logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lotos: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 156

Stacje TVN Warner Bros. Discovery były w listopadzie najchętniej wybieranymi kanałami przez widzów. TVN - najpopularniejszy kanał ogólnotematyczny nadawcy - znalazł się na czele rankingu Big5. Natomiast stacje TVN24, TVN Style oraz TVN Turbo zdobyły w minionym miesiącu największe udziały w widowni w swoich kategoriach tematycznych. TVN24 BiS oraz Metro osiągnęły najwyższy w swojej historii wynik oglądalności za listopad. Serwisy OTT przyciągnęły prawie 8 mln realnych użytkowników, m.in. dzięki premierze drugiego sezonu „Skazanej” oraz „Rodu smoka” i popularności czterech pierwszych części kultowej serii „Listy do M”.

09.12.2022 | Świat mediów | przeczytano: 318 razy
Mediahub awansuje Tomasza Perkowskiego

Tomasz Perkowski awansował na digital investments directora w domu mediowym MediaHub Poland. To nowo utworzone stanowisko w dziale trade.

28.07.2022 | Świat mediów | przeczytano: 599 razy
Nowe osoby w teamie lifestyle Big Picture

Big Picture wzmacnia zespół lifestyle. Do teamu dołączyły Justyna Majka oraz Katarzyna Rodzoch, obie obejmując stanowiska PR Consultant, a także Agnieszka Kopańska jako Junior PR Consultant.

27.07.2022 | Z rynku | przeczytano: 1363 razy

Jak wynika z obserwacji zachowań 347,5 tys. konsumentów, którzy odwiedzili łącznie ponad 4,5 tys. stacji paliw w Polsce, promocja Orlenu, obejmująca trzy bony na tankowanie o 30 gr taniej na litrze, uchroniła koncern przed poważnym spadkiem ruchu, spowodowanym rosnącymi cenami. Na przełomie czerwca oraz lipca br. wyniósł on zaledwie 0,21%. Wówczas cała konkurencja zanotowała o 6,97% mniejszą liczbę wizyt. W tym samym czasie unikalnych klientów Orlenu ubyło tylko o 0,23%. Natomiast pozostali gracze na rynku ponieśli stratę na poziomie 7,02%.

25.07.2022 | Z rynku | przeczytano: 518 razy
RMF FM kolejny raz liderem rankingu najbardziej opiniotwórczych mediów

Według najnowszego raportu Instytutu Monitorowania Mediów (IMM) najbardziej opiniotwórczym medium lutego 2022 jest stacja RMF FM z wynikiem prawie 2,4 tys. cytowań w innych mediach. Na drugim miejscu znalazł się portal Onet, na którego informacje inne redakcje w kraju powoływały się 2,2 tys. razy, a podium zamyka Wirtualna Polska z liczbą 2 tys. wzmianek w innych tytułach. Wzrost o jedenaście pozycji i tym samym powrót do rankingu ogólnego zyskuje Polskie Radio 24 (1,2 tys.).

24.03.2022 | Świat mediów | przeczytano: 1181 razy
Nowy serwis internetowy Lotos Oil

Przejrzysta forma prezentacji szerokiej gamy produktów, pełna responsywność oraz ułatwiony kontakt z klientami to główne zalety nowego serwisu internetowego spółki LOTOS Oil. Premiera witryny miała miejsce 26 stycznia 2022 roku, a za jej wdrożenie odpowiedzialna jest trójmiejska agencja interaktywna JAMEL.

07.02.2022 | Świat mediów | przeczytano: 470 razy
Odpowiedzialność podatkowa nabywcy na tle ustawy o podatku VAT

Nabywanie towarów od kontrahentów ma swoje konsekwencje podatkowe. W większości przypadków przedsiębiorcy dokonują w takiej sytuacji odliczenia podatku VAT na podstawie otrzymanych faktur. Ustawa o VAT przewiduje jednak tzw. solidarną odpowiedzialność za zobowiązania podatkowe kontrahenta w określonych przypadkach. Dodatkowo coraz bardziej popularny staje się nurt należytej staranności, który – co warto zaznaczyć na wstępie – nie doczekał się jeszcze ustawowej definicji. Te dwie instytucje są kluczowe, jeżeli chodzi o odpowiedzialność podatkową nabywcy towarów na tle ustawy o VAT.

06.12.2021 | Prawo i gospodarka | przeczytano: 424 razy
Nowy partner w Communication Unlimited

Strukturę partnerską agencji marketingu zintegrowanego Communication Unlimited wzmocniła Kinga Jasnowska – Sobula, account director.

23.11.2021 | Z rynku | przeczytano: 788 razy
Lotos wspiera kampanię społeczną „Szkoła Od-Nowa”

Kilka tysięcy opakowań płynów do dezynfekcji rąk oraz środków czystości trafi do pomorskich placówek oświaty w ramach wsparcia kampanii społecznej „SZKOŁA OD-NOWA”, której celem jest pomoc dzieciom i młodzieży w powrocie do szkoły po ponad rocznej, przymusowej nauce zdalnej. LOTOS Oil od wielu lat angażuje się w przedsięwzięcia ważne dla społeczności lokalnych, a udział w realizacji programu „SZKOŁA OD-NOWA” jest wyrazem naturalnej troski o zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych. Pomysłodawcą kampanii jest psycholog Joanna Węglarz, a organizatorem NPDN Studio Psychologiczne Joanna Węglarz.

08.09.2021 | Z rynku | przeczytano: 539 razy
Eskadra z piłkarską promocją dla Lotos Paliwa sp. z o.o.

Krakowska agencja Eskadra, współpracująca na co dzień m.in. z Grupą LOTOS S.A. i LOTOS Paliwa sp. z o.o., przygotowała dla polskiej firmy paliwowej piłkarską promocję związaną z aktywnością oraz piłką nożną. Eskadra zajęła się opracowaniem projektów oraz produkcją piłek, a także przygotowaniem materiałów do komunikacji obejmującej POS, digital, outdoor oraz prasę. Dodatkowo Eskadra zaprojektowała dla Grupy LOTOS  KV reklamy ATL do komunikacji marki LOTOS w kontekście sponsorowania przez Grupę LOTOS Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

29.06.2021 | Z rynku | przeczytano: 764 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
1 2 3 4
Strona 2/16 (artykułów: 156)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764