logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

event marketing: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 209
Śmiecioodpowiedzialne Forum Gdańsk

9 listopada, w godzinach 11:00 – 19:00, w Forum Gdańsk odbędzie się akcja „Śmiecioodpowiedzialni”. Poprzez angażujące działania edukacyjne oraz wystawy, uczestnicy będą mogli poznać zasady segregacji, w szczególności odpadów, które mogą wydawać się problematyczne. Osoby zainteresowane udziałem w akcji będą również mogły sprawdzić swoją wiedzę w zabawach i quizach z nagrodami, ćwicząc przy tym właściwe nawyki. Akcji towarzyszy zbiórka małych elektroodpadów. Za oddanie przedmiotu pierwsze sto osób otrzyma sadzonkę wrzosu oraz „ekobombę” ogrodnika do stworzenia własnej łąki kwietnej.

08.11.2023 | przeczytano: 272 razy
MBPR Media & Events dla Mariposa Interiors

Do portfolio agencji MBPR Media & Events dołączyła pracownia architektoniczna Mariposa założona przez Sylwię Szcześniak.

29.10.2023 | przeczytano: 377 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Kaplica Sykstyńska bez wyjazdu do Włoch – wystawa multimedialna

Największy skarb Watykanu, miejsce papieskiego konklawe, drugi najczęściej odwiedzany obiekt muzealny na świecie – mowa oczywiście o Kaplicy Sykstyńskiej, która od ponad 500 lat inspiruje artystów, badaczy i turystów. Zapierające dech w piersiach, słynne freski wykonane ręką Michała Anioła uważane są za jedno z najważniejszych dzieł w historii ludzkości. Dzięki multimedialnej wystawie „Kaplica Sykstyńska. Dziedzictwo”, która już 18 listopada zawita do Polski, zaistnieje możliwość zapoznania się z tym ponadczasowym dziełem bez wyjazdu do Włoch.

27.10.2023 | przeczytano: 643 razy
Fox Events z realizacją jubileuszu Kruk S.A.

KRUK S.A. - będący częścią Grupy KRUK - lidera rynku zarządzania wierzytelnościami w Europie Centralnej powierzył realizację obchodów jubileuszu 25-lecia swojej działalności Fox Events. Agencja była odpowiedzialna za koncepcję kreatywną i obsługę logistyczno-organizacyjną całości.

27.10.2023 | przeczytano: 572 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Bossa Nova Events i magiczny ogród na 20-lecie hotelu Marriott

12 października 2023 roku hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport w niezwykły sposób uczcił 20-lecie swojego istnienia. Motywem przewodnim jubileuszowego eventu był „Courtyard Garden”. Ten magiczny ogród doświadczeń został stworzony przez Bossa Nova Events, agencję należącą do grupy Creative Brand Stories. Koncepcja podkreślała dwie dekady nieustającego rozwoju obiektu, który z roku na rok zakwita coraz mocniej wraz z doświadczeniami swoich gości.

23.10.2023 | przeczytano: 562 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Panasonic podsumowuje Dzień Otwarty w Elektrowni Powiśle

Dzień Otwarty Panasonic był niepowtarzalną okazją, aby poznać najnowsze rozwiązania technologiczne Visual i Pro-AV oraz zobaczyć, jak zmieniają one nasz sposób postrzegania świata wizualnego. Elektrownia Powiśle w Warszawie stała się miejscem fascynujących projekcji i inspirujących rozmów z ekspertami branżowymi. Wydarzenie przyciągnęło uwagę wielu miłośników nowoczesnych technologii, niezależnie od dziedziny, w której działają.

13.10.2023 | przeczytano: 432 razy
Projektory Panasonic 3-Chip DLP RQ22 na scenie spektaklu o życiu HokusaiaZobacz fotorelację

Twórczość japońskiego artysty – Katsushika Hokusaia stała się niezwykłym widowiskiem dzięki projektorom Panasonic 4K 20 000 lm 3-Chip DLP.

09.10.2023 | przeczytano: 440 razy

Nowa grupa komunikacji marketingowej – Creative Brand Stories – skupia trzy agencje o specjalizacjach obejmujących komplementarne obszary komunikacji marketingowej. Jej celem jest dostarczanie marketerom kompleksowych rozwiązań w ramach experiential marketingu. Creative Brand Stories integruje w sobie kompetencje firm: Bossa Nova Events – od ponad 16 lat działającej w obszarze event marketingu, Box of Stories – branded gifts agency oferującej kreatywne wysyłki, powstałej w okresie pandemii, oraz Eco Stories – specjalizującej się w kreowaniu ekologicznych wydarzeń i inicjatyw.

22.09.2023 | przeczytano: 307 razy
Świetlica Converse - letnia strefa chillu nad WisłąZobacz fotorelację

Lato w Warszawie ma zdecydowanie swoje uroki, ale przestrzenie miejskie często wykluczają możliwość niezobowiązującego odpoczynku. To miejsce jest dedykowane tym, którzy nie znoszą presji czasu panującej w zwykłych spotach stolicy. W pop-upie Converse można poczytać, pograć w piłkarzyki, planszówki, gry arcadowe czy na konsoli albo po prostu napić się kawy i spędzić luźno czas z przyjaciółmi lub we własnym towarzystwie.

14.07.2023 | przeczytano: 738 razy
Projekcyjna przyszłość: immersyjne centra rozrywki na horyzoncie

Mnóstwo sektorów gospodarki odnotowało ogromne straty w trakcie pandemii, jednakże branża rozrywkowa jako jedna z nielicznych może cieszyć się dobrymi wiadomościami i wynikami. Za ożywieniem tego segmentu stoi korzystna sytuacja demograficzna, rosnące zainteresowanie technologią AR i nowo powstającymi Rodzinnymi Centrami Rozrywki (w skrócie FEC), które przyciągają coraz więcej osób. Aktywności takie jak wspinaczka w zamkniętych pomieszczeniach i kręgle cieszą się ogromną popularnością, a miejsca typu sklepy tematyczne czy lokale gastronomiczne również nie mogą narzekać na brak zainteresowania. Z raportu wynika, że popyt na atrakcje w nowych centrach handlowych jest tak duży, że niektórzy deweloperzy nieruchomości komercyjnych w Azji uruchamiają własne markowe sieci FEC, aby uatrakcyjnić nowe centra handlowe.

14.07.2023 | przeczytano: 833 razy
1 2 3 4
Strona 2/21 (artykułów: 209)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764