logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Reckitt: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 101
Nowa kampania Cillit Bang z portfolio Reckitt

„Czystość i naturalność dają się połączyć” − zapewnia Cillit Bang z portfolio Reckitt w przygotowanej przez Havas Warsaw kampanii „Dwie strony” promującej nowy produkt Cillit Bang Naturally Powerful.

19.07.2021 | przeczytano: 556 razy
„Pasuje Idealnie” – letnia kampania Durex

Co wspólnego mają moda i seks? W obydwu można odnaleźć swój styl, a następnie dopasować do niego elementy, które pozwolą poczuć się maksymalnie swobodnie i wyrazić siebie. W seksie takim elementem są prezerwatywy, a do szukania ich idealnego rodzaju zachęca Durex. W swojej najnowszej kampanii marka pragnie obalić przekonanie, że wszystkie prezerwatywy są takie same. Szerokie portfolio Durex oferuje szereg różnych rodzajów przyjemności i warto znaleźć ten, który pasuje najbardziej. Kampania wystartowała 1 lipca i potrwa do 30 września 2021 roku. Obejmuje działania w digitalu, emisję spotu reklamowego w TV, komunikację PR oraz aktywacje z influencerami.

07.07.2021 | przeczytano: 472 razy
Wspólne działania marek Veet & School w wakacyjnej kampanii

Jest to pierwsza współpraca tych dwóch marek, zainspirowana kobiecymi potrzebami.  Kampania odpowiada na czas zmian, zarówno tych w garderobie, jak i na półce z kosmetykami.

10.06.2021 | przeczytano: 407 razy
Botanica by Air Wick i WWF chronią łąki kwietne

W tym tygodniu wystartowała nowa kampania wizerunkowa Botanica by Air Wick i WWF, w ramach której marka z portfolio Reckitt będzie działać na rzecz ochrony łąk kwietnych. Za stworzenie strategii, przygotowanie i realizację koncepcji kreatywnej odpowiada agencja Havas Warsaw. Kampania obejmuje komunikację w Internecie.

28.05.2021 | przeczytano: 424 razy
Havas Warsaw: Finish i Bosh w kampanii „Obiecaj”

W poniedziałek 17 maja wystartowała kampania „Obiecaj” marki FINISH, realizowana wspólnie z marką BOSCH. Partnerem merytorycznym kampanii jest Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy. Kampania obejmie TV, POS i INTERNET. Za kreację odpowiada agencja Havas Warsaw, a za działania public relations agencja Havas PR Warsaw.

17.05.2021 | przeczytano: 1321 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Branża farmaceutyczna

Branże regulowane w social media: Branża farmaceutyczna

Ogólne regulacje prawne dotyczące reklamy produktów leczniczych zostały zapisane w rozdziale czwartym (art. 52-64) oraz dziewiątym (art. 128-129b i 130) ustawy Prawo Farmaceutyczne. Art. 52 tejże ustawy definiuje pojęcie reklamy jako działalność polegającą na informowaniu lub zachęcaniu do stosowania produktu leczniczego, mającą na celu zwiększenie: liczby przepisywanych recept, dostarczania, sprzedaży lub konsumpcji produktów leczniczych. Zapraszamy do lektury artykułu pochodzącego z najnowszej publikacji Grupy Roboczej Social Media IAB Polska.

26.03.2021 | przeczytano: 1319 razy
Nowa kampania marki Vanish

W poniedziałek 15 lutego wystartowała kampania „Noś ubrania dłużej, wodę zostaw naturze” marki Vanish. Kampania obejmuje swoim zasięgiem telewizję i internet. Za kreację odpowiada agencja Havas Warsaw.

15.02.2021 | przeczytano: 733 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Małgorzata Guryn awansowała na stanowisko Client Service Director w Havas Warsaw

Z początkiem stycznia Małgorzata Guryn objęła stanowisko Client Service Director w Havas Warsaw. Z agencją związana jest od 2019 roku i dotychczas była zatrudniona jako Business Development Director.

28.01.2021 | przeczytano: 528 razy
Ruszyła kampania „Zdrowie w Twoich rękach” marki Dettol

Dziś z pewnością wielu rzeczy nie da się przewidzieć, ale to, na co możemy mieć wpływ to ochrona siebie i swoich najbliższych przed drobnoustrojami. Dettol, światowy lider wśród produktów antybakteryjnych[1], ruszył z kampanią „Zdrowie w Twoich rękach”, w której zachęca do budowania i pielęgnowania właściwych nawyków w obszarze dbania o zdrowie wskazując, że higiena jest jego podstawowym elementem.

27.01.2021 | przeczytano: 861 razy
Walentynkowa odsłona kampanii Durex „Głośni w łóżku”

„Zostańcie w łóżku i odkryjcie rozkosz dopasowania” to hasło walentynkowej kampanii Durex będącej kontynuacją ubiegłorocznego projektu „Głośni w łóżku”. Marka niezmiennie namawia pary do rozmawiania o wzajemnych potrzebach i pragnieniach seksualnych oraz odkrywania idealnego dopasowania. Pretekstem do podjęcia intymnego dialogu są tym razem Walentynki. Specjalnie na tę okazję Durex przygotował grę dla par mającą pomóc niedoświadczonym zainicjować rozmowę o seksie. Kampania wystartowała 18 stycznia 2021 roku. Obejmuje działania w digitalu oraz emisję spotu reklamowego w TV.

18.01.2021 | przeczytano: 1460 razy
1 2 3 4 5
Strona 3/11 (artykułów: 101)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764