logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Tyskie: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 153
Nowe osoby w dziale Creative Studio Liquidthread

Do zespołu Creative Studio agencji LiquidThread, którym zarządza Piotr Długołęcki, Creative Studio Director, dołączyli Agnieszka Soczewka, Senior Art Director i Tomasz Sujka, Senior Graphic Designer.

23.02.2022 | przeczytano: 1693 razy
Kompania Piwowarska oraz jej dwie marki docenione w konkursie KTR

Podczas gali KTR i Innovation 2021 kampanie dwóch marek Kompanii Piwowarskiej: Tyskie i Żubr otrzymały łącznie 11 nagród. Lider polskiego rynku piwa otrzymał tytuł Reklamodawcy Roku.

01.12.2021 | przeczytano: 964 razy

Kompania Piwowarska kontynuuje współpracę z domem mediowym Zenith, należącym do Publicis Groupe. Decyzja została podjęta bez przetargu.

15.11.2021 | przeczytano: 308 razy
W Święta przejdźmy na Ty w pociągu ponad przedziałami

Marka Tyskie startuje z kampanią świąteczną pod hasłem „przejdźmy na Ty ponad przedziałami”. Głównym motywem kampanii jest świąteczny pociąg Tyskiego, który wyjedzie 4 grudnia i przejedzie przez wybrane polskie miasta.

05.11.2021 | przeczytano: 947 razy
Wyjątkowe gadżety piwne w Tyskie Store – nowym sklepie online marki Tyskie

Z Tyskich Browarów Książęcych pochodzi znane w kraju i na świecie piwo. W browarze, który jest kultowym punktem na mapie regionu i miejscem z ponad 400-letnią historią, tradycja łączy się z nowoczesnością i kulturą piwną. Kufle, otwieracze, wafle, zdjęcia, szyldy, magnesy, plakaty, pocztówki, postrzegane wcześniej jako eksponaty muzealne, teraz można mieć w swoim domu, dzięki sklepowi internetowemu z upominkami nawiązującymi do historii Tyskich Browarów Książęcych i marki Tyskie. Pod adresem www.tyskiestore.pl można kupić gadżety, które sprawdzą się w każdym stylowym „Przejściu na Ty”.

21.10.2021 | przeczytano: 947 razy
Tyskie przekonuje Irlandczyków, żeby dopingowali Polskę podczas Euro

Drodzy Irlandczycy, Słowacja wyeliminowała was z turnieju, ale nie wyobrażamy sobie rozgrywek bez was. Wasza pasja i śpiew nie mogą się zmarnować. Dopingujcie Polskę w meczu ze Słowacją. Polacy – reklamą z tym apelem opublikowaną w największym Irlandzkim dzienniku, marka Tyskie zachęca irlandzkich kibiców do kibicowania reprezentacji Polski w meczu ze Słowacją, który odbędzie się 14 czerwca w Sankt-Petersburgu.

11.06.2021 | przeczytano: 519 razy
Tyskie godzi czytelników Newsweeka i Sieci

Marka Tyskie wykupiła przestrzeń reklamową w znanych z odmiennych poglądów politycznych tygodnikach „Newsweek” i „Sieci” i opublikowała w każdym z nich połowę  reklamy. Po złączeniu reklam odbiorca widzi całość – dłonie stukające się butelkami z imionami: Paweł i Gaweł. W ten sposób, nawiązując do bajki Aleksandra Fredry, Tyskie chce zwrócić uwagę, że „Więcej nas łączy niż dzieli”. Reklamy ukazały się w wydaniach tygodników dostępnych na rynku od poniedziałku 19 kwietnia (dziś).

23.04.2021 | przeczytano: 719 razy

Tyskie Kompanii Piwowarskiej startuje z kampanią wspierającą sprzedaż w ramach Euro 2020, która rozpocznie się w czerwcu. Marka będzie promowana dzięki szerokiej kampanii w telewizji i internecie, współpracy z popularnym na YouTube Kanałem Sportowym oraz podnoszącym widoczność materiałom POSM. Wśród planowanych działań jest także aktywacja z kultowymi flagami. Kampanii na Euro przyświeca hasło „Jesteśmy mistrzami Europy w przechodzeniu na TY”.

23.04.2021 | przeczytano: 534 razy
Polacy Mistrzami Europy w nowej kampanii Tyskiego

„Jesteśmy Mistrzami Europy w przechodzeniu na TY” – pod tym hasłem wystartowała kampania promocyjna marki Tyskie przygotowana na turniej Euro 2020, który rozpocznie się w czerwcu. Głównym nośnikiem kampanii jest spot reklamowy z udziałem kibiców z całego świata i Manolo – najbardziej znanego na świecie fana piłki nożnej. Kampania Tyskiego będzie prowadzona w telewizji, internecie, social mediach, OOH oraz z wykorzystaniem działań i kanałów niestandardowych.

23.04.2021 | przeczytano: 819 razy
Kompania Piwowarska współpracuje z Carrefour Polska

Kompania Piwowarska przyłączyła się do inicjatywy Carrefour Polska pod nazwą „Droga do zero waste”. W ramach współpracy we wszystkich 250 hiper- i supermarketach Carrefour na terenie całego kraju można, bez paragonu, oddać butelkę zwrotną producenta piwa. W zamian sprzedawca wyda konsumentowi e-bon stanowiący zwrot pełnej kaucji. Wielokrotnie użyta butelka zwrotna to jeden z najbardziej przyjaznych dla środowiska rodzajów opakowań.

23.04.2021 | przeczytano: 491 razy
1 2 3 4 5
Strona 3/16 (artykułów: 153)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764