odbywających się Mistrzostw Europy 2021.

14.06.2021 | przeczytano: 448 razy

Agencje marketingu sportowego Arskom i Sport Brokers sprecyzowały swoje cele na najbliższe lata, w których odbędą się przełożone przez pandemię piłkarskie Euro 2020 i mundial 2022 czy letnie igrzyska olimpijskie w Tokio i zimowe w Pekinie. Spółki rozpoczęły tworzenie własnych mediów, a do tego rozszerzają portfolio reprezentowanych produktów i stawiają na rozwój projektów specjalnych.

22.04.2021 | przeczytano: 769 razy
Jaki potencjał marketingowy ma Paulo Sousa?

– Polska nie musi kochać Paulo Sousy – powiedział w programie „Cafe Futbol” prezes PZPN Zbigniew Boniek. No i może jeszcze nie kocha, ale z całą pewnością już się nim interesuje. Szał wokół wyczekiwanego „trenera z zagranicy” można przeliczyć na pieniądze, a te z kolei będą interesowały reklamodawców, którzy na samym Euro, reprezentacji, a docelowo może nawet na Paulo Sousie – chcą po prostu zarobić.

24.02.2021 | przeczytano: 870 razy (komentarzy: 8)

Sport Brokers rozpoczęło współpracę z portalem sportowym Meczyki.pl w zakresie obsługi oferty reklamowej serwisu jako broker mediowy. To kolejne medium sportowe o silnej pozycji w digitalu w portfolio agencji.

04.02.2021 | przeczytano: 494 razy
Atrakcyjność siatkówki versus piłka nożna dla marketerów

Dwa plemiona – fani siatkówki oraz piłki nożnej. W internetowych komentarzach, wypowiedziach niektórych dziennikarzy czy, rzadziej, samych zawodników pojawiają się argumenty w dyskusji dotyczącej tego, która dyscyplina jest lepsza, bardziej wymagająca sportowo i zasługuje na większe zainteresowanie. Spór ten jednak ostatecznie wydaje się bezcelowy, bo niczego nie zmieni – nikt racjonalny nie zaprzeczy, że piłka nożna to sport nr 1 na świecie, ale też w Polsce.

20.01.2021 | przeczytano: 828 razy

Agencja Arskom Sport Brokers rozpoczęła szeroko zakrojoną współpracę ze sportową platformą crowdfundingową razemdlasportu.com. Działania agencji obejmują m.in. prowadzenie biura prasowego, doradztwo strategiczne, działania PR czy influencer marketing.

07.01.2021 | przeczytano: 294 razy
Premiera e-booka „Youtube #Gamechanger sportu

E-book „YouTube – #GameChanger sportu. Success Story Kanału Sportowego… i nie tylko!” ujrzał światło dzienne. Publikacja powstała z inicjatywy dwóch agencji – marketingu sportowego Arskom Sport Brokers oraz digital marketingu Harbingers. E-book pokazuje, jaką ewolucję przeszły branże marketingu i mediów sportowych od momentu, gdy przeniosły swoje działania do social mediów.

26.11.2020 | przeczytano: 718 razy
Nowa zawodniczka Arskom Sport Brokers wzmocni segment produktowy agencji

Maja Matuszewska, wcześniej związana z agencją stor9_, od września rozpoczęła pracę w Arskom Sport Brokers. Będzie rozwijać m.in. segment produktowy holdingu, związany ze współpracą z influencerami, ambasadorami i nowymi projektami mediowymi.

02.10.2020 | przeczytano: 476 razy
1 2 3
Strona 2/3 (artykułów: 21)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764