logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

LEGO: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 72
Awanse i nowe zespoły w strukturze Reprise

W agencji dgitalowej Reprise, należącej do IPG Mediabrands, awansowali Paweł Sikora, Aleksander Mroczek i Karolina Kusy. W strukturach agencji powstały dwa nowe zespoły: Performance Strategy, którym kieruje Aleksander Mroczek, oraz Social Commerce utworzony w ramach działu eCommerce, zarządzanego przez Michała Kwapisza.

12.07.2023 | przeczytano: 986 razy
Grupa Lego w hołdzie Szymborskiej

W setną rocznicę urodzin Wisławy Szymborskiej (2 lipca) w Krakowie otwarto park imienia słynnej noblistki. Tuż obok w Małopolskim Ogrodzie Sztuki na odwiedzających czeka także niezwykła niespodzianka przygotowana przez Grupę LEGO – zbudowana z ponad 21 tys. klocków makieta odwzorowująca galę wręczenia Nagrody Nobla sprzed 27 lat.

10.07.2023 | przeczytano: 734 razy
Nowe regionalne role liderów IPG Mediabrands

Agata Sądel, Jacek Dymkowski, Adrianna Stępniewska i Marcin Pietrzak objęli nowe role w regionalnych strukturach IPG Mediabrands. Są kolejnymi – po Justynie Mazur (Managing Director Initiative Poland & CEE) i Michale Jasińskim (Managing Director UM Poland & CEE) – liderami polskiego zespołu Mediabrands, którzy odpowiadają za dalszy rozwój oferty i umacnianie pozycji Grupy w regionie, integrację działań i zapewnienie ich synergii.

04.07.2023 | przeczytano: 851 razy
Grupa Lego przenosi do świata dziecięcych snów w centrum Warszawy

Wkrocz do świata snów dzięki LEGO DREAMZzz, pierwszej serii tematycznej od Grupy LEGO, która jest zainspirowana sposobem, w jaki dzieci śnią. W samym centrum Warszawy w przejściach podziemnych Ronda Dmowskiego powstała wyjątkowa przestrzeń ozdobiona grafikami z bohaterami nowego serialu LEGO DREAMZzz, w tym Mateo, Izzie, Cooperem czy Królem Koszmarów i Nocnym Łowcą.

27.06.2023 | przeczytano: 1065 razy
Grupa Lego świętuje Pride Month: kampania Pieces of Me z Rolling Stone

W związku z tegorocznymi obchodami Miesiąca Dumy, Grupa LEGO podjęła współpracę z wielokrotnie nagradzaną aktorką i producentką Samirą Wiley. Samira ramię w ramię z certyfikowanymi budowniczymi LEGO, współtworzyła imponujący autoportret składający się z ponad 41 000 klocków, który odzwierciedla jej osobowość i doświadczenia życiowe w radosny, kreatywny sposób.

27.06.2023 | przeczytano: 470 razy
Tomasz Cichocki dyrektorem social mediów w They.pl

Tomasz Cichocki dołączył do agencji digital marketingu They.pl w 2022 roku i stanął na czele zespołu social mediowego, składającego się z 30-osobowego teamu managerów i specjalistów, obsługującego takie firmy, jak m.in. RTV Euro AGD, Nestlé czy Crédit Agricole.

12.01.2023 | przeczytano: 589 razy
Nowa Brand Marketing Director na region REEMEA w Grupie LEGO

Od 1 stycznia stanowisko Brand Marketing Director w Grupie LEGO na region REEMEA objęła Beata Kucejko-Pełka. Od 2019 roku pełniła funkcję Marketing Director na Polskę, Ukrainę i kraje bałtyckie. Beata Kucejko-Pełka będzie odpowiedzialna za strategię marketingową marki na region REEMEA, obejmujący kraje Bliskiego Wschodu, Afryki, Europy Środkowej i Wschodniej.

11.01.2023 | przeczytano: 759 razy
Druga odsłona kampanii Lego Dziewczynki mogą wszystko

Wystartowała druga odsłona kampanii LEGO Dziewczynki mogą wszystko, przełamująca wyobrażenia na temat zdolności, pasji i możliwości stereotypowo warunkowanych płcią. LEGO inspiruje do tworzenia świata, w którym dzieci mogą bez przeszkód rozwijać swój potencjał. Kampanię wspiera podróżniczka i dziennikarka Martyna Wojciechowska. Koncept kreatywny drugiej odsłony kampanii realizuje agencja LiquidThread.

04.10.2022 | przeczytano: 1023 razy
Lars Silberbauer nowym dyrektorem marketingu HMD Global

HMD Global, dom urządzeń Nokia, ma przyjemność ogłosić, że Lars Silberbauer został nowym CMO firmy.

27.09.2022 | przeczytano: 889 razy
Lego z kontekstową kampanią Out-of-Home i precyzyjnym targetowaniem w gotowym produkcie AMS

W najnowszej kampanii OOH LEGO Friends wykorzystuje dedykowany produkt #AMSBacktoSchool pozwalający na dopasowanie znajdujących się w danej okolicy elementów przestrzeni miejskiej do layoutów kampanii. Kontekstowe kreacje i dobrane do nich punkty styku zwracają uwagę odbiorców, zapewniając dotarcie do grupy celowej i przekazując ideę marki.

07.09.2022 | przeczytano: 634 razy
1 2 3 4
Strona 2/8 (artykułów: 72)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764