logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Huawei Consumer Business Group: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 27
Huawei z kampanią smartfonów z serii Y

Po raz pierwszy w historii Huawei przygotował dedykowaną kampanię 360 stopni dla smartfonów z serii Y. Po sukcesie sprzedażowym telefonów z serii P20, Huawei kieruje swoją komunikację do wszystkich tych, którzy oczekują zaawansowanych technologicznie smartfonów w atrakcyjnej cenie.

09.06.2018 | przeczytano: 593 razy
Onet Rano i Huawei budzą technologicznie Polaków

Huawei zaprasza na poniedziałkowe technologiczne pobudki w Onet Rano. Wspólny projekt, który wystartował 14 maja i potrwa przez niemal dwa miesiące, będzie okazją do rozmów o możliwościach najnowocześniejszych smartfonów, z naciskiem na innowacje w fotografii mobilnej i wszystkie funkcje ważne z punktu widzenia użytkownika telefonu. W programie poruszane będą też tematy rozwoju sztucznej inteligencji w elektronice użytkowej i społecznych zjawisk związanych z obecnością smartfonów w naszym życiu.  Gośćmi Onet Rano będą eksperci Huawei, specjaliści z różnych dziedzin i influencerzy z #TeamHuawei.

15.05.2018 | przeczytano: 571 razy
Kuba Wojewódzki dołączył do #Teamhuawei

Kuba Wojewódzki został nowym członkiem #TeamHuawei, grupy influencerów związanych w marką, identyfikujących się z nią i używających na co dzień produktów Huawei. Obecność Wojewódzkiego w #TeamHuawei została ogłoszona 5 kwietnia podczas warszawskiej celebracji premiery flagowych smartfonów Huawei P20.

09.04.2018 | przeczytano: 884 razy (komentarzy: 32)
Helena Christiansen w kampanii Huawei

Huawei rozpoczął współpracę ze światowej sławy supermodelką i fotografką Heleną Christiansen. Na profilu modelki na Instagramie pojawił się już pierwszy post, który zapowiada globalną premierę najnowszego flagowca - Huawei P20.

07.03.2018 | przeczytano: 497 razy
Smart (fonowe) relacje

Dwie trzecie Polaków jest gotowych zrezygnować z oglądania telewizji dla smartfona, nieco więcej, prawie trzy czwarte, z jedzenia słodyczy. Badanie Smart(fonowe) relacje, wykonane przez Ipsos na zlecenie Huawei, pokazuje jednak, że dla znakomitej większości z nas smartfon schodzi na drugi plan, gdy stawką są bezpośrednie relacje z bliskimi.

13.02.2018 | przeczytano: 1929 razy
Rusza kampania Huawei #Addictedtoyou

Huawei zaprasza do wyjątkowej zabawy walentynkowej, w której życzenia dla ukochanej osoby, złożone przez aplikację, będą wyświetlane na ekranie w centrum Warszawy. Kampania #AddictedToYou ma pokazać ważną i pozytywną rolę, jaką pełnią smartfony w naszym codziennym życiu – pozwalają wyrażać emocje, być w stałym kontakcie z bliskimi i pogłębiać relacje. Huawei zachęca także do refleksji nad naszym przywiązaniem do telefonów, nad ilością poświęcanego im czasu i uwagi. Badanie IPSOS na zlecenie Huawei, o tym, jak Polacy na co dzień korzystają ze smarfonów, zostanie opublikowane krótko przed Walentynkami.

02.02.2018 | przeczytano: 1209 razy
Huawei rusza z globalną kampanią z udziałem mistrzów

Huawei rozpoczął globalną kampanię wizerunkową #TheUltimate z udziałem znanych mistrzów i cenionych profesjonalistów z Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii. Spot pokazuje historie o pokonywaniu własnych ograniczeń i nieustannym dążeniu do perfekcji. W filmie wystąpili m. in. jeden z najlepszych piłkarzy świata Robert Lewandowski, mistrzyni olimpijska w pływaniu Katinka Hosszu i międzynarodowa modelka Catrinel Menghia. Spot można zobaczyć na profilu Huawei w serwisie YouTube.

06.12.2017 | przeczytano: 953 razy
1 2 3
Strona 3/3 (artykułów: 27)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764