logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Publicis Groupe: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 262
Publicis Groupe z partnerami rozpoczynają kampanię „Working with Cancer”

„Working with Cancer”, to międzybranżowa koalicja firm, utworzona przez Fundację Publicis w celu eliminacji stygmatyzowania pracowników chorych na raka. W ramach inicjatywy, rozpoczyna się globalna kampania, której celem jest zwrócenie uwagi na potrzebę empatii i wsparcia wobec współpracowników, u których zdiagnozowano nowotwór.  

01.02.2023 | przeczytano: 310 razy
Agencje Publicis Groupe dla marki Tena w nowej kampanii „Miłość jak żadna inna”

TENA, marka należąca do Essity, w najnowszej kampanii „Miłość jak żadna inna” porusza temat ważny społecznie, czyli codzienność życia opiekuna osób starszych oraz osób z niepełnosprawnościami. Kampanię przygotowały agencje należące do Publicis Groupe. Za strategiczne planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Zenith, za działania PR agencja MSL, za działania Paid Social Performics, natomiast za prowadzenie mediów społecznościowych LiquidThread.

26.01.2023 | przeczytano: 527 razy

W czasie gdy, według aktualnych estymacji naukowych1, nawet u co drugiej osoby na świecie zostanie zdiagnozowana choroba nowotworowa, Fundacja Publicis uruchamia międzybranżową koalicję, której celem jest likwidacja stygmatyzacji pracowników chorych na raka. Inicjatywę „Working with Cancer” wspierają wiodące organizacje charytatywne zajmujące się nowotworami, w tym Memorial Sloan Cancer Center (MSK), MacMillan Cancer Support i Instytut Gustave Roussy.

17.01.2023 | przeczytano: 344 razy

Agencja marketingu efektywnościowego Performics i eksperci Publicis Commerce zajmą się kompleksową obsługą sklepu internetowego DUKA.com. Współpraca została nawiązana w wyniku przetargu.

11.01.2023 | przeczytano: 331 razy

Agencja Mediowa Zenith (Publicis Groupe) wygrała przetarg firmy PepsiCo w zakresie kompleksowej obsługi mediowej, w tym strategii komunikacji oraz planowania i zakupu wszystkich mediów dla całego portolio marek nowego Klienta. Obsługą PepsiCo zajmie się specjalna struktura pod nazwą Zenith Plus.

10.01.2023 | przeczytano: 332 razy
Publicis Groupe przejmuje agencję performance’ową Advertise BG

Publicis Groupe ogłosiła przejęcie Advertise BG, jednej z wiodących agencji performance marketingu w Bułgarii. Strategiczne akwizycja wzmocni kompetencje Publicis Groupe Bułgaria w zakresie transformacji cyfrowej, zwiększając moc jej dotychczasowej oferty w obszarze strategii cyfrowej, danych, mediów społecznościowych i tworzenia treści digitalowych.

10.01.2023 | przeczytano: 284 razy
Saatchi & Saatchi Ukraine stworzyła nową wersję kolędy „Carol of the Bells”

Wykonanie: Taras Topolya z Antytila, ukraiński chór ludowy Veryovka oraz dziecięce stowarzyszenie ludowe Zernyatko

„Carol of the Bells” – klasyczna bożonarodzeniowa kolęda znana również jako „Szczedryk” otrzymała w tym świątecznym sezonie nowe brzmienie. Cel? Wsparcie ukraińskich dzieci dotkniętych wojną w ramach programu Fundacji Ołeny Zełenskiej, który zapewnia im pomoc edukacyjną, medyczną, finansową i prawną.

23.12.2022 | przeczytano: 539 razy
Reklama OOH w media mixie istotnie zwiększa skuteczność kampanii

Reklama Out-of-Home znakomicie sprawdza się w działaniach długookresowych, a efektywność kampanii może być jeszcze lepsza, gdy w media mixie znajdzie się OOH.

15.12.2022 | przeczytano: 334 razy
Dynamiczny rozwój agencji Publicis Consultants

Agencja Publicis Consultants wkracza w kolejny etap rozwoju, zapowiadając przy tym dalsze poszerzanie oferty i zespołu. Firma stawia na jeszcze silniejszą integrację wewnątrz Publicis Groupe, czego symbolem jest przejęcie tej samej identyfikacji wizualnej co francuski, macierzysty oddział Publicis Consultants.

14.12.2022 | przeczytano: 455 razy
Świąteczne życzenia z przesłaniem od Publicis Groupe

Maurice Lévy i Arthur Sadoun – szefowie Publicis Groupe – tradycyjne składają bożonarodzeniowe życzenia w formie wideo. W tym roku, udział gościa specjalnego pozwala zwrócić uwagę na ważny społecznie problem – wirusa HPV, mogącego być przyczyną nowotworu.

07.12.2022 | przeczytano: 347 razy
1 2 3 4 5
Strona 3/27 (artykułów: 262)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764