logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

public relations: najpopularniejsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 1583
Cydr Lubelski nie filtruje: Nowa kampania promocyjna

Cydr Lubelski nie filtruje nie tylko cydru, ale też swojej kampanii promocyjnej. W telewizyjnym spocie sponsoringowym zachęca do odkrywania siebie i nieskrępowanej zabawy na imprezie #NIEFILTRUJEMY.

03.07.2017 | przeczytano: 5401 razy

Marketing szeptany wszedł na reklamowo-marketingowe salony i wydaje się, że może tam pozostać dość długo. Zdecydowana większość definicji podkreśla, że jest to metoda nowatorska i stosunkowo młoda, co nie do końca jest prawdą. Marketing szeptany jako taki powstał znacznie wcześniej, ale dopiero Internet pozwolił mu w pełni rozwinąć skrzydła.

22.11.2006 | przeczytano: 5176 razy
Kampania Martini „Luck is an attitude”Zobacz wideo

Szczęście to kwestia odpowiedniej postawy wobec życia, nie zaś przypadku. Pod filozofią tą podpisuje się marka Martini, której hasłem przewodnim jest „Luck is an attitude”. Idea ta przybliżana jest konsumentom w nowej kampanii firmy, prowadzonej od grudnia 2012 r. w telewizji oraz internecie. Poprzez spoty telewizyjne oraz kreacje internetowe, Martini informuje również o sponsoringu pokazu nowej kolekcji Mariusza Przybylskiego i możliwości wygrania podwójnych zaproszeń wraz z pakietem VIP na to wydarzenie. 

23.01.2013 | przeczytano: 4938 razy
Badania i pomiar efektów w public relations

Na rynku wydawniczym ukazała się nowa publikacja "Badania i pomiar efektów w public relations". Wśród autorów znajdują się naukowcy i praktycy zajmujący się badaniami i public relations: dr Dariusz Tworzydło, Zbigniew Chmielewski, Anna Miotk, Sebastian Bykowski, Artur Kotliński, Maciej Siejewicz, Małgorzata Wydrzyńska, Wojciech Szymański i Agnieszka Urban.

19.07.2010 | przeczytano: 4712 razy
Innowacyjny serwis podbija świat marketingu

Serwis Reklama.pl działa niespełna dwa miesiące, a już zyskał popularność na skalę kraju. Stworzony przez młodych, zapalonych mieszkańców sądecczyzny, ma coraz większe szanse zyskać popularność równą Allegro.pl i podobnym serwisom.

10.03.2010 | przeczytano: 4542 razy
Euro RSCG Life w Polsce

Euro RSCG ogłosiło dziś uruchomienie Euro RSCG Life w Polsce. Euro RSCG Life, wchodząca w skład Euro RSCG Worldwide, jest jedną z wiodących, światowych sieci komunikacji marketingowej specjalizującej się w obsłudze klientów z branży farmaceutycznej. Euro RSCG Life w Polsce to 50 oddział sieci, obecnej w 29 krajach na całym świecie.

13.07.2007 | przeczytano: 4404 razy
Citeam.pl wystartował z kampanią reklamową

Serwis zakupów grupowych Citeam.pl, należący do Grupy Allegro, rozpoczął kampanię promującą kupowanie za pół ceny. Kompleksowe działania objęły telewizję, radio, kino, internet, outdoor oraz eventy pod hasłem Salony Grzechu. Akcję przygotowała i zrealizowała krakowska agencja Opcom we współpracy z firmami Starcom i dotPR.

12.10.2011 | przeczytano: 4265 razy

Zakończył się proces zmian w strukturze własnościowej agencji Eskadra PUBLICA. Nowymi udziałowcami spółki są Barbara Labudda – dotychczasowa Business Development Director oraz Ewa Kaczmarek, która pełniła dotąd w agencji funkcję Client Service Director. Odkupiły one udziały firmy od Mateusza Zmyślonego i Sebastiana Oprządka. Trzecim udziałowcem spółki pozostaje Adam Łaszyn. Jednocześnie zmieniły się władze firmy. Prezesem Zarządu została Barbara Labudda, a Wiceprezesem Ewa Kaczmarek.

11.12.2011 | przeczytano: 4063 razy
Kampania Lay's - ziemniak, Majowie i koniec świata

Marka Lay’s zakończyła właśnie kolejną – po m.in. „Wymyśl Nowy Smak” i „Pucharze Smaków” - niestandardową kampanię: „Marzenia Ziemniaka przed końcem świata”. Jej głównym bohaterem był… Ziemniak w obliczu przepowiedzianej przez Majów na grudzień tego roku apokalipsy. No właśnie - jak połączyć ze sobą pozornie niepasujące do siebie elementy takie jak przepowiednię Majów, koniec świata, ziemniaka, chipsy i marzenia? A jednak…

29.11.2012 | przeczytano: 3966 razy
Dorota Gryglak w Agencji Reklamowej AnTolos

Dorota Gryglak dołączyła - na stanowisko specjalisty ds. reklamy i Public Relations - do agencji reklamowej AnTolos z Bielska Białej.

05.10.2011 | przeczytano: 3866 razy
1 2 3 4
Strona 2/159 (artykułów: 1583)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764