logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

AMS: najpopularniejsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 468

Po trzech latach realizacji kampanii „Klub Pancernika Klika w Fotelikach” odsetek dzieci prawidłowo przewożonych wzrósł o ponad 30%. W 2007 roku aż 83% dzieci do 12 roku życia jest prawidłowo przewożonych w urządzeniach je zabezpieczających podczas podróży samochodem, podczas gdy w roku 2005, odsetek ten wynosił zaledwie 52%.

31.01.2008 | przeczytano: 1122 razy
„Świat 2020” – plakat Lecha Majewskiego inauguruje cykl wypowiedzi na nośnikach AMS

Od połowy kwietnia na analogowych i cyfrowych citylightach AMS można zobaczyć plakat nawiązujący do sytuacji pandemii, w której znalazł się cały świat. W ten sposób spółka zainaugurowała cykl #PrzyjacieleGaleriiPlakatuAMS.

24.04.2020 | przeczytano: 1121 razy
Znamy nominowanych w rankingu Best Brands 2022

Znamy marki, nominowane do nagrody Best Brands 2022 w pierwszej polskiej edycji rankingu organizowanego przez Group One i GfK Polonia. W każdej z pięciu kategorii zostało wyłonione TOP 10 firm, które powalczą o tytuł Best Overall Brand, Best Customer Centricity Brand, Best Sustainable Brand, Best Polish Brand i Best Omnichannel Brand.

21.06.2022 | przeczytano: 1113 razy
Opinia AMS w sprawie uchwały w Warszawie

Uchwały krajobrazowe - stan prac: Opinia AMS w sprawie uchwały w Warszawie

W dniu 5 czerwca 2017 roku został zaprezentowany publicznie projekt Uchwały Rady Miasta st. Warszawy w sprawie zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, będący skutkiem obowiązującej od 11 września 2015 roku tzw. Ustawy krajobrazowej. Oceniając zapisy tego projektu i zawężając tę ocenę tylko do części reklamowej, warto wskazać zarówno na pozytywne, jak i negatywne strony proponowanych rozwiązań.

03.08.2017 | przeczytano: 1106 razy
Reklama zewnętrzna w Polsce - II kw. i I półrocze 2019

Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej przedstawia informację dotyczącą wielkości rynku OOH w Polsce w drugim kwartale 2019 roku. Dane zostały przygotowane we współpracy IGRZ i Domu Mediowego STARCOM (Publicis Media).

08.09.2019 | przeczytano: 1105 razy
Akcja charytatywna i książka „Nadzieja” – pisarze z pomocą dla seniorów

Olga Tokarczuk, Wiesław Myśliwski, Hanna Krall, Joanna Bator, Mariusz Szczygieł, Andrzej Stasiuk, Magdalena Grzebałkowska i inni autorzy wraz z Wydawnictwem Agora w ramach akcji charytatywnej „Nadzieja” tworzą książkę, z której cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie ośrodków pomocy dla seniorów podczas pandemii i po jej zakończeniu. Publikacja składa się z ponad czterdziestu tekstów. W piątek, 22 maja br. rozpocznie się przedsprzedaż wydania – każdy może wspomóc akcję, kupując egzemplarz w księgarniach internetowych: Kulturalnysklep.pl, Publio.pl i Empik.com. Inicjatywę wspierają media i marki Grupy Agora, które m.in. ogłaszają 22 maja „Dniem Nadziei” i zmienią kolory swoich logotypów na zielony. Partnerem i patronem akcji jest Rzecznik Praw Obywatelskich. Partnerem projektu jest również Empik.

22.05.2020 | przeczytano: 1082 razy
Nec Competence Days 2018 - relacja ze spotkania profesjonalistów branży AV

W dniach 18 i 19 października br. odbyła się dziewiąta edycja NEC Competence Days Pro AV Solutions – bezpłatnego szkolenia dla partnerów handlowych NEC. Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli firm działających w sektorze profesjonalnych instalacji AV i obejmuje szereg prezentacji, warsztatów oraz strefę Expo. Spotkania tego typu japoński producent prowadzi już od wielu lat, a zainteresowanie nimi stale wzrasta, czego najlepszym przykładem są zarówno rekordowa liczba sponsorów tegorocznej edycji, jak i frekwencja, która przekroczyła 350 osób.

30.10.2018 | przeczytano: 1081 razy

Nowa odsłona kampanii „Wejdź po styl” promującej sklep internetowy born2be.pl odbędzie się na citylightach na terenie Warszawy. Akcja rusza z początkiem listopada i potrwa do końca tego miesiąca. To pierwszy raz, gdy AZAGroup, właściciel sklepu, promuje go na nośnikach outdoorowych.

06.11.2017 | przeczytano: 1078 razy
Mariusz Zagórski dołączył do BE Media

Do zespołu agencji reklamowej BE Media dołączył Mariusz Zagórski, który wzmocnił Team Kliencki jako Media Planner Buyer. Zagórski będzie odpowiedzialny za projekty w sieciach Medicover, Lux Med oraz Transit TV.

18.05.2016 | przeczytano: 1063 razy
„Przystanek Wajda”. Kino Andrzeja Wajdy opowiada historię na wiatach AMS

O wielkim znaczeniu wystawy WAJDA w Muzeum Narodowym w Krakowie, już na kilka tygodni przed jej otwarciem, mogli przekonać się mieszkańcy największych miast w całej Polsce. Ikoniczne fotosy z filmów Mistrza wkomponowane w miejski pejzaż ponownie rozbudziły wyobraźnię: Szczecina, Gdańska, Poznania, Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Katowic i Krakowa. Pomysłodawcą i Mecenasem intrygującej kampanii „Przystanek WAJDA” w miejskiej przestrzeni jest firma AMS – partner MNK.

04.04.2019 | przeczytano: 1060 razy
„Lepiej znajdź mieszkanie” – Domiporta.pl z nową stroną, logotypem i kampanią

Jedna z najpopularniejszych w Polsce platform z ofertami nieruchomości zyskała nowoczesny i funkcjonalny layout oraz nową identyfikację wizualną. Na nowej stronie Domiporta.pl użytkownicy znacznie wygodniej przejrzą oferty nieruchomości oraz przeczytają porady i opinie ekspertów, a w poszukiwaniach domu czy mieszkania pomoże im inteligentny chatbot. Start nowego serwisu podkreśla specjalnie przygotowana na tę okazję kampania pod hasłem „Lepiej znajdź mieszkanie”.

16.11.2018 | przeczytano: 1056 razy
Trzecia edycja kampanii „SM – Walcz o siebie”

Determinacja, odwaga, wytrwałość – to cechy, które powinny charakteryzować każdego sportowca. Czy zdajemy sobie sprawę z tego, że życie ze stwardnieniem rozsianym (SM) skłania osoby chore do podejmowania równie zaciętej walki o złoty medal, który dla jednych pacjentów oznacza utrzymanie dotychczasowej sprawności, a dla innych możliwość samodzielnego wykonywania prostych, codziennych czynności?

05.05.2014 | przeczytano: 1047 razy

Na ulicach miast w całej Polsce pojawiły się plakaty zachęcające osoby z cukrzycą do aktywnego trybu życia, realizowania swoich pasji i marzeń. Autorem pracy jest diabetyk, laureat tegorocznej edycji konkursu Accu-Chek „Mam pasję! Cukier mi nie podskoczy!” 2011. Celem inicjatywy jest promocja zdrowego trybu życia oraz wymiana doświadczeń pomiędzy osobami z cukrzycą.

08.07.2011 | przeczytano: 1042 razy
Reklama zewnętrzna w Polsce - III kw. 2019

Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej przedstawia informację dotyczącą wielkości rynku OOH w Polsce w trzecim kwartale 2019 roku. Dane zostały przygotowane we współpracy IGRZ i Domu Mediowego STARCOM (Publicis Media).

15.11.2019 | przeczytano: 1034 razy
Druga edycja projektu Bramy Kraju

AMS SA zaprasza na drugą edycję programu „Bramy Kraju”, poświęconego wizerunkowi miast i regionów. 14 grudnia 2006 w Warszawie odbędzie się konferencja, której tematem przewodnim będzie „Informacja w mieście”.

22.11.2006 | przeczytano: 1029 razy
Kampania „SAMSMAK bez kombinowania” z agencją Eura7

Zupki instant należą do grupy niskobudżetowych posiłków, przez co ich producenci za swoją główną grupę odbiorców uważają środowiska studenckie. Koncern Ajinomoto postanowił przełamać ten stereotyp. We współpracy z agencją Eura7 promuje on swoją markę SAMSMAK jako markę dla wszystkich, którzy szukają łatwych rozwiązań w kuchni. Hasłem przewodnim kampanii jest fraza „SAMSMAK bez kombinowania”.06.08.2014 | przeczytano: 1022 razy
Firmy członkowskie IAB Polska na pomoc Ukrainie - lista inicjatyw

Oczy i myśli wszystkich z nas skierowane są teraz na wschód. W astronomicznym tempie pojawiają się działania pomocowe płynące od firm członkowskich IAB Polska. Ich mnogość i różnorodność zrobiła na nas takie wrażenie, że postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu i stworzyć listę inicjatyw, która będzie na bieżąco aktualizowana. Są to zbiórki, udogodnienia dla obywateli Ukrainy, kampanie informacyjne itd. z których każdy może skorzystać.

05.03.2022 | przeczytano: 1007 razy
Dentsu Polska rusza z kampanią outdoorową

8 sierpnia Grupa Reklamowa Roku 2022 rozpoczęła outdoorową kampanię pod hasłem „Mamy wszystko pod jednym dachem. Brakuje tylko Ciebie”. Billboardy zachęcające do dołączenia do zespołu dentsu Polska pojawiły się w Warszawie i Białymstoku. 

10.08.2022 | przeczytano: 1006 razy
Życzenia na Dzień Kobiet od Super-Pharm

Super-Pharm, ogólnopolska sieć drogerii, przygotowała specjalną akcję z okazji Dnia Kobiet. Dzięki niej można złożyć oryginalne życzenia wyjątkowej kobiecie.

08.03.2018 | przeczytano: 1005 razy

Już w najbliższy poniedziałek, 06 października odbędzie się Gala rozdania nagród Effie Awards. Wydarzenie, będące uwieńczeniem najważniejszego konkursu oceniającego efektywność kampanii komunikacji marketingowej, rozpocznie się o godzinie 19:30 w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. 

04.10.2014 | przeczytano: 1002 razy
AMS umacnia pozycję w segmencie premium we Wrocławiu

AMS wygrał przetarg na dzierżawę 35 dwustronnych gablot reklamowych typu citylight ogłoszony przez Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu. Umowa będzie obowiązywała przez dwa lata od stycznia 2019 roku.

30.10.2018 | przeczytano: 1002 razy

Goldbach Audience rozszerza swoją ofertę w zakresie reklamy DOOH. Firma pozyskała do współpracy należące do grupy AMS CityINFOtv – aktualizowany on-line kanał informacji pasażerskiej, dostępny m.in. w warszawskim metrze. To już pięćdziesiąta druga sieć reklamy typu Digital Signage w ofercie Goldbach Audience.

02.03.2015 | przeczytano: 999 razy
Rusza IV edycja kampanii „SM – Walcz o siebie”

Czy biegła księgowa musi biegać? Czy idealnej mamie może zakręcić się w głowie? Życie ze stwardnieniem rozsianym (SM) to nie wyrok. Lecz czy polskie społeczeństwo ma tego świadomość? Wśród chorych są zarówno idealni rodzice, jak i idealni pracownicy. Czy SM musi ich dyskwalifikować? W maju rusza kolejna, IV już edycja kampanii „SM – Walcz 
o siebie”!

04.05.2015 | przeczytano: 988 razy
Kombii, De Mono i Patrycja Markowska w kampanii Radia Złote Przeboje

Rozpoczęła się kampania wizerunkowa Radia Złote Przeboje, w której wzięli udział znani artyści polskiej sceny muzycznej: Patrycja Markowska oraz zespoły KOMBII i De Mono. Działaniom promocyjnym pod hasłem „Tylko dobra muzyka” realizowanym m.in. na nośnikach reklamy zewnętrznej i w internecie, towarzyszą specjalne materiały wideo z udziałem gwiazd.

22.03.2019 | przeczytano: 987 razy
Miesięcznik „Ładny Dom” świętuje 20 urodziny

Już od 20 lat redakcja magazynu „Ładny Dom” podpowiada jak projektować, budować i remontować dom. Z tej okazji w czerwcowym wydaniu miesięcznika ogłoszony został konkurs, którego zwycięzca zdobędzie materiał na pokrycie dachu. Dodatkowo do najnowszego numeru dołączone zostało wydanie specjalne „Okna Drzwi Bramy”.

11.05.2018 | przeczytano: 987 razy

Wskaźnik Ad Recall na poziomie +57 punktów procentowych kampanii #MAMSMAKANAMAKA przeprowadzonej na Instagramie to jak do tej pory najlepszy wynik w historii tej platformy na świecie.

10.11.2015 | przeczytano: 986 razy

Perspective to autonomiczny zespół w ramach Change Integrated. Będzie oferować swoje pomysły agencjom reklamowym i marketerom, którzy widzą wartość w pozyskaniu dodatkowego spojrzenia na swoje wyzwanie, wspólnie lub niezależnie od agencji, z którą współpracują na co dzień.

31.10.2013 | przeczytano: 975 razy

W 4. kwartale 2017 r. Grupa Agora znacząco zwiększyła przychody z działalności kinowej oraz wpływy reklamowe segmentu Internet. Liczba prenumerat cyfrowych Gazety Wyborczej osiągnęła rekordowy poziom 133 tys. na koniec grudnia 2017 r. Dodatkowo, dzięki ograniczeniu kosztów operacyjnych istotnie poprawiła się rentowność segmentów Reklama Zewnętrzna oraz Radio.

09.03.2018 | przeczytano: 975 razy
Reklama OOH w Polsce 2019 wg IGRZ

Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej przedstawia informację dotyczącą wielkości rynku OOH w Polsce w 2019 roku. Dane zostały przygotowane we współpracy IGRZ i Domu Mediowego STARCOM (Publicis Media).

14.03.2020 | przeczytano: 971 razy
Communication Unlimited dla Superbrands 2018

Kampania autorstwa Communication Unlimited promująca najlepsze marki – laureatki tytułów Superbrands 2018 roku ruszyła w połowie czerwca i potrwa do końca sierpnia.

24.07.2018 | przeczytano: 969 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
34 dobre praktyki Grupy Agora w najnowszym raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce”

Już po raz drugi działania Grupy Agora z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu zostały opisane w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Grupa Agora z 34 dobrymi praktykami znalazła się trójce firm z największą liczbą projektów zaprezentowanych w najobszerniejszym w Polsce przeglądzie działań biznesu społecznie odpowiedzialnego. 16. edycja raportu FOB, pt. „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre praktyki 2017” została opublikowana dziś – w czwartek, 12 kwietnia br. podczas odbywających się w Warszawie Targów CSR.

13.04.2018 | przeczytano: 960 razy
Oceanic w kampanii marki AA precyzyjnie targetuje OOH w AMS

Kampania marki AA „Jestem wrażliwa” wykorzystała jeden z najnowszych modeli zakupowych OOH w AMS – zakup produktowy, oparty o analizę danych w dedykowanej grupie celowej. Dogłębna analiza zaowocowała komplementarną kampanią wykorzystującą pełne możliwości reklamy Out-of-Home z automatycznym doborem punktów styku ze zdefiniowaną grupą celową.

06.07.2022 | przeczytano: 958 razy

Z końcem sierpnia w mediach Agory ruszyła kampania promująca nową wersję gry FIFA 11, której patronem medialnym jest Sport.pl. Kampania przygotowana została na zlecenie Electronic Arts Polska i potrwa do 12 grudnia br.

20.09.2010 | przeczytano: 954 razy
Polski rynek cyfrowej komunikacji OOH daleko za Europą

Polski rynek OOH wyraźnie odstaje od światowych standardów, zarówno pod względem uwarunkowań prawnych, jak i liczby nośników cyfrowych - wynika z raportu „Digital Out-of-Home. Stan obecny i kierunki rozwoju” przygotowanego przez infuture hatalska foresight institute na zlecenie AMS.

08.12.2017 | przeczytano: 953 razy
Inventory Delivery System: Narzędzie do planowania i badania kampanii OOH

Instytut Badań Outdooru zainaugurował kolejny etap Outdoor Tracka – pierwszego badania polskiego rynku reklamy zewnętrznej. Po przekazaniu wyników pomiarów firmom uczestniczącym w projekcie, stworzono platformę do autoryzacji badań OOH, która została zaprezentowana podczas specjalnego warsztatu dla przedstawicieli domów mediowych.

23.01.2019 | przeczytano: 953 razy

Gazeta Praca, poniedziałkowy dodatek do Gazety Wyborczej oraz internetowa platforma kariery GazetaPraca.pl rozpoczynają wspólną kampanię reklamową. Działania promocyjne obejmują TV, radio, outdoor, internet i marketing mobilny.

27.01.2008 | przeczytano: 934 razy
Przystanek: Literatura. AMS wyłącza część wiat ze sprzedaży

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich na ulicach Krakowa pojawiły się multimedialne Przystanki Literackie Miasta Literatury UNESCO. Przybliżą podróżującym komunikacją miejską ważne postaci pisarzy związanych z Krakowem.

05.05.2017 | przeczytano: 934 razy (komentarzy: 6)
Posters For Ukraine – plakaty z całego świata na wystawie STGU i AMS

1 kwietnia 2022 r. w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich w Warszawie otwarta została wystawa prac grafików poświęcona wojnie w Ukrainie. Organizatorzy – Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej i spółka AMS wraz z zaprzyjaźnionymi instytucjami z Ukrainy prezentują 30 plakatów, które będzie można zobaczyć także na przystankach i cyfrowych nośnikach AMS w głównych miastach Polski.

01.04.2022 | przeczytano: 926 razy

Nowa Grupa Robocza Digital Out-Of-Home została założona w październiku 2021 r. i skupia przedstawicieli firm działających w tym segmencie reklamy. Jej celem jest propagowanie wiedzy związanej z cyfrową reklamą zewnętrzną. Grupa Digital OOH stanowi również platformę do współpracy i komunikacji oraz miejsce wymiany doświadczeń podmiotów tworzących ten rynek w Polsce. Szefem Grupy jest Radosław Gołąb z firmy AMS S.A.

26.11.2021 | przeczytano: 921 razy
AMS City Tracker 2.0 z nowymi funkcjonalnościami

AMS wprowadził nową wersję narzędzia AMS City Tracker umożliwiającego prezentację zasięgu nośników autobusowych i wizualizację oferty City Transport.

09.11.2018 | przeczytano: 920 razy
Życzenia dla Andrzeja Pągowskiego na wielkim formacie

Z okazji jubileuszu pracy artystycznej Andrzeja Pągowskiego, OOH magazine przygotował specjalne wydanie swojego kwartalnika. W środku znaleźć można inspirujący wywiad z mistrzem polskiej grafiki, a zwieńczeniem tej współpracy jest oryginalna okładka, przygotowana przez samego artystę. Wyjątkowe wydanie potrzebuje wyjątkowej promocji, dlatego wraz z partnerami - firmami AMS i Ströer, OOH magazine złożył mistrzowi życzenia na "wielkim formacie".

20.04.2017 | przeczytano: 920 razy
Radio Pogoda promuje

W październiku br. w telewizji, kinach, internecie i na nośnikach AMS w 8 miastach w Polsce można zobaczyć nowe reklamy Radia Pogoda, polecające program Roberta Janowskiego oraz jego najnowszy album "Najpiękniejsze melodie" od Wydawnictwa Agora.

05.10.2018 | przeczytano: 920 razy
Znamy nominowanych w konkursie Złote Spinacze 2021

Spośród rekordowej liczby 397 zgłoszeń w XIX edycji Złotych Spinaczy, Jury wybrało 111, które zostały zakwalifikowane do II etapu i będą rywalizować o nagrody. Najwięcej nominacji otrzymały agencje: 24/7Communiaction (8 nominacji), Grupa Komunikacja Plus (7 nominacji) oraz Hill+Knowlton Strategies Poland (7 nominacji).

07.10.2021 | przeczytano: 919 razy
Salestube zarządza programatyczną kampanią Digital OOH w AMS

SalesTube zrealizował dla marki Wyjątkowy Prezent kampanię na nośnikach digitalowych AMS w wygodnym rozliczeniu CPM DOOH. Jej unikalną korzyścią była niezależna, ultraelastyczna i bezobsługowa ze strony dostawcy mediów zmiana kanałów reklamowych pomiędzy Digital Citylight a Digital Indoor w czasie trwania kampanii. Dzięki dostępowi do autorskiego narzędzia zarządzanie kampanią w czasie rzeczywistym, zmiana parametrów i kanałów reklamowych była możliwa i intuicyjna.

13.03.2023 | przeczytano: 909 razy

Dla wszystkich, którzy przegapili, i dla tych, którzy chcą obejrzeć jeszcze raz. Nagrania 8 bezpłatnych webinarów towarzyszących premierze Raportu Strategicznego już są. Zapraszamy do oglądania:

15.07.2022 | przeczytano: 906 razy

Zajęcia z dziennikarzami, pierwsza w Polsce prezentacja samochodu koncepcyjnego Volvo oraz wystawa skandynawskiego designu, to zaledwie kilka elementów programu Volvo Design, którego autorem jest agencja public relations Sensors.

11.07.2006 | przeczytano: 896 razy

Od początku stycznia w Warszawie oraz w wybranych głównych miastach Polski pojawią się billboardy promujące wydarzenie targowe branży out-of-home i poligrafii reklamowej – I Międzynarodowe Targi OUTDOOR&MEDIA EXPO.

16.12.2007 | przeczytano: 895 razy
Flower Council Holland wybiera Digital Indoor AMS

Flower Council Holland przy wsparciu agencji UM Poland realizuje w sieci Digital Indoor AMS kampanię z potencjałem dotarcia do ponad 11 milionów mieszkańców Polski. Kreacje reklamowe można zobaczyć w 10 największych polskich aglomeracjach.

13.10.2022 | przeczytano: 892 razy

Rozpoczęła się pierwsza ogólnopolska kampania wizerunkowa księgarni internetowej Publio.pl. Reklamy z hasłem "Przyciągamy treścią", które pojawiły się w mediach internetowych, prasie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej, akcentują bogatą ofertę e-booków, audiobooków i cyfrowych wydawnictw prasowych dostępnych na Publio pl.

29.08.2015 | przeczytano: 883 razy
­­AMS stawia na autorski kontent i odświeża markę Cityinfo

Cityinfo – marka kontentowa AMS otrzymała nowe autorskie treści i czytelniejszy wygląd oraz wprowadziła nowoczesną ramówkę. W nowej odsłonie można ją zobaczyć na cyfrowych nośnikach AMS – Digital Citylightach w wiatach przystankowych i Digital Cityscreenach przy kluczowych skrzyżowaniach.

25.11.2020 | przeczytano: 879 razy
2 3 4 5 6
Strona 4/10 (artykułów: 468)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764