logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Koenig : najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 220
Koenig & Bauer dostawcą technologii offsetu arkuszowego w formacie jumbo do firmy Rondo

Firma Rondo Ganahl AG inwestuje 36 milionów euro w swój zakład w St. Ruprecht w Styrii i otwiera jedno z najnowocześniejszych centrów druku opakowań z tektury falistej w Europie. Centrum wyposażone zostało między innymi w nową offsetową arkuszową maszynę drukującą Rapida 164 z sześcioma zespołami drukującymi, wieżą lakierującą i przedłużeniem wykładania.

26.06.2023 | przeczytano: 656 razy
Koenig & Bauer dostawcą technologii offsetu arkuszowego do firmy Rondo

Firma Rondo Ganahl AG inwestuje 36 milionów euro w swój zakład w St. Ruprecht w Styrii i otwiera jedno z najnowocześniejszych centrów druku opakowań z tektury falistej w Europie. Centrum wyposażone zostało między innymi w nową offsetową arkuszową maszynę drukującą Rapida 164 z sześcioma zespołami drukującymi, wieżą lakierującą i przedłużeniem wykładania.

19.06.2023 | przeczytano: 558 razy
Media Meeting CEE - Wuerzburg 2023

W 2022 roku koncern Koenig & Bauer wypracował 1,2 miliarda euro przychodu – o 100 milionów więcej niż w 2021 r. Konsekwentnie realizuje wprowadzoną półtora roku temu strategię „Exceeding Print” poprzez cyfryzację, indywidualizację i zrównoważony rozwój, a także skutecznie identyfikuje obszary o wysokim potencjale wzrostu i nie waha się w nie inwestować. Środkowoeuropejski oddział Koenig & Bauer kolejny rok z rzędu plasuje się na podium najlepszych przedstawicielstw.

29.05.2023 | przeczytano: 656 razy
SEE i Koenig & Bauer uzgadniają strategiczne partnerstwo

Firmy Sealed Air Corporation (NYSE: SEE) oraz Koenig & Bauer AG (XETRA: SKB) rozszerzają swoje strategiczne partnerstwo w segmencie cyfrowych maszyn drukujących, co zostało uzgodnione przez obie strony we wspólnym liście intencyjnym. Celem partnerstwa jest znaczne rozszerzenie możliwości w zakresie projektowania opakowań poprzez rozwój najnowocześniejszych technologii druku cyfrowego, urządzeń i usług. Rozwiązania opracowane przez SEE i Koenig & Bauer będą skalowalne i sprawią, że materiały drukowane cyfrowo będą dostępne znacznie szybciej. Dzięki temu właściciele marek będą mogli promować swoje produkty, angażując się w kontakt z konsumentami poprzez cyfrowo wzbogacone opakowania.

22.05.2023 | przeczytano: 530 razy
Druk cyfrowy z Koenig & Bauer RotaJET 130 w Grafica Veneta

Grafica Veneta, przedsiębiorstwo wiodące w dziedzinie druku książek, w swojej cyfrowej przyszłości stawia na cyfrową maszynę drukującą typu „single – pass” RotaJET firmy Koenig & Bauer.

09.05.2023 | przeczytano: 455 razy
Koenig & Bauer Analytics na targach Hannover Messe 2023

Firma Koenig & Bauer codziennie ma do czynienia z dużymi ilościami cennych danych. Nie jest więc zaskoczeniem, że gdy przyszło do wyboru innowacyjnego partnera do zarządzania i przetwarzania tych danych, koncern zdecydował się na Google Cloud. Dzięki dużemu naciskowi kładzionemu na przemysł produkcyjny i dedykowanym rozwiązaniom branżowym ten dostawca usług w chmurze ma być ważnym elementem przygotowania świata druku i opakowań na nadejście przyszłości.

09.05.2023 | przeczytano: 508 razy
Koenig & Bauer na targach Print China: podsumowanie

Od 11 kwietnia firma Koenig & Bauer jest obecna na 5. Międzynarodowych Targach Technologii Druku w Chinach (Print China 2023) w Guangdong, prezentując się na stoisku o powierzchni ponad 1000 m2. Otwarte, bogato i nowocześnie wyposażone stoisko jest jednym z najchętniej odwiedzanych na targach, przykuwając uwagę specjalistów już od pierwszego dnia.

24.04.2023 | przeczytano: 516 razy
Wysokie kompetencje w produkcji opakowań składanych - Open House Iberica

W dniach 21-24 marca firma Koenig & Bauer Iberica otworzyła swoje drzwi dla zainteresowanych i klientów z branży produkcji pudełek składanych w nowym zakładzie produkcyjnym w Gavà (Barcelona). Ponad 90 specjalistów z 15 krajów przyjęło zaproszenie na Dni Technologii pod hasłem: "Transforming Your Post-Press with Koenig & Bauer", w tym liczna grupa z Polski. Zaproszeni mieli okazję jako jedni z pierwszych zobaczyć na żywo nowy zakład specjalisty w dziedzinie sztancowania Grupy Koenig & Bauer, do którego to firma wprowadziła się w ubiegłym roku. Odwiedzający ujrzeli na własne oczy nowoczesne otoczenie i doświadczyli nowych procesów wdrożonych w celu optymalizacji produkcji sztanc płaskich.

07.04.2023 | przeczytano: 622 razy
Nowe rozwiązanie firmy Koenig & Bauer Celmacch

Firma Koenig & Bauer Celmacch będzie w przyszłości oferowała firmom z sektora zajmującego się obróbką tektury falistej nową opcję druku wewnętrznego i zewnętrznego w jednym przejściu produkcyjnym. Druk dwustronny w jednym przejściu nie tylko umożliwia znaczny wzrost wydajności, ale także przynosi znaczną redukcję kosztów produkcji.

07.04.2023 | przeczytano: 607 razy
Wielki format dla firmy Offset Print & Packaging

Pierwsza w Wielkiej Brytanii maszyna nowej generacji Koenig & Bauer Rapida 145 została już dostarczona i jest obecnie instalowana w firmie Offset Print & Packaging w Aylesford, Kent. Ta wielkoformatowa maszyna będzie piątą instalacją Koenig & Bauer dla firmy specjalizującej się w produkcji opakowań na zamówienie i zdecydowanie największą z dotychczasowych inwestycji.

31.03.2023 | przeczytano: 616 razy
1 2 3 4
Strona 2/22 (artykułów: 220)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764