logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

sampling: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 155
Gaming z nietrafionym marketingiem

Jedynie 16 proc. polskich fanów gamingu i esportu jest zdania, że marki rozumieją ich potrzeby i potrafią się dobrze reklamować – wynika z najnowszego badania FRENZY zrealizowanego przy współpracy z Kantar Polska. Co trzecia osoba kupiła produkt lub usługę promowaną w trakcie wydarzenia gamingowego transmitowanego online, jednak 1 na 4 badanych czuje się przez marki niezrozumiane i nastawia się do nich negatywnie. Jakie działania skłaniają graczy do wejścia w interakcję z marką i co firmy robią na tym polu nie tak?

13.12.2023 | Z rynku | przeczytano: 715 razy
Sony α9 III — pełnoklatkowy aparat z systemem globalnej migawki

Firma Sony zapowiedziała wprowadzenie przełomowego aparatu α9 III z pierwszym na świeciei pełnoklatkowym przetwornikiem obrazu z systemem globalnej migawki.

14.11.2023 | Z rynku | przeczytano: 1182 razy (komentarzy: 1)
Bonarka po raz kolejny zaskakuje reklamową koncepcją

Krakowskie Centrum Handlowe Bonarka wystartowało z trzecią odsłoną swojej kreatywnej, niecodziennej kampanii reklamowej. W jej centrum znalazły się tym razem zakupowe pokusy, emocje i doświadczenia klientów. Twarzą kampanii ponownie został znany aktor Dawid Ogrodnik, ulegający słodko-modowym zachciankom.

15.09.2023 | Z rynku | przeczytano: 945 razy
Milka rusza z kampanią „Wielkie Smakowanie” promującą szerokie portfolio czekolad

Milka wraz z początkiem września startuje z nową kampanią pod hasłem "Wielkie Smakowanie". Inicjatywa wynika z refleksji nad nawykami zakupowymi konsumentów, którym marka chce przedstawić szerokie portfolio swoich produktów i zachęcić do ich testowania.

06.09.2023 | Z rynku | przeczytano: 885 razy
Coca-Cola angażuje klientów wykorzystując nową ofertę ambientową od AMS

Coca-Cola angażuje klientów, tworząc strefy eventowe w warszawskich galeriach handlowych. Dzięki wykorzystaniu możliwości Digital OOH AMS, marka zachęca do interaktywnej gry na specjalnie przygotowanych dotykowych ekranach Digital Indoor. To pierwsza w ambientowej ofercie AMS realizacja kompleksowych działań eventowych dla klienta.

12.06.2023 | Z rynku | przeczytano: 694 razy

Marka Milka, w której portfolio znajduje się najdelikatniejsza na rynku czekolada, chce przekazać jeszcze więcej delikatności tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Postanowiła odpowiedzieć na niedogodności, z którymi zmagają się mieszkańcy dużych miast.

Nowa kampania Milka, w ramach której przygotowano lokalne aktywacje oraz wsparcie komunikacyjne w mediach, potrwa do końca maja.

22.05.2023 | Z rynku | przeczytano: 521 razy
Więcej delikatności na miejskie niedogodności w kampanii Milka

Marka Milka, w której portfolio znajduje się najdelikatniejsza na rynku czekolada, chce przekazać jeszcze więcej delikatności tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Postanowiła odpowiedzieć na niedogodności, z którymi zmagają się mieszkańcy dużych miast. Nowa kampania Milka, w ramach której przygotowano lokalne aktywacje oraz wsparcie komunikacyjne w mediach, potrwa do końca maja.

11.05.2023 | Z rynku | przeczytano: 786 razy
Thea z kampanią profilaktyczną “Kochamy Twoje oczy”

Producent preparatów okulistycznych Thea stawia na profilaktykę i rozpoczyna kampanię „Thea – kochamy TWOJE oczy”. Obecnie trwa sampling produktów oraz działania digital. Celem akcji jest zwrócenie uwagi konsumentów na coraz powszechniej występujący syndrom widzenia komputerowego (CVS), który objawia się zmęczeniem oczu, niewyraźnym widzeniem, nadwrażliwością na ostre światło i uczuciem pieczenia pod powiekami. Za koncepcję oraz realizację kampanii odpowiada White Paper Agency.

07.03.2023 | Z rynku | przeczytano: 1437 razy
Dawid Ogrodnik jako Brand Hero Bonarki

Emocje i doświadczenia zakupowe opakowane w wyjątkowe produkty testowane na najbardziej wymagających klientach i sygnowane osobowością Dawida Ogrodnika - nowego ambasadora marki to elementy nowej, długofalowej kampanii wizerunkowej Centrum Handlowego Bonarka. Głównym motywem nowego wizerunku są emocje. Jak wpływają one na codzienne wybory konsumentów, kiedy i kto kieruje się emocjami w życiu? Kolejne odsłony kampanii będą miały swój „firmowy” produkt – made in Bonarka.

01.03.2023 | Z rynku | przeczytano: 2210 razy
Httpool wraz z agencją mediową Starcom przygotowali dla marki Heineken muzyczną akcję na Spotify do kampanii „Teraz Możesz”

Marka Heineken rozpoczęła ambientowo-kontentową kampanię, której częścią jest platforma muzyczna Spotify i działania na siłowniach sieci CityFit. Za cały koncept, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Starcom, zaś za działania w serwisie Spotify – Httpool Polska. Są one elementem szerszej kampanii prowadzonej pod hasłem „Teraz Możesz”, wspierającej piwo Heineken® 0.0, która obejmie m.in. także telewizję i digital. Cała kampania potrwa do marca.

30.01.2023 | Z rynku | przeczytano: 765 razy
1 2 3 4
Strona 2/16 (artykułów: 155)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764