logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

OOH: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 1283

KERRIS GROUP odpowiada za strategię, kreację i realizację zintegrowanej kampanii marketingowej, obejmującej OOH, digital, social media, influencer marketing oraz wybrane działania public relations dla loterii ESET.

15.09.2021 | przeczytano: 345 razy
AMS zbadał efektywność kampanii marki Wawel na nośnikach Digital Indoor

Kampania w outdoorze znacząco poprawia rozpoznawalność marki, a nowoczesne nośniki cyfrowe przyciągają uwagę konsumentów — takie wnioski płyną z badania efektywności kampanii marki Wawel, które przeprowadził AMS, lider reklamy out-of-home (OOH) w Polsce.     

13.09.2021 | przeczytano: 349 razy
Znamy zwycięskie zgłoszenia konkursu Super Gift 2021

Zakończyło się głosowanie na najlepsze artykuły promocyjne, które będą prezentowane podczas odbywających się już w przyszłym tygodniu targów reklamy Festiwal Marketingu i Druku.

09.09.2021 | przeczytano: 759 razy
Liczni zwiedzający z zagranicy podczas targów Festiwal Marketingu i Druku

Codziennie Redakcja OOH magazine pieczołowicie weryfikuje każdą rejestrację na targi Festiwal Marketingu i Druku. Wśród odwiedzających największą wrześniową imprezę targową w Stolicy będzie można spotkać zauważalną reprezentację gości z zagranicy.

07.09.2021 | przeczytano: 848 razy
Value Media startuje z międzynarodową kampanią dla Eobuwie.pl

Jesienno-zimowa kampania eobuwie.pl pod hasłem “Tu zaczyna się nowa historia” ruszyła właśnie w 10 europejskich krajach. Marka kontynuuje założenia wiosennej edycji, pokazując, jak ważne w naszym życiu są właśnie buty. Za planowanie i zakup mediów w Polsce oraz w Chorwacji, Słowenii i we Włoszech odpowiada Value Media.

06.09.2021 | przeczytano: 312 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Konferencja Print & Win podczas Festiwalu Druku

Przedstawiciele firm branży poligraficznej podczas 20-minutowych wystąpień przedstawią branżowe nowości, ciekawostki i podzielą się eksperckim know-how z zakresu szeroko rozumianego druku i poligrafii reklamowej. Uczestnictwo jest bezpłatne, obowiązują zapisy. Podczas konferencji zostaną wśród uczestników rozlosowane specjalne nagrody.

06.09.2021 | przeczytano: 648 razy
Targi Packaging Innovations już we wrześniu

Nie miesiące a dni dzielą nas od Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, które odbędą się 15-16.09.2021 r. w EXPO XXI Warszawa równocześnie z Festiwalem Marketingu i Druku. Połączenie sił dwóch dużych graczy – Targów w Krakowie i OOH Magazine sprawi, że będzie to największe tego typu wydarzenie w Polsce w 2021 roku.

02.09.2021 | przeczytano: 966 razy (komentarzy: 8)
Wydanie targowe OOH magazine już na rynku

W najnowszym numerze redaktorzy OOH magazine przyglądają się temu jak zmieniła nas – sprzedawców, i zarazem konsumentów, cyfrowa transformacja. Piszą o rozwoju e-commerce, zmieniających się potrzebach i nawykach konsumentów, a także o tym, jak ewoluowała sprzedaż w czasie digitalizacyjnej zmiany.

01.09.2021 | przeczytano: 426 razy
Kampania Fundacji Kulawa Warszawa

Sport jest różnorodny i to jest w nim piękne. Każda osoba zainteresowana sportem może znaleźć dyscyplinę dla siebie. Można trenować rekreacyjnie lub wyczynowo, można też kibicować. A jedyne, co różni sport osób z niepełnosprawnościami i sport osób bez niepełnosprawności, to dyscypliny.

27.08.2021 | przeczytano: 667 razy
Poster Play: konkurs na motion design

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej oraz OOHlife.org. W ramach projektu Poster Play prosimy Cię o stworzenie maksymalnie 8-sekundowego wideo przeznaczonego do prezentacji w przestrzeni publicznej na nośnikach LCD. Twoja praca ma stać się częścią wystawy poszukującej nowej estetyki reklamy. Zależy nam, aby projekt Poster Play stał się placem zabaw projektantów, animatorów, motion designerów, przestrzenią na testowanie możliwości, badanie granic, zderzanie rozwiązań. Hasło Poster Play należy traktować jako punkt wyjścia przy tworzeniu, nie ma jednak obowiązku umieszczania go w obrębie pracy.

27.08.2021 | przeczytano: 920 razy
Wyniki konkursu o Złoty Medal targów Festiwal Marketingu i Druku

Znamy zwycięzców konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas targów Festiwal Marketingu i Druku. Nagrodzone zgłoszenia zostaną zaprezentowane właśnie podczas zbliżających się targów.

27.08.2021 | przeczytano: 1010 razy (komentarzy: 10)
Dwucyfrowe wzrosty większości mediów na rynku reklamy

Wartość rynku reklamowego w Polsce w pierwszym półroczu 2021 r. wyniosła 4,8 mld zł, co oznacza wzrost o 20,5%.

25.08.2021 | przeczytano: 1136 razy
Andrzej Rybiński wraca ze swoim największym przebojem w kampanii Vision Express

Agencja reklamowa WALK Creative oraz SZUT SZUT STUDIO zrealizowały wspólnie kolejną kampanię dla marki Vision Express, nieustającego lidera branży optycznej w Polsce. Bohaterem kampanii „Ile lat, tyle zniżki + 100 zł” został Andrzej Rybiński, piosenkarz i kompozytor oraz jego przebój i jeden z „evergreenów” polskiej muzyki rozrywkowej „Nie liczę godzin i lat”. Agencja WALK Creative opracowała koncept kreatywny, SZUT SZUT STUDIO odpowiada natomiast za produkcję spotów.  

24.08.2021 | przeczytano: 834 razy
Jurorzy konkursu POS Stars 2021

To już 13. edycja Konkursu na najlepsze display’e reklamowe.  Podczas targów reklamy i poligrafii reklamowej FestiwalMarketingu.pl – 15 i 16 września w EXPO XXI Warszawa, profesjonalne Jury wybierze najlepsze POS-y w 14 kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Display’e kartonowe,  Motoryzacja, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS EVENT, Kids, Rozrywka, Bezpieczeństwo i PETS POS. POS który otrzyma największą liczbę punktów od JURY, otrzyma nagrodę GRAND PRIX.

24.08.2021 | przeczytano: 792 razy
Netia reklamuje mistrzowskie oferty

Wystartowała telewizyjna kampania reklamowa pakietów światłowodowego internetu z TV pod hasłem „Mistrzowskie rozegranie w Netii”. Natomiast 1 września ruszy kampania OOH (out of home), promująca oferty m.in. światłowodu do 1 Gb/s, stworzone z myślą o osobach, które nie mieszkają długo w jednym miejscu.

23.08.2021 | przeczytano: 771 razy

Przedstawiciele strony zakupowej reprezentujący reklamodawców oraz agencje mediowe z uwagą wysłuchali prezentacji przeprowadzonej przez pp. Agnieszkę Gosiewską oraz Marcina Bągarda w dniu 12 sierpnia br. Stoimy na stanowisku, że wszystkie działania poszerzające dostęp do rzetelnych danych o konsumpcji mediów powinny być intensywnie wspierane przez stronę zakupową, ponieważ są w interesie całego rynku komunikacji marketingowej w Polsce. Wyższa efektywność planowania kampanii mediowych oznacza wzrost inwestycji w mediowe kanały komunikacji.

19.08.2021 | przeczytano: 322 razy
Ioniq 5 w najnowszej kampanii Hyundai

Rozpoczęła się kampania promująca nowego elektrycznego SUVa Hyundai – IONIQ 5. Za kreację oraz zakup mediów odpowiada agencja Havas Media.

18.08.2021 | przeczytano: 551 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Zostało 30 dni do Festiwalu Marketingu i Druku

Już tylko miesiąc dzieli nas od największych i najbardziej wyczekiwanych targów reklamy i poligrafii Festiwal Marketingu i Druku. Impreza jak co roku odbywa się w strategicznym miejscu w stolicy – EXPO XXI Warszawa. Na zwiedzających czeka ponad 250 wystawców.

16.08.2021 | przeczytano: 503 razy
Konkurs Art Moves na najlepszą pracę bilbordową rozstrzygnięty

Ogromne zainteresowanie twórców z całego świata Konkursem Art Moves – otrzymaliśmy prace z 63 krajów świata! W tym roku konkurs odbywał się pod hasłem „Zawirusowanie nieprawdą. Jak odnaleźć drogę w nawale sprzeczności, chaosie i niepewności?” Znamy już laureatów konkursu – zwycięzcę i 5 prac wyróżnionych.

11.08.2021 | przeczytano: 639 razy
Value Media z kampanią dla eobuwie.pl & Modivo w Czechach

Value Media wspólnie z Mediaplus Prague, które należy do Group One, prowadzą kampanię w radiu i OOH oraz wspierają eobuwie.pl & MODIVO w działaniach reklamowych w prasie (Metro Praha) na rynku czeskim. Komunikacja dotyczy otwarcia pierwszego stacjonarnego sklepu eobuwie.pl & MODIVO poza Polską.

09.08.2021 | przeczytano: 372 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Ruszyło głosowanie w konkursie Super Gift. Rekordowa ilość zgłoszeń

Konkurs Super Gift co roku wyróżnia artykuły promocyjne prezentowane podczas targów, które odznaczają się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją.

09.08.2021 | przeczytano: 494 razy
Unique One przygotowała loterię dla marki Kitkat

Agencja UNIQUE ONE odpowiada za obsługę loterii marki KitKat (Nestlé Polska), w której do wygrania jest 50 konsol PlayStation5. Agencja została wybrana do realizacji projektu w drodze przetargu.

08.08.2021 | przeczytano: 461 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Wydatki reklamowe na świecie rosną szybciej niż prognozowano

Według najnowszego raportu dentsu Ad Spend inwestycje w reklamę w 2021 r. wzrosną o 10,4% na całym świecie. Raport obejmuje łącznie dane z 59 rynków i przewiduje, że na reklamę zostanie wydane na całym świecie 634 mld USD, a wzrost obejmie zdecydowaną większość badanych rynków na świecie.

06.08.2021 | przeczytano: 498 razy
Szczecin 2021

Uchwały krajobrazowe - stan prac: Szczecin 2021

Przed przystąpieniem do prac nad uchwałą w Szczecinie przeprowadzono szczegółową inwentaryzację. Pokazała ona, że jedynie 19% reklam w mieście jest ustawionych legalnie. Jako jedyne miasto w G8, Szczecin skonstruował swój kodeks na bazie istniejących planów miejscowych (pozostałe miasta wprowadzając uchwały reklamowe zmienią miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego).

03.08.2021 | przeczytano: 660 razy
Lay’s zachęca do dzielenia się uśmiechami

Lay's rusza z kolejną odsłoną kampanii Smiles, która pojawi się na 33 rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Opakowania przekąsek z nadrukiem uśmiechów będę zachęcać konsumentów do przekazywania dobrej energii tym, którzy potrzebują jej najbardziej i pomogą wspierać lokalne organizacje charytatywne. Za przygotowanie kampanii i regionalnych toolkitów odpowiada VMLY&R Poland.

03.08.2021 | przeczytano: 455 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Moliera 2: artystyczny mural zrealizowany w centrum Krakowa

Historyczne kamienice, Katedra Wawelska czy balon widokowy - w lipcu br. w ścisłym centrum Krakowa zaprezentowany został najnowszy, wielkoformatowy mural Moliera 2  z użyciem architektonicznej iluzji. Wyjątkowe malowidło ścienne o powierzchni blisko 170 m2 stworzone zostało ręcznie przez grupę artystów, a prace nad nim trwały 110 godzin. Co najważniejsze, doskonale wpisuje się on w zabytkową tkankę miasta, wzbudzając zainteresowanie mieszkańców i turystów.

29.07.2021 | przeczytano: 685 razy
Lokalna eko inicjatywa AMS na start oferty Digital Indoor w Sadyba Best Mall w Warszawie

Aż 840 litrów śmieci zostało zebranych przez pracowników AMS w akcji sprzątania Rezerwatu Jeziorko Czerniakowskie. Eko inicjatywa AMS promuje uruchomienie systemu Digital Indoor w Warszawie, które nastąpiło w lipcu w galerii Sadyba Best Mall.

29.07.2021 | przeczytano: 363 razy
Warszawa 2021

Uchwały krajobrazowe - stan prac: Warszawa 2021

Warszawska uchwała krajobrazowa została przegłosowana 16 stycznia 2020 r. Miesiąc później Wojewoda Mazowiecki opublikował rozstrzygnięcie nadzorcze i stwierdził nieważność całej uchwały. Powodem takiej decyzji nie była niechęć Wojewody do porządkowania przestrzeni publicznej, ale niezgodność zapisów uchwały z prawem. Podstawowymi zastrzeżeniami były: naruszenia proceduralne oraz naruszenia prawa materialnego.

26.07.2021 | przeczytano: 770 razy
Startuje nowa kampania reklamowa marki Harnaś

W nowym spocie TV bohater marki – Harnaś spotyka prawdziwych bohaterów – strażaków. Reklama towarzyszy kampanii „Harnaś wspiera strażaków ochotników”. W ramach sponsoringu Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP (ZOSP RP) marka przekaże łącznie 1 100 000 zł z na zakup dodatkowego wyposażenia i sprzętu dla jednostek OSP. Zrealizuje ponadto loterię dla sklepów i konkurs konsumencki, z których środki również zostaną przekazane na wsparcie jednostek OSP.

19.07.2021 | przeczytano: 479 razy
Kraków 2021

Uchwały krajobrazowe - stan prac: Kraków 2021

Prace nad uchwałą w Krakowie rozpoczęły się w październiku 2015 r. Przez ten czas wyłożono 3 projekty. 26 lutego 2020 r. Rada Miasta Krakowa zdecydowaną większością głosów przyjęła uchwałę krajobrazową. Uchwała została opublikowana 9 marca 2020 r. w Dzienniku Urzędowym Województwa Małopolskiego i zaczęła obowiązywać 1 lipca 2020 r.

15.07.2021 | przeczytano: 777 razy
Wsparcie marketingowe Fresh & Fruity Wawel

Do rodziny galaretek Fresh & Fruity z Wawelu dołączyła właśnie limitowana edycja Smaki Lata. To rześka, soczyście owocowa propozycja dla całej rodziny.

12.07.2021 | przeczytano: 285 razy
Value Media, Labcon i Salestube z kampanią dla Doctor Brew

Doctor Brew wystartował z kampanią komunikującą markę w zupełnie nowej odsłonie. Działaniami w digitalu oraz niestandardowymi aktywacjami OOH zajęły się spółki należące do Group One: agencja kreatywna Labcon, agencja mediowa Value Media i agencja martech & e-commerce SalesTube.

09.07.2021 | przeczytano: 368 razy
Praca w Ikea „Znaczy więcej”

IKEA kontynuując budowanie pozytywnego wizerunku firmy, jako pracodawcy, wdrożyła nową employer brandingową platformę komunikacyjną, której celem jest pokazanie, że praca w IKEA znaczy więcej. W lipcu wystartowała również kampania OOH w 13 polskich miastach.

09.07.2021 | przeczytano: 581 razy
Havas rozpoczął współpracę z Woltem

W kwietniu Grupa Havas nawiązała współpracę z platformą Wolt w zakresie kreacji reklamowej oraz planowania i zakupu mediów. Właśnie wystartowała kolejna odsłona kampanii promującej dowóz jedzenia i zakupów podczas turnieju Euro.

08.07.2021 | przeczytano: 436 razy
Mecze Polaków – podsumowanie oglądalności

Pierwszy i trzeci – niestety ostatni – mecz polskiej reprezentacji podczas tegorocznego turnieju UEFA Euro 2020 cieszyły się największym zainteresowaniem kibiców. Sekcja "sport" serwisu tvp.pl oraz player TVP 1 na platformie WP Pilot odnotowały wówczas rekordowe liczby zarówno użytkowników, jak i odsłon. W telewizji tradycyjnej największą grupę widzów zgromadziło spotkanie „Polska – Szwecja”.

02.07.2021 | przeczytano: 534 razy
Loteriada w kampanii Leo Burnett Warszawa dla Totalizatora Sportowego

Wystartowała kampania LOTERIADY, którą dla Totalizatora Sportowego przygotowały agencje Publicis Groupe: Leo Burnett Warszawa, Starcom i Prodigious. Działania obejmują wszystkie kanały komunikacji – TV, OOH, radio, POS oraz social media. Hasłem przewodnim kampanii jest „Oto jaka Loteriada”.

02.07.2021 | przeczytano: 494 razy
Kolejny sukces autorskiego pomysłu polskiego oddziału Mitsubishi Motors

Innowacyjna, efektywna i dopasowana do trudnych czasów pandemii kampania „Wakacje z Mitsubishi” otrzymała nagrodę w kategorii „Performance creativity in crisis” w konkursie Performance Marketing Diamonds CEE, który ocenia i pokazuje nie tylko kampanie performance realizowane na polskim rynku, ale także w całym regionie CEE.

29.06.2021 | przeczytano: 649 razy
Grześki wychodzą na miasto w „grzesznej” kampanii outdoorowej

Latem marka Grześki stawia na silną kampanię outdoorową, realizowaną w ramach nowej platformy komunikacyjnej „Każdy ma swoje Grześki”. W czerwcu w wybranych miastach pojawiły się niestandardowe „grzeszne” murale. W Warszawie podczas pokazu multimedialnego marka odkryła grzeszki „twoich znajomych”. Już wkrótce Grześki będą towarzyszyć Polakom także w czasie podróży na wakacje.

28.06.2021 | przeczytano: 421 razy
AMS poszerza swoje portfolio Digital Indoor o centra handlowe Klepierre

W czerwcu br. AMS stał się wyłącznym operatorem cyfrowych nośników indoorowych w sieci Klepierre. Dzięki temu oferta Digital OOH firmy powiększyła się o Warszawę, Poznań, Lublin, Rudę Śląską i Rybnik. Tym samym AMS umocnił pozycję lidera, oferując klientom największą na rynku ofertę nośników Digital Indoor o wystandaryzowanym formacie 65”.

28.06.2021 | przeczytano: 439 razy
Gdańsk 2021

Uchwały krajobrazowe - stan prac: Gdańsk 2021

Gdańsk uchwalił swój kodeks reklamowy na sesji Rady Miasta 22 lutego 2018 r.

26.06.2021 | przeczytano: 903 razy
Damian Rezner dołącza do zarządu Screen Network S.A

Screen Network rozszerza zespół kierownictwa firmy. Do zarządu dołącza Damian Rezner, który połączy obecną funkcję w zakresie innowacyjnych działań z nowoutworzonym stanowiskiem w Spółce - Dyrektora Operacyjnego.

25.06.2021 | przeczytano: 362 razy
Konkursu Super Gift - w tym roku nowa kategoria

Konkurs Super Gift co roku wyróżnia artykuły promocyjne prezentowane podczas targów, które odznaczają się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją. W tym roku ponownie najlepsze gadżety reklamowe zawalczą w konkursie.

18.06.2021 | przeczytano: 545 razy
Reklama OOH w Polsce - 1. kw. 2021

Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej przedstawia informację dotyczącą wielkości rynku OOH w Polsce w pierwszym kwartale 2021 roku. Dane zostały przygotowane we współpracy IGRZ i Domu Mediowego STARCOM (Publicis Group).

17.06.2021 | przeczytano: 507 razy
Uber wystartował z nową kampanią

Uber wystartował z nową kampanią – promującą aplikację do podróżowania – pod hasłem “Dokąd teraz?”.

14.06.2021 | przeczytano: 521 razy
Kolejni dostawcy zasilają grono wystawców Festiwaldruku.pl

ASTAT, Color Laboratory, INTREX, Labelland oraz SOFTGRAF – kolejne firmy powiększają grono wystawców wrześniowych targów, z niecierpliwością czekając na możliwość zaprezentowania swojej oferty. W tym momencie lista wystawców liczy już ponad 180 firm. A jest na co czekać – reSTART rynku stał się faktem – jest już w pełni zielone światło, od 6 czerwca oficjalnie można organizować imprezy targowe.

14.06.2021 | przeczytano: 364 razy
Wystartowała najnowsza kampania marki UPC „The Fastest”

Ruszyła kampania UPC, przygotowana przez agencję K2 Create (Grupa K2), w której bohater marki UPCeusz proponuje niezmienne najszybszy internet przetestowany przez 37 milionów klientów.

11.06.2021 | przeczytano: 729 razy
Tik-tokerzy Twins Style w nowej kampanii Canon

Agencja Albedo Marketing, w partnerstwie z AMS, przeprowadzi dla marki Canon serię trzech kampanii produktowych, których celem będzie budowanie świadomości poza segmentem aparatów profesjonalnych i dotarcie do młodych użytkowników z pokolenia „Z”. Pierwsza rozpocznie się 19 czerwca, a udział wezmą w niej social-mediowi influencerzy, prowadzący kanał Twins Style, który na Tik-Toku obserwuje ponad 9 milionów użytkowników. Kolejne działania zostały zaplanowane na lipiec i wrzesień. Kampanie otrzymają szerokie wsparcie w kanałach digital, OOH i w punktach sprzedaży.

10.06.2021 | przeczytano: 554 razy
Pracetamol - kampania autopromocyjna

W weekend w Warszawie zawisły billboardy dotykające problemów, z którymi zmaga się wiele branż. Z wydruków patrzą na nas pracownicy cierpiący na skurcze sprzedażowe, przewlekły zanik wzrostu, lub syndrom niedopiętych targetów. To tylko niektóre z licznych przypadłości, na które pomóc może Pracetamol.

10.06.2021 | przeczytano: 413 razy
Właściwy adres ma znaczenie - kampania wizerunkowa Wyborcza.pl

1 czerwca 2021 r.  rozpoczęła się kolejna odsłona kampanii reklamowej serwisu Wyborcza.pl. Tym razem, zgodnie z hasłem "Właściwy adres ma znaczenie", jest ona skupiona wokół adresu internetowego Wyborcza.pl, pod którym można znaleźć zawsze sprawdzone informacje, poruszające reportaże, dziennikarskie śledztwa i praktyczne rady. Reklamy Wyborcza.pl można zobaczyć w internecie, telewizji, kinach, prasie oraz w przestrzeni miejskiej na nośnikach OOH i DOOH w całej Polsce.

02.06.2021 | przeczytano: 773 razy
Ruszyła rejestracja na Festiwalmarketingu.pl & Festiwaldruku.pl

Ruszyła bezpłatna rejestracja dla zwiedzających na 13. edycję targów FestiwalMarketingu.pl & FestiwalDruku.pl, które odbędą się 15-16 września br. w EXPO XXI Warszawa.

31.05.2021 | przeczytano: 892 razy
2 3 4 5 6
Strona 4/26 (artykułów: 1283)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764