logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

OOH: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 1259
Ancymony z kolejnym projektem dla marki Dębica

Agencja przygotowała jesienną kampanię „Zapanuj nad pogodą z Dębicą” dla dwóch produktów. Ancymony w kwietniu wygrały przetarg na długofalową komunikację i obsługę Dębicy w digitalu.

02.11.2021 | przeczytano: 231 razy
Wystartowała trzecia odsłona jubileuszowej kampanii Totalizatora Sportowego

28 października, ruszyła trzecia odsłona kampanii Jubileuszu 65-lecia Totalizatora Sportowego, który firma świętuje w 2021 roku. Jej celem jest podziękowanie graczom LOTTO, dzięki którym każdego roku na sport i kulturę przekazywane są setki milionów złotych. Z tej okazji Totalizator Sportowy przygotował spot wizerunkowy promujący ostatnią część rocznicowych obchodów.

29.10.2021 | przeczytano: 594 razy

Z początkiem października Pyszne.pl ruszyło z nową kampanią, która w Warszawie nabrała szczególnego charakteru. W centrum miasta, na tzw. “Patelni” powstał pobudzający jedzeniowe skojarzenia mural autorstwa trzech warszawskich artystów. Warszawiacy od dziś mogą podziwiać artystyczne wariacje na temat  trzech najpopularniejszych w Stolicy kuchni i urzeczywistniać swoje jedzeniowe marzenia, dzięki specjalnej zniżce o wartości 10 zł do wykorzystania w 20 wybranych restauracjach.

29.10.2021 | przeczytano: 527 razy
ING z nową odsłoną kampanii employer branding

Nowa kampania employer branding pokazuje przede wszystkim unikatową kulturę organizacyjną ING. Komunikacja skupia się na elementach ważnych i charakterystycznych dla pracy w banku, a wskazanych przez samych pracowników – od różnorodności, otwartości na wszystkie głosy i pomysły, poprzez możliwości rozwoju w kraju i za granicą – aż po sposób, w jaki tworzymy zespoły i ze sobą współpracujemy.

25.10.2021 | przeczytano: 365 razy
Zegar w centrum Warszawy odlicza do katastrofy klimatycznej

Każdy dzień zbliża nas do ekologicznej katastrofy. Według wyliczeń naukowców, przy obecnym poziomie emisji CO2, za mniej niż 8 lat, dojdzie do nieodwracalnych zmian klimatycznych – globalna temperatura wzrośnie o 1,5oC. Ten moment wskazywany jest jako punkt bez powrotu. Musimy zacząć działać tu i teraz, i zachęcić do tego jak najszersze grono osób.

21.10.2021 | przeczytano: 693 razy
Moliera2.com: artystyczny mural zrealizowany w Poznaniu

W październiku 2021 roku, marka Moliera2.com zaprezentowała nowy artystyczny mural przy współpracy z Braughman Group Media.

21.10.2021 | przeczytano: 439 razy
Agencja Ancymony z kreacją kampanii OOH dla Oshee i CD Projekt Red

W efekcie współpracy nawiązanej pomiędzy OSHEE i CD PROJEKT RED, od września br. na rynku dostępne są napoje funkcjonalne sygnowane marką OSHEE Wiedźmin. Za przygotowanie kreacji kampanii OOH, która właśnie startuje, odpowiada agencja Ancymony.

20.10.2021 | przeczytano: 413 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Fashion & Beauty marketing tematem najnowszego numeru OOH magazine

Ostatni w tym roku numer OOH magazine to już tradycyjnie moc marketingowych inspiracji oraz podsumowanie ostatnich eventów branżowych. A jesień zdecydowanie wydarzeniami stała. Festiwal Marketingu przyciągnął ponad 5 tys. zwiedzających – to najlepszy dowód na to, że branża potrzebuje spotkań, a online nie stał się hegemonem w branży MICE. O mocnym sukcesie mówią organizatorzy Packaging Innovations, a także branżowych konferencji – I  Marketing oraz Kongres Profesjonalistów PR. Przeczytacie o nich w najnowszym wydaniu magazynu.

20.10.2021 | przeczytano: 441 razy
Crunchips z kampanią wspierającą relaunch marki

Marka Crunchips, należąca do firmy Lorenz, wystartowała z kampanią wizerunkową „Crunchokazje”, w której możemy zobaczyć nowe opakowania chipsów ze zmienionym logo. Pozycjonowanie oraz główne hasło marki „Jest Crunchips, jest impreza!” pozostaje bez zmian.

19.10.2021 | przeczytano: 514 razy
Targi Packaging Innovations 2021: PodsumowanieZobacz fotorelację

- To jedyny czas w roku, kiedy cała branża może się spotkać w jednym miejscu – słowa uczestniczki najlepiej oddają charakter Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – najważniejszego wydarzenia branży, które 15-16 września odbyło się w EXPO XXI Warszawa. W tym roku w imprezie wzięło udział 3100 osób.

12.10.2021 | przeczytano: 568 razy
Katowice 2021

Uchwały krajobrazowe - stan prac: Katowice 2021

W Katowicach zaproponowano nieco odmienne podejście do tematu i rozpisano przetarg na wykonanie inwentaryzacji wybranych miejsc i obszarów miasta, określenie podziału miasta na strefy oraz przygotowanie wstępnych założeń dla zasad i warunków na potrzeby opracowania projektu uchwały.

11.10.2021 | przeczytano: 1058 razy

Pod hasłem PoznajMY się! ruszył pierwszy etap kampanii informującej o zmianie marki innogy Polska w E.ON Polska. Strategię i kreację rebrandingu przygotowała agencja 180heartbeats + JUNG v MATT.

07.10.2021 | przeczytano: 405 razy

Dawid Myśliwiec za film „Chcieli mi ukraść 37 tysięcy złotych! Dlaczego czasami to się udaje?” dostał Nagrodę Widzów podczas gali konkursu Grand Video Awards dla najbardziej kreatywnych twórców wideo w sieci. Jury przyznało też statuetki zwycięzcom dziewięciu kategorii konkursowych.

07.10.2021 | przeczytano: 333 razy
Najnowsza kampania Free Now odnajduje podobieństwa w różnicach i promuje inkluzywność

Kierowczynie taxi – takiego określenia zobowiązuje się używać FREE NOW w odniesieniu do współpracujących z platformą kobiet, których udział stanowi ok. 2% w Polsce. Ta deklaracja to jeden z elementów najnowszej kampanii FREE NOW “Dla różnych i równych podróżnych”, podkreślającej wartości marki, jakimi jest inkluzywność, równość i wolność.

05.10.2021 | przeczytano: 1019 razy
Globalne wydatki reklamowe w kategorii sprzętu AGD wzrosną w 2021 o 13%%

Według prognoz agencji mediowej Zenith, wzrost wydatków na reklamę na 12 kluczowych rynkach świata* w kategorii sprzętu AGD wyniesie w 2021 roku 12,6% i będzie wyższy niż wzrost reklamy ogółem, który szacowany jest w analogicznym okresie na 11,5%. Zmuszeni do spędzania większej ilości czasu w swoich domach, konsumenci decydują się na inwestycje zwiększające komfort korzystania z przestrzeni domowej, przeznaczając na ten cel część funduszy zaoszczędzonych na wyjściach towarzyskich i wyjazdach wakacyjnych. To z kolei napędza popyt na urządzenia dużego i małego AGD, w szczególności kuchenki, pralki, zmywarki i klimatyzatory. Pomimo złagodzenia restrykcji związanych z koronawirusem, Zenith przewiduje, że konsumenci nadal będą poświęcać więcej czasu i środków finansowych na domy i mieszkania niż przed pandemią i prognozuje wzrost wydatków na reklamę sprzętu AGD na poziomie 6% w skali roku w latach 2022 i 2023.

04.10.2021 | przeczytano: 345 razy
Wystartowała kampania promująca telewizory Neo Qled

Rozpoczęła się najnowsza ogólnopolska kampania Samsung, promująca telewizory Neo QLED 2021. Tym razem firma postawiała na działania wspierające promocję centralną typu cashback. W ramach #AkcjaKorzyscWKazdymCalu przy zakupie telewizora 4K lub 8K z tej linii, można otrzymać zwrot nawet do 2000 zł na konto. Działania marketingowe obejmują telewizję, kanały digital, social media, PR oraz kreacje reklamowe.

01.10.2021 | przeczytano: 552 razy
PGE startuje z kampanią nowej strategii marki

PGE Polska Grupa Energetyczna rozpoczęła kampanię wizerunkową „PGE Prowadzimy w zielonej zmianie”. Nowe hasło, które od teraz będzie towarzyszyć logo PGE wskazuje na pozycję lidera zielonej zmiany na rynku elektroenergetycznym w Polsce, a jednocześnie podkreśla pomocną i opiekuńczą rolę, którą PGE wypełnia w stosunku do klientów i otoczenia społecznego.

01.10.2021 | przeczytano: 533 razy

Spark Foundry, agencja należąca do Publicis Groupe, w wyniku przetargu została wybrana do obsługi mediowej firmy innogy Polska z Grupy E.ON, która dostarcza energię elektryczną dla ponad miliona mieszkańców Warszawy. Agencja będzie odpowiedzialna za strategiczne planowanie i zakup mediów offline.

01.10.2021 | przeczytano: 328 razy
Poznań 2021

Uchwały krajobrazowe - stan prac: Poznań 2021

Uchwałę intencyjną podpisał najpóźniej ze wszystkich miast G8: w marcu 2017 r., prace nad projektem trwały od początku 2017 r. Od maja 2019 r. można było zapoznać się z projektem uchwały.

01.10.2021 | przeczytano: 634 razy
Immergas z kolejną odsłoną kampanii #razemdlaczystegopowietrza

Kampania jest prowadzona już od dwóch lat. Wraz z nową odsłoną Immergas przygotował dwie platformy: razemdlaczystegopowterza.pl i wiemjakbyceko.pl. Marka chce w ten sposób przekonać do przejścia na ekologiczne źródła ciepła i pomóc nawigować klientów w wyborze pomp ciepła.

29.09.2021 | przeczytano: 299 razy
Rekordowa edycja Festiwalu Marketingu za nami

Blisko 5100 zwiedzających i 220 wystawców (a łącznie ponad 300 licząc z targami Packaging Innovations), 2 dni marketingowych inspiracji oraz kilkaset oddanych głosów w konkursach branżowych. Tak w liczbach można podsumować zakończony właśnie Festiwal Marketingu.

22.09.2021 | przeczytano: 689 razy

Eobuwie.pl oraz MODIVO powierzyły agencji The Media Insight przygotowanie kolejnych kampanii sezonowych. Współpraca dotyczy siedmiu rynków europejskich. Agencja odpowiada za media offline 360 stopni.

22.09.2021 | przeczytano: 288 razy
Value Media we współpracy z Labcon prowadzi kampanię dla Everli

Marka Everli wystartowała z największą kampanią wizerunkową w historii firmy w Polsce. Komunikacja jest realizowana w TV, radiu, OOH i digitalu. Za planowanie i zakup mediów offline odpowiada agencja mediowa Value Media. Agencja kreatywna Labcon zajęła się współpracą z influencerami oraz adaptacją formatów wybranych kreacji. Obie spółki należą do Group One.

21.09.2021 | przeczytano: 395 razy
No Fluff Jobs wystartował z nową kampanią wizerunkową „IT Heroes - bohaterowie codzienności”

Zadaniem najnowszej kampanii No Fluff Jobs jest zaprezentowanie sylwetek ponad 100 bohaterów wśród specjalistów IT, którzy brali udział w ciekawych i potrzebnych projektach, a dotychczas pozostawali w cieniu. Jest ona również odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na ich usługi i kadrowe braki w branży IT.

21.09.2021 | przeczytano: 462 razy
Marcin Prokop nową twarzą technologii w kampanii UPC

Ruszyła kampania UPC, w której obok brand hero UPCeusza pojawił się nowy bohater – Marcin Prokop. Za przygotowanie i realizację kampanii odpowiada agencja K2 Create (Grupa K2).

20.09.2021 | przeczytano: 321 razy
Nowa kampania serka Danio

Konsumenci poszukują dziś na rynku produktów, które łączą w sobie wartościowe składniki z pysznym smakiem. Firma Danone wierzy, że codzienna dieta może zawierać oba te elementy, a konsument nie musi iść na kompromisy. Świetnym przykładem połączenia walorów smakowych i pożywności* jest nowa odsłona kultowego serka Danio, której towarzyszy równie przełomowa kampania – po raz pierwszy od 16 lat bez udziału Małego Głoda, który postanowił podjąć wyzwanie w innym obszarze

16.09.2021 | przeczytano: 592 razy

KERRIS GROUP odpowiada za strategię, kreację i realizację zintegrowanej kampanii marketingowej, obejmującej OOH, digital, social media, influencer marketing oraz wybrane działania public relations dla loterii ESET.

15.09.2021 | przeczytano: 301 razy
AMS zbadał efektywność kampanii marki Wawel na nośnikach Digital Indoor

Kampania w outdoorze znacząco poprawia rozpoznawalność marki, a nowoczesne nośniki cyfrowe przyciągają uwagę konsumentów — takie wnioski płyną z badania efektywności kampanii marki Wawel, które przeprowadził AMS, lider reklamy out-of-home (OOH) w Polsce.     

13.09.2021 | przeczytano: 340 razy
Znamy zwycięskie zgłoszenia konkursu Super Gift 2021

Zakończyło się głosowanie na najlepsze artykuły promocyjne, które będą prezentowane podczas odbywających się już w przyszłym tygodniu targów reklamy Festiwal Marketingu i Druku.

09.09.2021 | przeczytano: 684 razy
Liczni zwiedzający z zagranicy podczas targów Festiwal Marketingu i Druku

Codziennie Redakcja OOH magazine pieczołowicie weryfikuje każdą rejestrację na targi Festiwal Marketingu i Druku. Wśród odwiedzających największą wrześniową imprezę targową w Stolicy będzie można spotkać zauważalną reprezentację gości z zagranicy.

07.09.2021 | przeczytano: 826 razy
Value Media startuje z międzynarodową kampanią dla Eobuwie.pl

Jesienno-zimowa kampania eobuwie.pl pod hasłem “Tu zaczyna się nowa historia” ruszyła właśnie w 10 europejskich krajach. Marka kontynuuje założenia wiosennej edycji, pokazując, jak ważne w naszym życiu są właśnie buty. Za planowanie i zakup mediów w Polsce oraz w Chorwacji, Słowenii i we Włoszech odpowiada Value Media.

06.09.2021 | przeczytano: 297 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Konferencja Print & Win podczas Festiwalu Druku

Przedstawiciele firm branży poligraficznej podczas 20-minutowych wystąpień przedstawią branżowe nowości, ciekawostki i podzielą się eksperckim know-how z zakresu szeroko rozumianego druku i poligrafii reklamowej. Uczestnictwo jest bezpłatne, obowiązują zapisy. Podczas konferencji zostaną wśród uczestników rozlosowane specjalne nagrody.

06.09.2021 | przeczytano: 606 razy
Targi Packaging Innovations już we wrześniu

Nie miesiące a dni dzielą nas od Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, które odbędą się 15-16.09.2021 r. w EXPO XXI Warszawa równocześnie z Festiwalem Marketingu i Druku. Połączenie sił dwóch dużych graczy – Targów w Krakowie i OOH Magazine sprawi, że będzie to największe tego typu wydarzenie w Polsce w 2021 roku.

02.09.2021 | przeczytano: 943 razy (komentarzy: 8)
Wydanie targowe OOH magazine już na rynku

W najnowszym numerze redaktorzy OOH magazine przyglądają się temu jak zmieniła nas – sprzedawców, i zarazem konsumentów, cyfrowa transformacja. Piszą o rozwoju e-commerce, zmieniających się potrzebach i nawykach konsumentów, a także o tym, jak ewoluowała sprzedaż w czasie digitalizacyjnej zmiany.

01.09.2021 | przeczytano: 406 razy
Kampania Fundacji Kulawa Warszawa

Sport jest różnorodny i to jest w nim piękne. Każda osoba zainteresowana sportem może znaleźć dyscyplinę dla siebie. Można trenować rekreacyjnie lub wyczynowo, można też kibicować. A jedyne, co różni sport osób z niepełnosprawnościami i sport osób bez niepełnosprawności, to dyscypliny.

27.08.2021 | przeczytano: 636 razy
Poster Play: konkurs na motion design

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej oraz OOHlife.org. W ramach projektu Poster Play prosimy Cię o stworzenie maksymalnie 8-sekundowego wideo przeznaczonego do prezentacji w przestrzeni publicznej na nośnikach LCD. Twoja praca ma stać się częścią wystawy poszukującej nowej estetyki reklamy. Zależy nam, aby projekt Poster Play stał się placem zabaw projektantów, animatorów, motion designerów, przestrzenią na testowanie możliwości, badanie granic, zderzanie rozwiązań. Hasło Poster Play należy traktować jako punkt wyjścia przy tworzeniu, nie ma jednak obowiązku umieszczania go w obrębie pracy.

27.08.2021 | przeczytano: 843 razy
Wyniki konkursu o Złoty Medal targów Festiwal Marketingu i Druku

Znamy zwycięzców konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas targów Festiwal Marketingu i Druku. Nagrodzone zgłoszenia zostaną zaprezentowane właśnie podczas zbliżających się targów.

27.08.2021 | przeczytano: 977 razy (komentarzy: 10)
Dwucyfrowe wzrosty większości mediów na rynku reklamy

Wartość rynku reklamowego w Polsce w pierwszym półroczu 2021 r. wyniosła 4,8 mld zł, co oznacza wzrost o 20,5%.

25.08.2021 | przeczytano: 1073 razy
Andrzej Rybiński wraca ze swoim największym przebojem w kampanii Vision Express

Agencja reklamowa WALK Creative oraz SZUT SZUT STUDIO zrealizowały wspólnie kolejną kampanię dla marki Vision Express, nieustającego lidera branży optycznej w Polsce. Bohaterem kampanii „Ile lat, tyle zniżki + 100 zł” został Andrzej Rybiński, piosenkarz i kompozytor oraz jego przebój i jeden z „evergreenów” polskiej muzyki rozrywkowej „Nie liczę godzin i lat”. Agencja WALK Creative opracowała koncept kreatywny, SZUT SZUT STUDIO odpowiada natomiast za produkcję spotów.  

24.08.2021 | przeczytano: 793 razy
Jurorzy konkursu POS Stars 2021

To już 13. edycja Konkursu na najlepsze display’e reklamowe.  Podczas targów reklamy i poligrafii reklamowej FestiwalMarketingu.pl – 15 i 16 września w EXPO XXI Warszawa, profesjonalne Jury wybierze najlepsze POS-y w 14 kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Display’e kartonowe,  Motoryzacja, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS EVENT, Kids, Rozrywka, Bezpieczeństwo i PETS POS. POS który otrzyma największą liczbę punktów od JURY, otrzyma nagrodę GRAND PRIX.

24.08.2021 | przeczytano: 763 razy
Netia reklamuje mistrzowskie oferty

Wystartowała telewizyjna kampania reklamowa pakietów światłowodowego internetu z TV pod hasłem „Mistrzowskie rozegranie w Netii”. Natomiast 1 września ruszy kampania OOH (out of home), promująca oferty m.in. światłowodu do 1 Gb/s, stworzone z myślą o osobach, które nie mieszkają długo w jednym miejscu.

23.08.2021 | przeczytano: 725 razy

Przedstawiciele strony zakupowej reprezentujący reklamodawców oraz agencje mediowe z uwagą wysłuchali prezentacji przeprowadzonej przez pp. Agnieszkę Gosiewską oraz Marcina Bągarda w dniu 12 sierpnia br. Stoimy na stanowisku, że wszystkie działania poszerzające dostęp do rzetelnych danych o konsumpcji mediów powinny być intensywnie wspierane przez stronę zakupową, ponieważ są w interesie całego rynku komunikacji marketingowej w Polsce. Wyższa efektywność planowania kampanii mediowych oznacza wzrost inwestycji w mediowe kanały komunikacji.

19.08.2021 | przeczytano: 318 razy
Ioniq 5 w najnowszej kampanii Hyundai

Rozpoczęła się kampania promująca nowego elektrycznego SUVa Hyundai – IONIQ 5. Za kreację oraz zakup mediów odpowiada agencja Havas Media.

18.08.2021 | przeczytano: 533 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Zostało 30 dni do Festiwalu Marketingu i Druku

Już tylko miesiąc dzieli nas od największych i najbardziej wyczekiwanych targów reklamy i poligrafii Festiwal Marketingu i Druku. Impreza jak co roku odbywa się w strategicznym miejscu w stolicy – EXPO XXI Warszawa. Na zwiedzających czeka ponad 250 wystawców.

16.08.2021 | przeczytano: 478 razy
Konkurs Art Moves na najlepszą pracę bilbordową rozstrzygnięty

Ogromne zainteresowanie twórców z całego świata Konkursem Art Moves – otrzymaliśmy prace z 63 krajów świata! W tym roku konkurs odbywał się pod hasłem „Zawirusowanie nieprawdą. Jak odnaleźć drogę w nawale sprzeczności, chaosie i niepewności?” Znamy już laureatów konkursu – zwycięzcę i 5 prac wyróżnionych.

11.08.2021 | przeczytano: 603 razy
Value Media z kampanią dla eobuwie.pl & Modivo w Czechach

Value Media wspólnie z Mediaplus Prague, które należy do Group One, prowadzą kampanię w radiu i OOH oraz wspierają eobuwie.pl & MODIVO w działaniach reklamowych w prasie (Metro Praha) na rynku czeskim. Komunikacja dotyczy otwarcia pierwszego stacjonarnego sklepu eobuwie.pl & MODIVO poza Polską.

09.08.2021 | przeczytano: 359 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Ruszyło głosowanie w konkursie Super Gift. Rekordowa ilość zgłoszeń

Konkurs Super Gift co roku wyróżnia artykuły promocyjne prezentowane podczas targów, które odznaczają się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją.

09.08.2021 | przeczytano: 480 razy
Unique One przygotowała loterię dla marki Kitkat

Agencja UNIQUE ONE odpowiada za obsługę loterii marki KitKat (Nestlé Polska), w której do wygrania jest 50 konsol PlayStation5. Agencja została wybrana do realizacji projektu w drodze przetargu.

08.08.2021 | przeczytano: 378 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Wydatki reklamowe na świecie rosną szybciej niż prognozowano

Według najnowszego raportu dentsu Ad Spend inwestycje w reklamę w 2021 r. wzrosną o 10,4% na całym świecie. Raport obejmuje łącznie dane z 59 rynków i przewiduje, że na reklamę zostanie wydane na całym świecie 634 mld USD, a wzrost obejmie zdecydowaną większość badanych rynków na świecie.

06.08.2021 | przeczytano: 452 razy
Szczecin 2021

Uchwały krajobrazowe - stan prac: Szczecin 2021

Przed przystąpieniem do prac nad uchwałą w Szczecinie przeprowadzono szczegółową inwentaryzację. Pokazała ona, że jedynie 19% reklam w mieście jest ustawionych legalnie. Jako jedyne miasto w G8, Szczecin skonstruował swój kodeks na bazie istniejących planów miejscowych (pozostałe miasta wprowadzając uchwały reklamowe zmienią miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego).

03.08.2021 | przeczytano: 613 razy
1 2 3 4 5
Strona 3/26 (artykułów: 1259)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764