logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

PGE: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 108
Replika historycznego neonu i zimowe promocje Wedla

Każdy doskonale wie, że filiżanka gorącej czekolady świetnie uzupełnia zimową aurę. Wedel chcąc uprzyjemniać czas konsumentom, idzie o krok dalej – firma przygotowała na czas ferii liczne atrakcje, nie zapominając o amatorach zimowych sportów, biegaczach, osobach odpoczywających w stolicy oraz w innych miastach. To przykład na to, firmy podążając za oczekiwaniami konsumentów, coraz częściej wychodzą poza standardowy obszar swojej działalności biznesowej, zachęcając do uczestnictwa w organizowanych przez siebie akcjach specjalnych.

23.01.2020 | przeczytano: 754 razy
Akcja Zima z Wedlem

E.Wedel wystartował z wyjątkowym projektem, prowadzonym pod nazwą Zima z Wedlem i oferującym zimowe rozrywki w mieście, jak i w górskich miejscowościach. Cykl eventów związanych z akcją odbędzie się w okresie ferii zimowych i potrwa do końca lutego 2020. Najbardziej czekoladowa marka zagości w aż dziewięciu lokalizacjach, gdzie zadba o to, aby uprzyjemnić zimę.

10.01.2020 | przeczytano: 317 razy
Zimowy Narodowy: E.Wedel partnerem strategicznym

W sobotę 30 listopada PGE Narodowy po raz siódmy oficjalnie zamienił się w krainę zimowej rozrywki. Podczas inauguracji organizatorzy ogłosili plan dostępnych atrakcji na najbliższy sezon, opowiedzieli o największych planowanych wydarzeniach tegorocznej edycji, a także przedstawili partnera strategicznego - markę E.Wedel. W dniu otwarcia warszawiacy mogli podziwiać m.in. uroczystą iluminację świątecznej choinki. Relację video można obejrzeć na fanpage’u FB Radia Zet, który jest patronem medialnym wydarzenia.

03.12.2019 | przeczytano: 530 razy
„Mamy energię do zmian” – rozśpiewana kampania wizerunkowa PGE

PGE Polska Grupa Energetyczna wystartowała z nową kampanią wizerunkową, pod hasłem „Mamy energię do zmian”. Jej tematem przewodnim jest transformacja Grupy w kierunku innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań. Muzycznym motywem przewodnim spotów jest utwór Andrzeja Dąbrowskiego – „Zielono mi”.

22.11.2019 | przeczytano: 600 razy
Sony Professional na Stadionie PGE Narodowym

Już za kilka dni rozpoczyna się największa tego typu wystawa w Polsce. Przy wejściu do Sky box 111 na poziomie 1. na Stadionie PGE Narodowym gości będzie witał imponujący OLED - BRAVIA MASTER Series FWD-55A9G/T. Utrzymany w minimalistycznej stylistyce robi wrażenie nie tylko niezrównaną jakością obrazu ale także mocnym, kinowym dźwiękiem. A to tylko delikatna zapowiedź atrakcji przygotowanych przez zespół Sony Professional i Nautilus.

07.11.2019 | przeczytano: 245 razy
Znakomity wrzesień grupy TVP

TVP była liderem września. Jej programy zdominowały ranking najpopularniejszych tytułów miesiąca. Wśród 20 programów aż 14 należało do anten Telewizji Polskiej. Hitami miesiąca były m. in. „M jak miłość”, transmisje sportowe w Jedynce i „Rolnik szuka żony”. Grupa TVP wzmocniła swoją pozycję, wzrost udziałów odnotowały TVP1, TVP3, TVP Info i kanały tematyczne: TVP Seriale, TVP Rozrywka, TVP Kultura oraz TVP Polonia.

04.10.2019 | przeczytano: 232 razy
Mateusz Reiss i Filip Zbrzeźniak dołączyli do Havas Warsaw

Do zespołu kreatywnego agencji reklamowej Havas Warsaw dołączyły kolejne osoby: Mateusz Reiss, który będzie pełnił funkcję Art Directora, oraz Filip Zbrzeźniak – Senior Designer.

12.09.2019 | przeczytano: 338 razy
Katy Perry a sprawa polska

Dyskusję w mediach wzbudził niedawno* teledysk Katy Perry, w którym wokalistka wykorzystała wizerunek Stadionu Narodowego w Warszawie. Co prawda, na obiekt nałożono fikcyjną nazwę „Bingo's Bail Bond Stadium”, niemniej jednak ujęcie prezentowane na tle panoramy Warszawy nie budzi wątpliwości, że to właśnie stołeczna arena. Czy wokalistka miała prawo wykorzystać wizerunek obiektu w swoim teledysku bez zgody władz Stadionu? Czy mogła go przetworzyć, tak jak zrobiła to w klipie?

11.09.2019 | przeczytano: 1168 razy (komentarzy: 1)
„Sprawdź kto” – VI edycja kampanii dla odbiorców energii elektrycznej i gazu

Towarzystwo Obrotu Energią, pod patronatem Urzędu Regulacji Energetyki oraz  Federacji Konsumentów, po raz kolejny organizuje kampanię edukacyjno-informacyjną „Sprawdź kto”. Kampania ma na celu propagowanie wiedzy o rynku energii elektrycznej i gazu oraz budowanie zdrowej konkurencji opartej na zasadach fair play. Inicjatywa zachęca Klientów do podejmowania świadomych decyzji przy wyborze sprzedawcy. Twórcy kampanii chcą zwrócić uwagę klientów na przysługujące im prawa oraz problem nieuczciwych praktyk stosowanych przez niektórych sprzedawców.

06.09.2019 | przeczytano: 465 razy
Bella Skyway Festival po raz 11 rozświetlił Toruń

Różnorodność miejsca – tego mijanego w codziennym zgiełku i tych dalekich, nie do końca osiągalnych, ale przez człowieka pożądanych: innych planet, zanikających, zapomnianych krain i ekosystemów, miejsc w naszej pamięci albo przestrzeni, gdzie „muzyka, forma, przyroda i architektura spotykają się najpiękniej”. To ona właśnie była motywem przewodnim tegorocznego toruńskiego Bella Skyway Festival – wydarzenia niezmiennie już od 11 lat budującego turystyczną, artystyczną i biznesową renomę Torunia. Tegoroczna edycja nawiązywała w świadomy i spójny programowo sposób do 50. rocznicy lądowania człowieka na Księżycu.

02.09.2019 | przeczytano: 460 razy
1 2 3 4
Strona 2/11 (artykułów: 108)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764