logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Docufield: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 22
Docufield: Rozwiązania Hunkeler na targach Drupa 2016

Firma Hunkeler, szwajcarski producent zaawansowanych systemów do wstępnego i końcowego przetwarzania papieru, z sukcesem zakończyła swój udział w tegorocznych targach drupa. Jej stoisko, zlokalizowane w pawilonie dedykowanym technologiom drukowania cyfrowego, było licznie odwiedzane przez cały okres trwania wystawy.

27.06.2016 | przeczytano: 744 razy
Drupa 2016: Hunkeler i rozwiązania do produkcji cyfrowej

Tegoroczne targi drupa 2016, odbywające się w dniach 31 maja – 10 czerwca w Düsseldorfie, będą dla firmy Hunkeler okazją do zaprezentowania licznych, także premierowych rozwiązań z jej bogatej oferty. Zaawansowane urządzenia do obróbki papieru zadrukowywanego w zwojowych maszynach cyfrowych będą demonstrowane zarówno na własnym stoisku (nr C20 w hali 8a), jak też na stoiskach partnerów technologicznych firmy (m.in. czołowych producentów cyfrowych maszyn drukujących i sprzętu introligatorskiego), gdzie zaprezentowanych zostanie 18 linii produkcyjnych zawierających urządzenia Hunkeler.

07.04.2016 | przeczytano: 740 razy
Rok 2015 w firmie Docufield: instalacje i premiery rynkowe

Firma Docufield, polski przedstawiciel takich marek jak Hunkeler, Neopost czy Kern, odnotowała w ubiegłym roku znaczący wzrost zainteresowania swoimi produktami ze strony przedsiębiorstw poligraficznych, głównie drukarń dziełowych.

28.01.2016 | przeczytano: 1453 razy
Sukces 11. edycji targów Hunkeler Innovationdays

Około 6 tys. zwiedzających z ponad 50 krajów, wiele światowych premier technologicznych w obszarze produkcji cyfrowej, liczne kontrakty finalizowane podczas targów – to najkrótsze podsumowanie zakończonej niedawno 11. edycji Hunkeler Innovationdays

11.03.2015 | przeczytano: 681 razy
Hunkeler Innovationdays 2015: Premiery w zakresie produkcji cyfrowej

W dniach 23-26 lutego w szwajcarskiej Lucernie odbędzie się 11. edycja branżowych targów Hunkeler Innovationdays. To cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem wydarzenie organizuje firma Hunkeler – producent zaawansowanych systemów do wstępnego i końcowego przetwarzania papieru – oraz jej liczni partnerzy: dostawcy oprogramowania, maszyn drukujących, urządzeń introligatorskich oraz materiałów eksploatacyjnych i podłoży drukowych.

19.01.2015 | przeczytano: 881 razy
Globalny sukces linii do zautomatyzowanej produkcji książek Modular Book Solution firmy Hunkeler

Mijający rok przyniósł firmie Hunkeler AG rekordową liczbę wdrożeń stworzonej przez nią, zautomatyzowanej linii do produkcji bloków książek Modular Book Solution. Była ona konfigurowana z maszynami cyfrowymi i urządzeniami introligatorskimi różnych dostawców i zakupiona została przez drukarnie dziełowe z całego świata m.in. z Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz Francji. Modular Book Solution w najnowszej wersji będzie można obejrzeć podczas zbliżającej się wystawy Hunkeler Innovationdays, zaplanowanej na drugą połowę lutego 2015 roku. W imprezie wezmą udział także klienci z Polski, zaproszeni przez Docufield – wyłącznego przedstawiciela marki Hunkeler w naszym kraju.

27.11.2014 | przeczytano: 948 razy
Światowa premiera dwóch wysokowydajnych linii kopertujących firmy Kern

W pierwszej połowie września w siedzibie firmy Kern AG w szwajcarskim Münsingen odbyły się Dni Otwarte, zorganizowane wspólnie z jej partnerami technologicznymi – dostawcami oprogramowania i mediów, systemów druku cyfrowego oraz rozwiązań w zakresie wykańczania. Stały się one okazją do zaprezentowania – po raz pierwszy – dwóch wysokowydajnych linii kopertujących: Kern 3600 i Kern 5000. W spotkaniu wzięła udział grupa polskich klientów, głównie użytkowników rozwiązań Kern, którzy odwiedzili Münsingen na zaproszenie jej wyłącznego dystrybutora w naszym kraju – firmy Docufield.

23.09.2014 | przeczytano: 1581 razy
Docufield partnerem 3. Forum Druku Transakcyjnego i Korespondencji Masowej

5 grudnia w Łodzi odbyła się 3. edycja Forum Druku Transakcyjnego i Korespondencji Masowej, zorganizowana przez firmę Centrum Komputerowe ZETO i jej partnerów. Już po raz kolejny znalazła się wśród nich firma Docufield, wyłączny przedstawiciel takich marek jak Hunkeler, Kern czy Neopost w naszym kraju. Jej dyrektor handlowy – Krzysztof Zabielski – wystąpił podczas konferencji z referatem zatytułowanym „Koperta jako powierzchnia reklamowa”. Odniósł się w nim do nowych rozwiązań i możliwości w zakresie realizacji przekazu marketingowego przy tradycyjnej wysyłce pocztowej.

18.12.2013 | przeczytano: 2413 razy
Docufield: debiut na targach Poligrafia 2013

Wśród wystawców, którzy po raz pierwszy zaprezentowali swoją ofertę na tegorocznych targach Poligrafia, znalazła się firma Docufield – polski przedstawiciel takich marek jak Hunkeler, Kern czy Neopost. Na jej stoisku można było zapoznać się z dwoma urządzeniami ostatniego z wymienionych producentów – drukarką Neopost AS-970C oraz systemem kopertującym Neopost DS-200. Ekspozycja spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających, których gros stanowili przedstawiciele drukarń cyfrowych oraz punktów usług poligraficznych.

30.05.2013 | przeczytano: 1545 razy
Docufield oferuje drukarkę Neopost AS-970C z technologią Memjet

Firma Docufield, wyłączny dystrybutor rozwiązań Neopost na polskim rynku, poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży wielofunkcyjnej, kolorowej drukarki Neopost AS-970C. Urządzenie to umożliwia personalizowane zadrukowywanie różnego rodzaju podłoży z prędkością do 60 str. A4/min. i rozdzielczością 1600 x 1600 dpi. Drukarka bazuje na technologii inkjetowej - stworzonej przez amerykańską firmę Memjet - charakteryzującej się wysoką wydajnością i jakością reprodukcji.

29.04.2013 | przeczytano: 2075 razy
1 2 3
Strona 2/3 (artykułów: 22)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764