logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

logo: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 3738

Play wprowadza specjalną ofertę dla fanów najlepszych filmów i seriali. Od teraz wszyscy, którzy zakupią abonament telewizyjny z dekoderem PLAY NOW TV, otrzymają w prezencie półroczny dostęp do serwisu Netflix.

22.06.2020 | przeczytano: 218 razy
Młodzi mają głos - globalna akcja Arte

27 maja ruszyła globalna akcja internetowa Time to Question (Czas na pytania), która ma na celu zbadanie, jak widzą świat ci, którzy będą go tworzyć za 20 lat. Zwieńczeniem projektu będzie 6 oryginalnych filmów dokumentalnych, stworzonych przez reżyserów młodego pokolenia i obejmujących tematykę objętą kwestionariuszem. Filmy będą dostępne w ofercie telewizji ARTE i w bezpłatnym serwisie VOD ARTE po polsku w listopadzie 2020 roku.

19.06.2020 | przeczytano: 263 razy
Join the Goodness – projekt Platige Image i Hervé de Crécy

Studio Platige Image przygotowało dla francuskiej marki Babybel widowiskowy spot utrzymany w konwencji filmowego trailera. Reżyserem projektu jest nagrodzony Oscarem za krótkometrażową animację Logorama - Hervé de Crécy. Prace nad produkcją zajęły 5 miesięcy i były kończone w trakcie trwania pandemii.

19.06.2020 | przeczytano: 325 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Publicis Commerce wprowadza Artool

Publicis Commerce, będąca częścią Publicis Groupe, udostępnia platformę wsparcia sprzedaży na Amazonie pod nazwą ARTool. Za sprawą tego zestawu narzędzi i usługi zbudowanej wokół ARTool, Publicis Commerce staje się partnerem doradzającym międzynarodowym klientom, jak efektywnie wspierać sprzedaż produktów za pomocą działań paid media i SEO na największej platformie sprzedażowej na świecie.

19.06.2020 | przeczytano: 314 razy
#Polskaczystakomórka – rusza kampania edukacyjna PCK

W czasie znoszenia restrykcji pandemicznych często zapominamy, jak istotne w skutecznej walce z koronawirusem jest dbanie o swoje bezpieczeństwo i higienę. Dlatego Polski Czerwony Krzyż wraz z partnerami przypomina młodym internautom o konieczności regularnego czyszczenia swoich smartfonów, rozpoczynając kampanię edukacyjną #PolskaCzystaKomórka. Głównym kanałem komunikacji jest platforma TikTok.

19.06.2020 | przeczytano: 293 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Gazeta.pl świętuje różnorodność

Gazeta.pl włącza się do obchodów Miesiąca Dumy (Pride Month) i w sobotę 20 czerwca br., przygotowuje specjalne treści i materiały poświęcone równości i różnorodności. Wśród publikacji znajdą się rozmowa z Rzecznikiem Praw Obywatelskich, Adamem Bodnarem oraz wywiad z Jakubem i Dawidem, którzy od kilku lat są małżeństwem i aktywnie wspierają walkę o prawa człowieka.

19.06.2020 | przeczytano: 160 razy

Już od czwartku, 18 czerwca br., dzięki współpracy "Gazety Wyborczej" i T-Mobile, klienci sieci będą mogli aktywować bezpłatny, dwumiesięczny dostęp do pakietu podstawowego w ramach prenumeraty cyfrowej dziennika i korzystać z treści na Wyborcza.pl. Specjalna usługa jest dostępna w aplikacji „Mój T-Mobile” do 2 lipca.

18.06.2020 | przeczytano: 169 razy
Fortuna nowym partnerem KSW

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, lider wśród bukmacherów w Polsce oraz Federacja KSW, jedna z największych organizacji MMA na świecie, podjęły decyzję o rozpoczęciu współpracy. Podpisany dziś 2-letni kontrakt obejmuje wszystkie gale KSW zaplanowane na 2020 i 2021 rok.

17.06.2020 | przeczytano: 171 razy
Kampania społeczna „Niezapominajka”

Fundacja Świętego Mikołaja, która od ponad 20 lat nieprzerwanie pomaga dzieciom w potrzebie, rozpoczęła w czerwcu kampanię społeczną „Niezapominajka”. Nie zapomnij o dobroci - tak brzmi główne hasło i przekaz, który fundacja kieruje do ludzi dobrej woli. Celem kampanii jest zachęcenie do stałego wsparcia dzieci, podopiecznych fundacji, comiesięcznymi darowiznami. Głównymi kanałami komunikacji są media społecznościowe, ale w kampanii wykorzystano także tradycyjny mailing pocztowy z niestandardowym upominkiem dla adresata.

17.06.2020 | przeczytano: 198 razy
Dan Cake uruchomił nową kampanię konsumencką

Marka Dan Cake startuje z nietypową aktywacją konsumencką swoich gofrów. W przekazie stawia na pobudzenie zmysłów odbiorców oraz pokazanie produktu jako sztuki samej w sobie. Kwintesencją kampanii jest angażujący konkurs – dzięki wirtualnemu konfiguratorowi, na stronie www.pyszniesiesklada.pl, każdy może skomponować swojego idealnego gofra, z dowolnymi dodatkami, a następnie zareklamować go, tworząc chwytliwe hasło reklamowe.  

16.06.2020 | przeczytano: 254 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
1 2 3 4 5
Strona 3/374 (artykułów: 3738)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764