logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

ZAPOL: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 35
Kolejna inwestycja drukarni Zapol z Duplo Polska

Szczecińska drukarnia Zapol uważnie analizuje inwestycje, jakich dokonuje. Od lat jednym z jej partnerów w tym zakresie jest P&S Consulting ze Szczecina, lokalny dealer firmy Duplo Polska. W ostatnim czasie rozpoczęła tu pracę kolejna (czwarta już) maszyna z oferty tego dostawcy – oklejarka Rigo Perfect Binder 420 z klejem PUR na grzbiet i klejem hot melt do klejenia bocznego. Jak podkreśla kierownictwo drukarni Zapol, zastosowanie oprawy w technologii PUR zapewniło wyższą trwałość produkowanych tu książek i albumów, a także możliwość klejenia wyższych gramatur i objętości, co przełożyło się na zwiększenie konkurencyjności tego zakładu poligraficznego na rynku zleceń.

02.09.2019 | Świat poligrafii | przeczytano: 904 razy
Duplo po raz kolejny w drukarni Zapol

Kolejna inwestycja w rozwiązanie Duplo – tym razem w Docucutter 646iPro - w szczecińskiej drukarni Zapol usprawniła w jeszcze większym stopniu proces produkcji w części związanej z obróbką introligatorską, realizowaną w tej firmie. Dostawcą urządzenia była działająca od wielu lat na rynku usług poligraficznych firma P&S Consulting Sp. z o.o. ze Szczecina – dealer firmy Duplo Polska.

26.03.2019 | Świat poligrafii | przeczytano: 1796 razy
Spotkanie polskich klientów Agfa Graphics pod znakiem „chmury”

Około 100 osób wzięło udział w dorocznej, 17. już Ogólnopolskiej Konferencji Użytkowników Systemów Apogee i Asanti, zorganizowanej przez firmę Agfa Graphics w łódzkim hotelu Andel’s by Vienna House.

26.10.2016 | Świat poligrafii | przeczytano: 820 razy
10. jubileuszowa edycja Meet Kodak Polska 2016

Bogata tematyka spotkania, wysoka frekwencja, duże zainteresowanie uczestników i ciekawe dyskusje to tylko niektóre aspekty tegorocznej edycji Meet Kodak Polska.

05.10.2016 | Świat poligrafii | przeczytano: 1071 razy
ABC/Allied Pressroom Products Europe sponsorem 5. Masters Meeting

W połowie maja br. w Tczewie odbył się 5. Masters Meeting – doroczne zawody przeznaczone dla weteranów sportów lekkoatletycznych, wzbogacone o nietypowe kategorie, m.in. rzut kamieniem o wadze 50 kg. Imprezę, w której wzięło udział ok. 50 osób z całej Polski, wsparły w charakterze sponsorów także firmy związane z branżą poligraficzną. Wśród nich już po raz kolejny znalazła się ABC/Allied Pressroom Products Europe Sp. z o.o.

25.05.2016 | Świat poligrafii | przeczytano: 614 razy
Polski oddział Agfa Graphics 2015: rekordowa sprzedaż

Miniony rok był dla polskiego oddziału Agfa Graphics kolejnym, w którym zanotował on rekordową sprzedaż na krajowym rynku. Przekroczone w nim zostały założenia budżetowe obu strategicznych działów firmy: cyfrowego prepressu oraz inkjetu przemysłowego.

25.01.2016 | Świat poligrafii | przeczytano: 1279 razy
Rozwiązania CtP Agfa Graphics usprawnią prepress w drukarni Zapolex

W ostatnim czasie do grona rodzimych użytkowników rozwiązań CtP oferowanych przez firmę Agfa Graphics dołączyła drukarnia Zapolex z Torunia – jeden z największych polskich zakładów poligraficznych, specjalizujących się w produkcji dziełowej. W drugiej połowie br. rozpoczęły tu pracę dwa zautomatyzowane systemy CtP, bazujące na pełnoformatowych naświetlarkach Avalon N8-24S. Zapolex jest też wieloletnim użytkownikiem termoczułych płyt produkowanych przez Agfa Graphics – Energy Elite Pro.

24.11.2015 | Świat poligrafii | przeczytano: 1687 razy
Piłkarze Lecha Poznań w sesji zdjęciowej dla multibrandowego domu mody Gomez

Wzorem topowych, światowych brandów modowych, które podejmują współpracę marketingową z takimi sławami jak David Beckham, Christiano Ronaldo czy Lionel Messi, multibrandowy dom mody Gomez zorganizował sesję zdjęciową prezentującą kolekcje marek premium dostępnych w Gomez Fashion Store. W roli modeli wystąpili piłkarze Barry Douglas, Tomasz Kędziora, Tamás Kádár, Darko Jevtić oraz Paulus Arajuuri. Towarzyszyły im profesjonalne modelki: finalistka Miss Polski 2015, Andżelika Krzykacz, była Miss Warszawy, Monika Ordowska oraz Miss Wielkopolski, finalistki Miss Polski 2014, Maja Nizio. 

28.07.2015 | Z rynku | przeczytano: 1066 razy
Spotkania szkoleniowo-warsztatowe w firmie ABC/Allied Pressroom Products Europe

Tegoroczny maj był dla kierownictwa i pracowników firmy ABC/Allied Pressroom Products Europe Sp. z o.o. okresem niezwykle intensywnym pod względem szkoleń, praktyk zawodowych i poszerzania wiedzy w zakresie wdrażania jej rozwiązań w drukarniach offsetowych i fleksograficznych. W tym czasie Polskę odwiedził Jamal Alfar z firmy Graphco, która od kilku lat jest partnerem handlowym ABC/Allied Pressroom Products w krajach bliskowschodnich: Jordanii, Syrii, Iranie i Iraku. 

08.06.2015 | Świat poligrafii | przeczytano: 1336 razy
Duplo w Drukarni Zapol

Inwestycja w system Duplo 5000, poczyniona niedawno w szczecińskiej firmie Zapol, nie tylko usprawniła proces produkcji w części związanej z obróbką introligatorską realizowaną w tej drukarni, ale również wpłynęła na jakość oferowanych przez nią usług. Dostawcą urządzenia była działająca od ponad 10 lat firma P&S Consulting Sp. z o.o. ze Szczecina – dealer Duplo Polska.

07.05.2015 | Świat poligrafii | przeczytano: 2353 razy
1 2 3 4
Strona 2/4 (artykułów: 35)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764