logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

ZAPOL: najczęściej komentowane

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 35

Trwa kampania produktowa nowej strony głównej Wirtualnej Polski. Kampania, z hasłem przewodnim opartym na skojarzeniu słów, z których składa się nazwa portalu („Nowa, lepsza Polska to Wirtualna Polska”), informuje o 4 głównych zmianach wizytówki WP.PL. Dwuetapowa akcja (teaser i rozwiązanie) kierowana jest do użytkowników Internetu w przedziale wiekowym 15-34 lata. Intensywne, dwutygodniowe działania reklamowe obejmują prasę, radio oraz Internet.

30.01.2012 | przeczytano: 1339 razy
Poczta Polska wspiera kampanię MON dotyczącą dezinformacji

Poczta Polska włączyła się w kampanię informacyjną prowadzoną przez Ministerstwo Obrony Narodowej. W ramach akcji „Walka z dezinformacją”, w ok. 4700 placówkach pocztowych pojawią się plakaty i ulotki ostrzegające przed rozpowszechnianiem informacji, które mogą zagrażać bezpieczeństwu Polski i Polaków.

21.03.2022 | przeczytano: 652 razy
Mirosław Dorau nowym dyrektorem serwisu KBA-Polska

Z dniem 1 stycznia 2009 roku Mirosław Dorau objął funkcję dyrektora serwisu w firmie KBA-Polska. Związany z branżą poligraficzną od ponad 15 lat, dotychczas pracował w kilku drukarniach z regionu Kujaw i Pomorza, w których m.in. piastował stanowiska kierownicze. Mirosław Dorau zastąpił Leszka Wostowskiego, który pozostaje w KBA-Polska i w dalszym ciągu będzie wspierał firmę swoim doświadczeniem.

14.01.2009 | przeczytano: 3221 razy
Drukarnia Zapol z Avargrafem i krajarką Perfecta 115 TS

W ostatnim czasie w szczecińskiej firmie Zapol została uruchomiona krajarka Perfecta 115 TS. Jest to kolejna drukarnia na polskim rynku, która czerpie korzyści z instalacji tego innowacyjnego urządzenia. Maszyna przede wszystkim usprawniła proces produkcji w części związanej z obróbką introligatorską realizowaną w tej drukarni, ale również wpłynęła na jakość oferowanych przez nią usług. Inwestycja została w części sfinansowana przez Unię Europejską w ramach działania 1.1.3 – „Inwestycje MSP w nowe technologie” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego. Dostawcą urządzenia była firma Avargraf Sp. z o.o.

20.06.2011 | przeczytano: 4242 razy
Red Dot dla polskiej marki Opoczno

Opoczno, polski producent płytek ceramicznych i gresowych, zdobył Red Dot Award - najbardziej prestiżową nagrodę w dziedzinie wzornictwa. Została nią uhonorowana kolekcja wielkoformatowych płyt gresowych Color Crush. To międzynarodowy dowód uznania dla zmian, jakie Opoczno wprowadziło w ciągu ostatnich lat w procesie wytwarzania swoich produktów.

19.04.2021 | przeczytano: 571 razy

Tytuł fotografa roku Sony World Photography Awards i nagroda L’Iris D’Or zostały w tym roku przyznane argentyńskiemu fotografowi Alejandro Chaskielbergowi. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono ponad 105 tysięcy fotografii z 162 krajów.

04.05.2011 | przeczytano: 2183 razy
Piłkarze Lecha Poznań w sesji zdjęciowej dla multibrandowego domu mody Gomez

Wzorem topowych, światowych brandów modowych, które podejmują współpracę marketingową z takimi sławami jak David Beckham, Christiano Ronaldo czy Lionel Messi, multibrandowy dom mody Gomez zorganizował sesję zdjęciową prezentującą kolekcje marek premium dostępnych w Gomez Fashion Store. W roli modeli wystąpili piłkarze Barry Douglas, Tomasz Kędziora, Tamás Kádár, Darko Jevtić oraz Paulus Arajuuri. Towarzyszyły im profesjonalne modelki: finalistka Miss Polski 2015, Andżelika Krzykacz, była Miss Warszawy, Monika Ordowska oraz Miss Wielkopolski, finalistki Miss Polski 2014, Maja Nizio. 

28.07.2015 | przeczytano: 1057 razy
Jak Polacy wykorzystują Black Friday i Cyber Monday?

Black Friday oraz nadchodzący po nim Cyber Monday to szczególne daty w kalendarzu każdego łowcy promocji. W tym roku przypadają odpowiednio na 27 i 30 listopada. W nowym badaniu PAYBACK Opinion Poll sprawdziliśmy, co kupują Polacy w trakcie tych dni, a także jak dużo wydają na te specjalne zakupy.

25.11.2020 | przeczytano: 537 razy
ABC/Allied Pressroom Products: ekspansja na rynku zwojowego druku offsetowego

Firma ABC/Allied Pressroom Products systematycznie zwiększa swoje udziały w światowym rynku chemikaliów ,dedykowanych na rynek zwojowego druku offsetowego – heatsetowego i coldsetowego. W ostatnim czasie do grona jej klientów dołączyły czołowe drukarnie zwojowe z  Litwy, Łotwy, Rosji i RPA. Także w Polsce liczba jej użytkowników stale się zwiększa – chemia drukarska ABC/Allied Pressroom Products Europe znajduje zastosowanie m.in. w zwojowych maszynach offsetowych, pracujących w drukarniach Pozkal i Zapolex.

22.05.2014 | przeczytano: 1241 razy
ABC Matkim dostarczy chemikalia dla drukarń offsetowych

Firma ABC/Allied Pressroom Products, producent wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych i chemikaliów drukarskich, poinformowała o stworzeniu spółki joint-venture z turecką firmą Matkim – tamtejszym producentem i dystrybutorem lakierów i chemii drukarskiej. Nowo powstałe przedsiębiorstwo, funkcjonujące pod nazwą ABC Matkim, będzie zajmowało się wytwarzaniem i sprzedażą wysokiej jakości środków chemicznych dla drukarń offsetowych z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

05.03.2013 | przeczytano: 2153 razy
1 2 3 4
Strona 3/4 (artykułów: 35)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764