logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wysokieobcasy.pl: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 68

Redakcja „Wysokich Obcasów” zainicjowała nową akcję, która ma na celu walkę z molestowaniem w miejscach publicznych. Partnerem działań jest firma L’Oréal Paris, organizator akcji „STAND UP – sprzeciw się molestowaniu w miejscach publicznych”, prowadzonej z Centrum Praw Kobiet i Right To Be. Projekt „STOP molestowaniu w miejscach publicznych” rozpoczął się 7 września i potrwa do końca 2022 r.

12.09.2022 | Świat mediów | przeczytano: 458 razy

Miesiączka to w Polsce nadal trudny temat – rzadko poruszany zarówno w debacie publicznej, jak i w sferze prywatnej. Dojrzewające dziewczynki, rodzice oraz nauczyciele są zakłopotani, kiedy mają przeprowadzić rozmowy o pierwszym okresie, często ich więc unikają. Celem nowej akcji społecznej „Z miesiączką na Ty”, zainicjowanej przez redakcje „Wyborczej” oraz „Wysokich Obcasów”, jest przełamywanie tabu wokół tak ważnej kwestii dotyczącej młodych kobiet.

15.07.2022 | Świat mediów | przeczytano: 527 razy (komentarzy: 1)

W sobotę, 25 czerwca 2022 r., czyli w dniu Parady Równości w Warszawie Gazeta.pl, „Gazeta Wyborcza”, Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl opublikują wyjątkowe newsy, które pozwolą ich czytelniczkom i czytelnikom wyobrazić sobie, jak w przyszłości mogłaby wyglądać Polska przyjazna społeczności LGBTQA+. To część akcji „Jutro w Polsce” zainspirowanej przez stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza i agencję MullenLowe Warsaw.

24.06.2022 | Świat mediów | przeczytano: 1479 razy

Już po raz 17. „Gazeta Wyborcza” wspólnie z marką Toyota organizuje akcję charytatywną, której celem jest pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom. W tym roku dzięki specjalnej reklamie oraz licznym publikacjom projekt wesprze Fundację Herosi, pomagającą m.in. najmłodszym pacjentom z chorobami nowotworowymi. Dzień Dziecka to najlepsza okazja do przypomnienia wszystkim, że zdrowie dzieci jest jedną z najcenniejszych wartości.

30.05.2022 | Świat mediów | przeczytano: 594 razy

Dział Prenumeraty B2B Wyborcza.pl rozpoczął współpracę z „Presserwisem”. Dzięki temu klienci Wyborcza.pl razem z subskrypcją treści serwisu w pakiecie Biznes mogą otrzymać również dostęp do codziennego newslettera „Presserwis”.

10.03.2022 | Świat mediów | przeczytano: 279 razy

Dzisiaj – 9 marca br. o godz. 16:00 m.in. na Wysokieobcasy.pl/podcasty swoją premierę będzie mieć nowy cykl podcastów pt. „Być rodzicem”. W co drugą środę dziennikarki „Wysokich Obcasów” Magdalena Keler oraz Agnieszka Urazińska będą dyskutować na temat blasków i cieni macierzyństwa oraz tacierzyństwa. W odcinkach nie zabraknie również rozmów z ekspertami, którzy podpowiedzą, jak zadbać o szczęście, zdrowie i bezpieczeństwo dzieci na każdym etapie ich rozwoju.  

09.03.2022 | Świat mediów | przeczytano: 335 razy
50 Śmiałych 2021 w specjalnym wydaniu „Wysokich Obcasów”

Janina Ochojska, Magdalena Różczka, Magdalena Biejat, Janina Bąk, Katarzyna Zillmann, Anita Włodarczyk czy Maja Kleczewska – to wybrane przykłady z grona 50 Śmiałych kobiet 2021 roku. Wraz z piątkowym numerem „Gazety Wyborczej”, 31 grudnia br. ukaże się specjalne wydanie „Wysokich Obcasów” w całości poświęcone wybranym przez redakcję magazynu bohaterkom mijających 12 miesięcy. 

30.12.2021 | Świat mediów | przeczytano: 745 razy
„Weź czego potrzebujesz” – nowa kampania reklamowa serwisu Wysokieobcasy.pl

Sonia Bohosiewicz, Janina Bąk, Mariusz Szczygieł, Dorota Szelągowska, Natalia de Barbaro, Katarzyna Miller oraz Aleksandra Klich – to bohaterowie nowej kampanii promującej Wysokieobcasy.pl, którą można oglądać w prasie, internecie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej. Motywem przewodnim działań są wartości, które odzwierciedlają charakter serwisu, m.in. odwaga, siła, pasja i równość, a hasło całej kampanii stanowi zachęta do skorzystania z jego szerokiej oferty – „Weź czego potrzebujesz”.  

15.11.2021 | Świat mediów | przeczytano: 564 razy
„Wysokie Obcasy” w nowej oprawie graficznej i z premierowymi formatami

W sobotę, 11 września br. na rynku ukaże się magazyn „Wysokie Obcasy” w nowej odsłonie graficznej, którą przygotował uznany projektant Jacek Utko. Odświeżonej makiecie tygodnika „Gazety Wyborczej” towarzyszyć będzie zmiana logotypu, również w serwisie Wysokieobcasy.pl. Ponadto na łamach „Wysokich Obcasów”, obok tradycyjnych, charakterystycznych dla niego obszernych wywiadów i reportaży, ukażą się premierowe formaty oraz autorskie rubryki.

10.09.2021 | Świat mediów | przeczytano: 1236 razy

27 sierpnia 2021 r., „Gazeta Wyborcza” uruchomiła specjalną ofertę prenumeraty cyfrowej, z której cały przychód zostanie przekazany fundacjom zaangażowanym w pomoc uchodźcom przebywającym w Usnarzu Górnym, w tym Amnesty International Polska i Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Środki przeznaczone będą m.in. na zapewnienie pomocy medycznej i sanitarnej migrantom, którzy do kilkunastu dni koczują na granicy polsko-białoruskiej.

30.08.2021 | Świat mediów | przeczytano: 302 razy
1 2 3 4 5
Strona 3/7 (artykułów: 68)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764