logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Big Picture: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 118
Na Święta Milka ponownie inspiruje do obdarowania tych, którzy dzielą się sercem

Święta to wyjątkowy czas dla nas wszystkich. To właśnie wyczekiwanie na ten okres sprawia, że rozumiemy, co liczy się dla nas najbardziej – ludzie dookoła. W okresie świątecznym sami chętniej pomagamy innym, ale też wspominamy tych, którzy pomogli nie tylko nam. Każdy z nas zna osoby, które stawiają innych na pierwszym miejscu, niosą pomoc na co dzień, nie tylko od święta, a jednocześnie przez skromność pozostają w cieniu. To dzięki takim właśnie osobom, które dzielą się sercem, życie staje się delikatniejsze i przyjemniejsze. Na Święta Milka inspiruje nas do wykonywania delikatnych gestów wdzięczności w kierunku tych, na których możemy liczyć niezależnie od pory roku.

10.12.2020 | przeczytano: 538 razy
Big Picture wspiera strategicznie komunikację Elektrowni Powiśle

We wrześniu Big Picture nawiązało współpracę z Elektrownią Powiśle. Kooperacja poprzedzona była szeroki audytem komunikacyjnym i obejmuje doradztwo strategiczne w obszarze działań PR i wizerunkowych. Obecnie agencja wspiera Elektrownię Powiśle w kluczowym dla handlu okresie przedświątecznym. Agencja ma na swoim koncie realizacje wielu projektów dla unikatowych konceptów retailowych, takich jak Stary Browar, czy otwarcie przestrzeni handlowej w Hotelu Europejskim.

08.12.2020 | przeczytano: 309 razy
Slowglow.pl związało się z agencją Big Picture

Do klientów Big Picture dołącza nowoczesny concept e-commerce z kategorii beauty. Slowglow.pl jest nie tylko sklepem, ale również platformą do szerzenia świadomości na temat holistycznej pielęgnacji. Nowy klient, obok takich marek jak NAGO i Elementy, zwiększa agencyjne portfolio polskich firm odpowiedzialnych społecznie. Concept store ma w ofercie wyselekcjonowane marki, które powstają w lokalnych polskich manufakturach. Twórcy slowglow.pl promują też ideę samoakceptacji oraz trend body positive.

03.12.2020 | przeczytano: 360 razy
Henkel wśród klientów Big Picture

Do grona klientów Big Picture dołączył Henkel, właściciel marek, takich jak Persil, E, Clin, Somat, Bref, Silan, Perwoll czy Pur. W ramach współpracy agencja odpowiada za doradztwo strategiczne i koordynację szerokiego projektu z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu dla marki Persil. Wypracowana platforma będzie mieć swoją premierę już w grudniu 2020 roku.

30.11.2020 | przeczytano: 330 razy
Kolejna odsłona kampanii Costa Coffee Home Edition

Właśnie zaczęła się kolejna odsłona kampanii Lepszy początek z COSTA COFFEE wspierającej wprowadzenie na rynek nowych produktów COSTA COFFEE HOME EDITION, czyli wysokiej jakości kaw w wersji do domu. Osią komunikacji są działania digitalowe i telewizyjne wsparte kampanią outdoorową. Kreacja kampanii skupia się na podstawowych wariantach COSTA COFFEE HOME EDITION i ich walorach smakowych.

13.11.2020 | przeczytano: 480 razy
Herbapol Polana dołącza do grona klientów Big Picture

Do grona klientów Big Picture dołączyła nowa marka kosmetyczna Herbapol Polana. Współpraca została nawiązana w wyniku zapytania ofertowego i ma charakter długofalowy. Agencja od sierpnia 2020 odpowiada za przygotowanie całościowej strategii komunikacji marki oraz koordynację działań PR – w tym m.in. współprace z mediami oraz stała obsługa w ramach biura prasowego.

14.10.2020 | przeczytano: 339 razy
Vaya Woman – nowa kampania Salomon

Vaya Women to najnowsza kolekcja obuwia marki Salomon, wiodącego producenta produktów outdoor’owych na świecie. Stylowa i praktyczna linia została zaprojektowana specjalnie dla kobiet do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, co podkreśla hasło kampanii „Zawsze tam, gdzie Ty”. Z okazji premiery do grona ambasadorek marki dołączyła aktorka Anna Dereszowska.

02.10.2020 | przeczytano: 457 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Marka Salomon dołącza do grona klientów Big Picture

Big Picture poszerza portfolio marek fashion o sportowy brand – Salomon. Agencja odpowiada za strategię komunikacji PR oraz realizację działań z zakresu media relations. Działania prowadzone są w związku z kampanią marki, promującą nową kolekcję butów – Vaya Women.

02.10.2020 | przeczytano: 234 razy
Finał kampanii Durex „Głośni w łóżku”

Rola otwartej komunikacji w związku, rozmów o seksie i szukanie idealnego dopasowania – o tym opowiada seria filmów dokumentalnych, jakie marka Durex stworzyła na potrzeby kampanii „Głośni w łóżku”. Teaser już teraz można obejrzeć na kanale YouTube marki. Premiera pierwszego odcinka zaplanowana jest na 14 września, a kolejne materiały ukażą się kolejno – 17, 21 i 24 września.

24.09.2020 | przeczytano: 627 razy
Big Picture prowadzi działania PR dla marki Costa Coffee Home Edition

Agencja Big Picture nawiązała współpracę z COSTA COFFEE Home Edition – nową marką w portfolio koncernu Coca-Cola HBC Polska i poprowadzi dla niej kompleksową komunikację public relations. Zespół konsultantów Big Picture odpowiada za opracowanie całościowej strategii komunikacji PR oraz strategii influencer marketingu. Do zadań agencji należeć będzie realizacja działań z zakresu media relation, branded content, biura prasowego oraz współpracy z influencerami.

18.09.2020 | przeczytano: 439 razy
1 2 3 4 5
Strona 3/12 (artykułów: 118)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764