logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Havas Media: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 485
Kampania trzeciego sezonu The Office PL

Z początkiem listopada rozpoczęła się kampania promująca nowy sezon THE OFFICE PL, w ramach której marka Kropliczanka wystartowała z działaniami na LinkedIn. Za koncept kreatywny kampanii i budowanie zaangażowania w tym kanale społecznościowym odpowiada agencja Havas PLAY, należąca do Havas Media Network.

10.11.2023 | przeczytano: 552 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Havas Play i Mentos promują „Trasę Końca Świata”

Ruszyła współpraca pomiędzy Mentos a SBM, w ramach której Mentos został oficjalnym partnerem trasy koncertowej „Trasa Końca Świata” zespołu Kacperczyk. Kooperacja wychodzi również poza scenę, czego efektem jest sesja zdjęciowa, która pojawi się w social mediach obu marek. Za kampanię promującą projekt odpowiada agencja Havas Play.

30.10.2023 | przeczytano: 638 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Hyundai z nową promocją

W połowie października Hyundai Motor Poland wystartował z kampanią wspierającą ofertę, w której klienci indywidualni mogą skorzystać z promocyjnego upustu aż do 21 690 zł albo promocyjnej oferty dla firm z leasingiem 102%. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Havas Media.

20.10.2023 | przeczytano: 525 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Nowa kampania promująca Oscillococcinum od Boiron

W drugiej połowie września Boiron, francuski producent i dystrybutor homeopatycznych produktów leczniczych, rozpoczął kampanię promującą jeden z najbardziej znanych produktów w swoim portfolio – Oscillococcinum. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja mediowa Arena Media (Havas Media Network).

13.10.2023 | przeczytano: 503 razy
Miłosz Jacyna na czele Havas Play

W październiku do zespołu agencji Havas Media Network dołączył Miłosz Jacyna obejmując stanowisko Digital Content Managing Director, Havas PLAY. Nowa jednostka integruje kompetencje agencji w obszarze: branded content, social media, influencer marketing oraz szeroko pojętej rozrywki – gier, muzyki i sportu.

02.10.2023 | przeczytano: 385 razy
Powstała agencja Marketing Hackers

Marketing Hackers to nowa agencja strategii digital otworzona przez Marcina Michalskiego, byłego członka zarządu i współtwórcy sukcesu Cube Group. Wśród kluczowych pracowników firmy znalazły się m.in. Martyna Lińska, która we wrześniu odeszła z Havas Media oraz Ewa Bender i Kinga Strzelecka.

26.09.2023 | przeczytano: 426 razy
Joanna Bosakirska: z Media Direction OMD do Veovee

Do Veovee, warszawskiej agencji digitalowej, dołączyła Joanna Bosakirska. Jako Chief Business Officer stanęła na czele działu client service i będzie odpowiedzialna m.in. za jego rozwój. Zespół agencji zasili również Milena Wieleńska oraz Karol Giżowski. Oboje objęli stanowiska Account Managerów.

20.09.2023 | przeczytano: 1190 razy
Wystartowała kampania marketingowa nowego sezonu Belfra

W najbliższy piątek, 8 września trzeci sezon kultowego BELFRA będzie mieć premierę w serwisie streamingowym CANAL+ online i w CANAL+ Premium. Pierwsza odsłona, która miała premierę w 2016 r., postawiła wszystkim kolejnym produkcjom kryminalnym w Polsce poprzeczkę bardzo wysoko, zbierając najwyższe noty od krytyków i widzów. Najnowszy sezon wprowadza kampania obejmująca standardowe i niestandardowe działania komunikacyjne, m.in. OOH, digital, social media i influencerów. Za planowanie mediów odpowiada Havas Media.

12.09.2023 | przeczytano: 509 razy
Havas Media Network poszerza ofertę o innowacje digital w biznesie i sztuczną inteligencję

Od września Arek Urban objął stanowisko lidera innowacji digital i nowych technologii, w nowopowstałej jednostce Havas Digital Innovation należącej do Havas Media Network.

04.09.2023 | przeczytano: 477 razy
Do Proxi.cloud dołączył Jacek Pierściński

Jacek Pierściński dołącza do zespołu firmy technologicznej Proxi.cloud, lidera w dziedzinie data driven marketingu w Polsce. Obejmie funkcję Programmatic Experta. Będzie odpowiadał za realizację kampanii reklamowych prowadzonych dla kluczowych klientów oraz usprawnienie i automatyzację wszelkich procesów działu reklamowego. Do tego wesprze rozwój portfolio produktów reklamowych. W ocenie zarządu spółki, Pierściński posiada wszechstronne i wieloletnie doświadczenie, a także szeroką wiedzę związaną z całym ekosystemem reklamowym, co z pewnością pozytywnie wpłynie na bieżącą działalność Proxi.cloud.

01.09.2023 | przeczytano: 417 razy
1 2 3 4 5
Strona 3/49 (artykułów: 485)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764