logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Artykuły i wiadomości

Na stanowisko Prezesa Zarządu Polska Press został powołany Marcin Dec, ceniony menadżer, związany z branżą mediowo-reklamową od ponad 20 lat. Decyzja Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia umożliwi przyspieszenie procesu integracji Polska Press w ramach Grupy ORLEN. Marcin Dec będzie pełnił funkcję Prezesa do czasu ukształtowania się składu Zarządu Polska Press.

16.04.2021 | przeczytano: 73 razy

Z początkiem maja sieć radiowa Radio WAWA zmienia się na Radio SuperNova! Będzie to radio z wartościowym contentem pozamuzycznym jednak wciąż tworzone w oparciu o polską muzykę.

16.04.2021 | przeczytano: 52 razy

Będą wyższe kary za wykroczenia skarbowe - zapowiada serwis Prawo.pl. Obecnie mandatem karnym można nałożyć karę grzywny w maksymalnej wysokości 5-6 tys. zł. Po zmianie, np. za niewysłanie deklaracji podatkowej, nawet „zerowej”, będzie trzeba zapłacić 14 tys. zł. Zmiany w kodeksie karnym skarbowym znalazły się w nowelizacji przepisów o akcyzie.

16.04.2021 | przeczytano: 50 razy
Współpraca Adidas z Eobuwie.pl przynosi mural z sylwetką buta, który oczyszcza powietrze

Z początkiem kwietnia w centrum Warszawy powstał ponad 250-metrowy mural promujący legendarny model butów adidas Stan Smith. W ramach lokalnej kampanii nowej odsłony tego kultowego modelu, eobuwie.pl oraz adidas połączyli siły, aby stworzyć projekt, który podobnie jak nowe Stan Smith podkreśla istotę dbania o środowisko. Launchowi nowych ekologicznych butów adidas Stan Smith towarzyszy kampania przygotowana przez VMLY&R. Za realizację muralu odpowiadało Good Looking Studio.

16.04.2021 | przeczytano: 134 razy
Mediaplus, Salestube i Change Serviceplan z kampanią parasolową Mini Big Love

Wystartowała ogólnopolska kampania marki MINI pod hasłem parasolowym BIG LOVE. Komunikacja dotyczy premiery nowych wersji modeli MINI Hatch i MINI Cabrio. Za planowanie i zakup mediów online odpowiada Mediaplus, a działania performance są po stronie agencji SalesTube. Change Serviceplan przygotował lokalną odsłonę komunikacji i materiały kreatywne. Wszystkie trzy spółki należą do Group One.

16.04.2021 | przeczytano: 92 razy
Rusza akcja Miłe łąki na balkony

Fundacja Kwietna, Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie, Agencja Ancymony (dawniej Schulz) rozpoczynają inicjatywę Miłe łąki na balkony. W ramach kampanii do rąk Krakowian trafi aż 40 tys. opakowań z nasionami, z których wyrosną łąki kwietne.

16.04.2021 | przeczytano: 158 razy
Pracownicy Dentsu będą po pandemii pracowali w sposób hybrydowy

Po ponad roku pracy zdalnej dentsu ogłosiło, że nie wróci do poprzedniego modelu pracy biurowej. Po zakończeniu pandemii w dentsu będzie obowiązywał model 60/40 pracy zdalnej.

16.04.2021 | przeczytano: 101 razy
Agencja Oxymoron walczy ze stereotypami na temat szczepionki

Agencja kreatywna Oxymoron walczy ze stereotypami i zachęca Łodzian do przyjmowania szczepionki przeciw koronawirusowi.

15.04.2021 | przeczytano: 116 razy
Wirtualna Polska partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Wirtualna Polska została partnerem medialnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego (PKOl) i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej. Umowę o współpracy 14 kwietnia oficjalnie podpisali Joanna Pawlak, Prezes Wirtualna Polska Media oraz Andrzej Kraśnicki, Prezes PKOl.

15.04.2021 | przeczytano: 63 razy

Wysokieobcasy.pl rozwijają dział Ogrody, w którym autorzy dzielą się z czytelnikami swoją pasją do roślin. W sekcji znaleźć można m.in. praktyczne porady na temat uprawy różnych gatunków, wyjątkowe cykle ogrodowych ekspertów, a także opowieści z najpiękniejszych miejsc w Polsce i na świecie. Redakcja rozpoczęła również współpracę z Ogrodem Botanicznym PAN, w ramach której w serwisie regularnie publikowane będą artykuły tworzone przez jego pracowników.   

15.04.2021 | przeczytano: 74 razy
1 2 3 4 5
Strona 3/4707 (fotorelacji: 47061)
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764