logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Facebook: najpopularniejsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 4426
Rusza nowa kampania marki Tyskie

Tyskie zachęca i inspiruje rodaków do składania sobie życzeń w oryginalny i ciekawy sposób – za pomocą etykiet i nadruków na opakowaniach. Najnowsza kampania reklamowa marki prowadzona pod hasłem ”Tyskiego najlepszego” startuje 12 listopada i potrwa do końca grudnia.

12.11.2014 | przeczytano: 4838 razy
Adidas kłamie w sprawie zniszczenia graffiti na Służewcu?Zobacz wideo

Afera wokół zamalowania na użytek kampanii firmy Adidas prac graficiarzy na murze otaczającym służewiecki tor wyścigów konnych nabiera rumieńców. Wczorajszym zapewnieniom firmy, wg której to sam właściciel zgłosił się z propozycją wykorzystania muru, kłam zadaje dzisiejsze oświadczenie Totalizatora Sportowego.

28.03.2011 | przeczytano: 4813 razy
Leszek Chmielewski jedzie na Woodstock z nowymi opakowaniami

Działania promocyjne marki Lech Premium związane z Przystankiem Woodstock ruszają w lipcu br. Ogólnopolska kampania obejmuje outdoor, również w niestandardowej odsłonie, oraz reklamę w pociągach PKP. Dodatkowo, w wybranych stacjach radiowych - Trójka Polskie Radio oraz Antyradio - pojawią się audycje sponsorowane. Całość uzupełni kampania digital, komunikacja na Facebooku i Spotify oraz działania PR.

22.07.2015 | przeczytano: 4801 razy (komentarzy: 1)

Firma Adobe poinformowała o wprowadzeniu na rynek oprogramowania Adobe Muse, które umożliwia projektantom tworzenie stron internetowych bez konieczności pisania kodu. Rozwiązanie Adobe Muse było dotychczas dostępne jako publiczna wersja beta. Dzięki niemu planowanie, projektowanie i publikowanie oryginalnych stron w standardzie HTML jest równie łatwe jak opracowywanie układów wydruku. Adobe Muse udostępnia strony główne, wbudowane narzędzia interaktywne i możliwość korzystania z ponad 400 czcionek WWW w bibliotece Adobe Typekit, dzięki czemu tworzenie wyjątkowych, profesjonalnych stron internetowych jest proste.

14.05.2012 | przeczytano: 4798 razy
Akcja Żubrówki z Wellman i Prokopem

Otulanie drzew zielonym futrem w ramach ogólnopolskiej akcji ''Żubranko otula na zimę'' z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman odbędzie się 10 grudnia.

02.12.2010 | przeczytano: 4715 razy
Ewa Farna rozpoczyna współpracę z siecią Subway - 7 odsłon kampanii Sub of the Day

Ewa Farna rozpoczyna współpracę z siecią restauracji SUBWAY. Działania będą obejmowały użyczenie wizerunku gwiazdy w ramach nowej kampanii „Sub of the Day”. Piosenkarka wzięła udział w sesji zdjęciowej, w której pokazuje się w 7 różnorodnych odsłonach. Poza działaniami reklamowymi oraz w social media, w listopadzie zostanie przeprowadzony konkurs, którego zwycięzcy będą mogli zjeść lunch z gwiazdą. Kampania będzie prowadzona do końca roku równolegle na terenie Polski i Czech.

09.10.2011 | przeczytano: 4671 razy
Konkurs na logo Solidarnej Polski rozstrzygnięty: zamiast nagrody - zlecenie

Klub Solidarna Polska zaprezentował logo partii, która ma zadebiutować na zbliżającym się kongresie załozycielskim. Wbrew zapowiedziom, zamiast 5 tys. zł nagrody, autor zwycięskiego projektu otrzymał od Solidarnej Polski zamówienie na wykonanie „szerszej wizualizacji”, która będzie zaprezentowana w trakcie kongresu.

22.03.2012 | przeczytano: 4515 razy (komentarzy: 6)
Prowokująca rekrutacja Eura7

Pomimo zauważalnego od kilku lat spowolnienia gospodarczego, firmy z branży nowych mediów i reklamy rozwijają się w szybkim tempie i wciąż potrzebują nowych pracowników. Chcąc przyciągnąć najlepszych, często same wychodzą z inicjatywą i podejmują niestandardowe działania.

21.04.2016 | przeczytano: 4451 razy

Od pewnego czasu obserwujemy klarowanie się nowego trendu w e-commerce. Tworzą go ludzie otwarci na nowe wyzwania, którzy wiedzą, że pasja i umiejętność wykorzystania możliwości, jakie daje internet, to pierwszy krok do biznesowego sukcesu. O kim mowa?

12.12.2011 | przeczytano: 4416 razy
Jesteś w centrum uwagi - pierwsza globalna kampania Avivy

Autentyczni klienci i pracownicy są bohaterami pierwszej globalnej kampanii grupy Aviva, rozpoczynającej się dzisiaj w Warszawie, Londynie, Paryżu i Singapurze. Firma zachęca do pokazania twarzy na znanych budynkach.

05.10.2010 | przeczytano: 4413 razy
2 3 4 5 6
Strona 4/443 (artykułów: 4426)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764