logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ricoh: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 432

Do grona partnerów Ricoh Polska oferujących rozwiązania produkcyjne dołączyła firma ADP Polska - dostawca urządzeń wielkoformatowych i usług serwisowych. Współpraca dotyczy dystrybucji produkcyjnych ploterów serii Ricoh Pro L5100e. W ten sposób ADP Polska poszerza oferowane dotychczas rozwiązania w technologii ekosolwentowyej, solwentowej, UV i sublimacyjnej o przyjazną dla środowiska technologię lateksową.

19.06.2023 | Z rynku | przeczytano: 631 razy
„Experience.Transformation”: Sun Chemical podsumowuje targi Fespa 2023

Rozwiązania do druku cyfrowego, przemysłowego, aplikacji tekstylnych i graficznych oraz projekt 5R, uwzględniający proekologiczne założenia polityki Sun Chemical to najważniejsze elementy obecności tej firmy na tegorocznych targach Fespa 2023. Podczas wydarzenia, odbywającego się w Monachium, promowała ona liczne nowe i udoskonalone rozwiązania ze swojej oferty, w tym serię popularnych atramentów Streamline do druku wielko- i superwielkoformatowego (dedykowanych maszynom różnych producentów wyposażonym w różne głowice) oraz farby sublimacyjne i reaktywne do zastosowań typu soft signage. Swoje miejsce na stoisku znalazły też rozwiązania oferowane przez SunJet – oddział Sun Chemical, specjalizujący się w druku inkjetowym UV.

14.06.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 6844 razy
Sun Chemical dla branży druku wielkoformatowego na Fespa 2023

Targi Fespa 2023 w Monachium (23-26 maja) będą kolejnym w tym roku ważnym wydarzeniem branżowym, podczas którego Sun Chemical zaprezentuje swoją ofertę. Tym razem, pod hasłem „Doświadczenie. Transformacja”, firma prezentować będzie bogate portfolio rozwiązań, które dedykowane są różnym aplikacjom wielkoformatowym. Umożliwiają one rozwój stosującym je klientom. Na stoisku nr B40 w hali 2.2 promowane będą m.in. atramenty inkjetowe do druku superwielkoformatowego, atramenty inkjetowe do zadrukowywania tekstyliów, farby sitrodrukowe oraz rozwiązania przemysłowe, w tym oferowane przez SunJet – oddział Sun Chemical, zajmujący się cyfrowym drukiem inkjetowym.

12.05.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 5816 razy
Rozwiązania Sun Chemical na stoisku Atler podczas Remadays 2023

Wśród wystawców tegorocznej edycji targów RemaDays Warsaw 2023 znalazła się po raz kolejny firma Atler. Przedsiębiorstwo, będące polskim przedstawicielem wielu globalnych marek z segmentu cyfrowego druku wielkoformatowego, mogło pochwalić się jednym z największych stoisk w hali F, dedykowanej rozwiązaniom z obszaru poligrafii i reklamy. Jedną z nich jest Sun Chemical – największy na świecie producent farb, lakierów i powłok stosowanych m.in. w poligrafii. Atler od wielu lat jest autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań Sun Chemical dedykowanych cyfrowej produkcji wielkoformatowej. Odwiedzając targowe stoisko, można było zapoznać się z jej bogatym portfolio w tym obszarze – wybrane atramenty Sun Chemical (m.in. ze specjalistycznej serii Streamline ATR, dostępnej wyłącznie w ofercie firmy Atler) były tu wykorzystywane do odbywających się codziennie prezentacji kilku ploterów prezentowanych przez Atler podczas wszystkich dni targowych.

16.03.2023 | Świat poligrafii | przeczytano: 5259 razy
Premiera nowego szerokoformatowego urządzenia drukującego Ricoh IP CW2200

Ricoh ogłasza premierę najnowszego kolorowego, szerokoformatowego urządzenia drukującego Ricoh IP CW2200. To rozwiązanie zaprojektowano z myślą o druku rysunków CAD oraz materiałów w formacie A1/A0. Ricoh IP CW2200 dostosowano do potrzeb, jakie z drukiem mają pracownie architektoniczne, biura projektowe i firmy budowlane czy administracja publiczna. Jest intuicyjne w obsłudze i zapewnia wysoką jakość wydruków, które dodatkowo są odporne na działanie promieni UV i wody.

08.03.2023 | Z rynku | przeczytano: 647 razy
1 2 3 4 5
Strona 3/87 (artykułów: 432)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764