logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

CSR: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 818
Kaufland sponsorem Biegu Kobiet. Promocja profilaktyki HPV

W niedzielę 21 kwietnia we Wrocławiu odbędzie się Kaufland Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si, któremu towarzyszy hasło “Badam HPV!”. Kaufland angażuje się w to prokobiece wydarzenie w roli sponsora tytularnego, aby zwiększać świadomość dotyczącą wirusa HPV, promować konieczność badań profilaktycznych i aktywność fizyczną. Udział w wydarzeniu zgłosiło już 5000 fanek i fanów biegania, w tym aż blisko 600 pracowniczek i pracowników Kaufland. Każde 5 zł od pakietu startowego zostanie przeznaczone na cel związany z profilaktyką raka szyjki macicy.

21.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 417 razy
Mateusz Zając i Magdalena Owsiana na Warszawskich Dniach Informatyki

Mateusz Zając, Software Engineering Manager w VML, wystąpi na tegorocznych Warszawskich Dniach Informatyki, a Magdalena Owsiana, Head of Employer Branding & Communication w VML Enterprise Solutions, na towarzyszącym im wydarzeniu Women in IT Days. Kultowa konferencja polskiej społeczności IT odbędzie się 5-6 kwietnia na PGE Narodowym w Warszawie oraz online. 

19.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 403 razy
Crunchips w portfolio ltavia Kamikaze + K2

Marka Crunchips została nowym klientem agencji Altavia Kamikaze + K2, po wygranym przetargu. Firma Lorenz przedłużyła również o kolejny rok współpracę dotyczącą brandu Lajkonik - agencja będzie kontynuować jego obsługę trzeci rok z rzędu.

06.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 370 razy
Wiktoria Kinik rzeczniczką prasową Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Z początkiem marca Wiktoria Kinik obejmuje stanowisko rzeczniczki prasowej Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Przynosi ze sobą bogate doświadczenie zdobyte w agencji Weber Shandwick w obszarze komunikacji korporacyjnej, CSR oraz kampanii społecznych i edukacyjnych dla kluczowych firm z sektora medycznego i FMCG. Jej zaangażowanie społeczne oraz umiejętność łączenia go ze środowiskiem biznesu stanowią dla Fundacji bezcenny wkład w działania wspierające społeczności lokalne.

03.03.2024 | Personalia | przeczytano: 557 razy
Agencja Ro dołącza do SAPR

Agencja Ro dołączyła do Stowarzyszenia Agencji Public Relations jako 39. agencja.

28.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 667 razy
Canon pomaga w odbudowie raf koralowych

Firma Canon Europe ogłosiła podjęcie partnerskiej współpracy z Coral Spawning Lab w Morden w Londynie. Zespół naukowców połączył siły, aby zbadać i lepiej zrozumieć cykle życia raf koralowych, dostarczać informacje i narzędzia potrzebne do regeneracji ekosystemów raf koralowych. Zaowocowało to stworzeniem pierwszego na świecie programu monitorowania tarła koralowców w całkowicie zamkniętym systemie.

21.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 559 razy
Paulina Iwaszko dołączyła do zespołu marketingowego Tchibo Warszawa

Paulina Iwaszko, managerka z długoletnim doświadczeniem w zakresie komunikacji korporacyjnej i brandowej, dołączyła do zespołu marketingowego Tchibo Warszawa. Od początku lutego 2024 zajmuje stanowisko kierowniczki ds. PR, CSR i komunikacji korporacyjnej.

14.02.2024 | Personalia | przeczytano: 448 razy
Razem w Lidlu – zaangażowana kampania employer brandingowa

Właśnie ruszyła kampania wizerunkowa Lidl Polska, dotykająca ważnych społecznie spraw. Sieć porusza w niej tematy rodzicielstwa, wieku, wynagrodzeń, społecznej odpowiedzialności biznesu i sprawiedliwego procesu rekrutacji. Kampania, w której udział wzięli pracownicy i pracowniczki Lidl Polska poprzedzona została kampanią teaserową.

11.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 622 razy

W opinii wielu ekspertów w 2024 roku komunikacja korporacyjna przekroczy dotychczasowe granice, otwierając się na nowy rozdział w sposobie interakcji firm z klientami i pracownikami. Według „ICCO World PR Report” dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji (AI), rosnąca rola strategii ESG (Environmental, Social and Governance) oraz powrót programów CSR (Corporate Social Responsibility) składają się na obraz nowej ery w komunikacji firm z otoczeniem. Jednocześnie z raportu agencji doradczej PRCN pt. „Polacy o sztucznej inteligencji” wynika, że blisko 1/4 Polaków doświadczyła już zwolnień spowodowanych wdrożeniem AI w firmach i coraz częściej pracownicy mogą traktować nowe technologie jako zagrożenie na drodze do rozwoju kariery. W odpowiedzi na wyzwania, stawiane przez sztuczną inteligencję całemu rynkowi pracy, bardzo szybko ewoluuje obszar komunikacji korporacyjnej, oferując menedżerom niespotykane dotąd możliwości w zakresie personalizacji komunikacji, wzrostu roli etyki i społecznej odpowiedzialności biznesu.

05.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 447 razy
Slodkie z medalem od Ecovadis

Najbardziej zaufana na świecie agencja ratingowa z zakresu zrównoważonego rozwoju – EcoVadis – wyróżniła polskiego producenta słodyczy reklamowych platynowym medalem. SLODKIE znalazło się w elitarnym gronie 1% najlepszych firm na świecie. To uhonorowanie naszych starań na rzecz zaangażowania ekologicznego, społecznego i etyki biznesu – komentuje CEO firmy.

22.01.2024 | Z rynku | przeczytano: 660 razy
2 3 4 5 6
Strona 4/82 (artykułów: 818)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764