logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Newspoint: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 60
Poradnik „18 obszarów w których wykorzystasz monitoring marki”

Minęły czasy, kiedy z monitoringu mediów korzystali tylko rzecznicy prasowi i pracownicy działów PR. Monitoring marki coraz częściej wykorzystywany jest w przeróżnych obszarach działalności biznesowej przedsiębiorstw. W dobie tak szybkiego przyrostu blogów, vlogów, infografik, komentarzy, platform społecznościowych i ich użytkowników to już konieczność.

31.01.2018 | przeczytano: 529 razy
Analityka i Monitoring Influencerów

Według wielu badań marketerów influencer marketing jest aktualnie najszybciej rosnącą metodą pozyskiwania klientów online, pozostawiając daleko w tyle SEM, SEO, mailingi czy reklamę displayową. Wraz ze wzrostem tej popularności rosną potrzeby mierzenia efektów współpracy z influencerami.

18.12.2017 | przeczytano: 2049 razy

Najciekawsze i najbardziej inspirujące kampanie marketingowe tego roku zostaną przedstawione już 30 listopada podczas IAB MIXX Conference – konferencji poprzedzającej uroczyste rozdanie nagród IAB MIXX Awards. Co roku konferencja przyciąga uwagę agencji i marketerów, którzy śledzą rynkowe trendy i chcą poznać najlepsze kampanie roku. Eksperci branży prezentują tu konkretne projekty i konkretne rozwiązania.

24.11.2017 | przeczytano: 965 razy
Nowe logo i duże zmiany w Newspoint

Newspoint odświeża swoją markę, wprowadzając nowy panel i zmieniając całą identyfikację wizualną; logo, stronę internetową i materiały graficzne. Zmiany te odzwierciedlają ciągły, międzynarodowy rozwój Newspoint na polu analityki danych i monitoringu mediów. Nowa identyfikacja wizualna podkreśla precyzję monitorowania danych przez Newspoint, przejrzystość i funkcjonalność nowego panelu oraz nowe wymiary analizy – influencerów i metadane.

18.09.2017 | przeczytano: 581 razy
Newspoint wśród 50 najlepszych start-upów w Europie

Newspoint oferujący kompleksową analitykę danych z mediów został zaproszony do uczestnictwa w jednym z największych akceleratorów startupów w Europie “weXelerate”.

11.08.2017 | przeczytano: 347 razy
Najbliższe spotkanie z cyklu Crash Mondays

Kolejne spotkanie z cyklu CRASH Mondays - bezpłatnych spotkań, na których marketingowa teoria zderza się z doświadczeniem praktyków - już 7 sierpnia.

24.07.2017 | przeczytano: 294 razy
Agencja More Bananas razem z marką Id'eau

Marka naturalnej wody mineralnej Id’eau podjęła decyzję o kontynuacji współpracy z agencją Kreatywną More Bananas. Efektem ostatnich działań jest raport medialny dotyczący spożycia wody przez Internautów.

29.06.2017 | przeczytano: 474 razy
Badania digitalowe – klucz do sukcesu w internecie

Dobry produkt i profesjonalna obsługa to w dzisiejszych czasach za mało, by zbudować silną pozycję na rynku. Dziś rządzi internet, a najlepsi marketerzy nie raz pokazali jak wykorzystać internetowy buzz i wyprzedzić potrzeby konsumenta i konkurencję. Tylko jak to zrobić? Jak zdobyć wymarzony klucz do sukcesu? Odpowiedzią na te pytanie są monitoring mediów i badania digitalowe, które pozwalają nie tylko monitorować sytuację naszej marki, ale także realnie wpływać na efekty realizowanych kampanii.

31.03.2017 | przeczytano: 520 razy
Nowy cykl spotkań marketingowych w Krakowie - Crash Mondays

CRASH Mondays to nowy cykl bezpłatnych spotkań, na których marketingowa teoria zderza się z doświadczeniem praktyków. Misją organizatorów jest stworzenie nie tylko kolejnego ciekawego wydarzenia na mapie Krakowa, ale i okazja do zbudowania fantastycznej społeczności.

24.02.2017 | przeczytano: 429 razy

Newspoint i netPR.pl podpisały umowę o współpracy, która w najbliższych tygodniach zaowocuje pojawieniem się nowej usługi dla firm. Integracja systemów prasowych i monitoringu mediów pozwoli efektywniej zarządzać swoją komunikacją.

01.03.2016 | przeczytano: 451 razy
1 2 3 4 5
Strona 3/6 (artykułów: 60)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764