logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Gazeta.pl: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 580
Gazeta.pl publikuje raport zaangażowania za 1. półrocze 2022

Pierwsza połowa 2022 r. upłynęła pod znakiem agresji Rosji na Ukrainę, na co szybko zareagowały polskie media. Także Gazeta.pl działała nie tylko redakcyjnie, ale również mocno zaangażowała się w liczne akcje pomocowe. Teraz jej zespół prezentuje efekty podjętych kroków w cyklicznym raporcie zaangażowania stanowiącym podsumowanie zobowiązań wobec czytelniczek i czytelników. Gazeta.pl to jedyny portal w Polsce z deklaracją redakcyjną opisującą podejście i zasady działania dziennikarzy, którzy chcą tworzyć medium internetowe na nowe czasy.

19.07.2022 | przeczytano: 390 razy
Piotr Mikołajczyk Head of New Business w Sport.pl, za obszar wideo premium serwisu odpowiada Dominik Wardzichowski

Piotr Mikołajczyk objął nowo utworzone stanowisko Head of New Business w zespole Sport.pl. Jednocześnie, odpowiedzialność za rozwój obszaru wideo premium jednego z najpopularniejszych serwisów sportowych przejął Dominik Wardzichowski.

13.07.2022 | przeczytano: 428 razy
Marcin Kowalczyk dyrektorem ds. transformacji cyfrowej w Grupie Radiowej Agory

12 lipca 2022 r. do zespołu Grupy Radiowej Agory dołączył Marcin Kowalczyk, ekspert z zakresu strategii subskrypcyjnych, który objął stanowisko dyrektora ds. transformacji cyfrowej. To nowe stanowisko w strukturach spółki, na którym Marcin Kowalczyk będzie rozwijał strategiczną dla GRA cyfrową obecność jej marek w internecie oraz przejmie odpowiedzialność za wszystkie przychody z kanałów elektronicznych i powiązane z nimi produkty, w tym ofertę subskrypcyjną TOK FM.  

12.07.2022 | przeczytano: 321 razy
Golden Arrow 2022: podsumowanie

Jury konkursu marketingowego Golden Arrow 2022 przyznało w tym roku 19 nagród głównych i 37 wyróżnień. Żadna praca nie otrzymała grand prix. Przyznano dwie nagrody specjalne.

05.07.2022 | przeczytano: 703 razy
Artykuły z cyklu Patronat Signs.pl
Rafał Madajczak redaktorem naczelnym Gazeta.pl

Od 1 lipca br. Rafał Madajczak będzie redaktorem naczelnym Gazeta.pl. To całkowicie nowe stanowisko w strukturach portalu, który ma ambicję wyróżniać się w internecie oraz tworzyć innowacyjne i społecznie zaangażowane medium na nowe czasy. Rafał Madajczak jako dyrektor kreatywny Gazeta.pl był współtwórcą m.in. „Alarmu dla klimatu” – najbardziej zasięgowej akcji w historii portalu, a także wielu nagradzanych projektów i kampanii, jak „Historia bez Polki”, „Odbetonowani” czy „Nie karm Putina”.

30.06.2022 | przeczytano: 219 razy

W sobotę, 25 czerwca 2022 r., czyli w dniu Parady Równości w Warszawie Gazeta.pl, „Gazeta Wyborcza”, Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl opublikują wyjątkowe newsy, które pozwolą ich czytelniczkom i czytelnikom wyobrazić sobie, jak w przyszłości mogłaby wyglądać Polska przyjazna społeczności LGBTQA+. To część akcji „Jutro w Polsce” zainspirowanej przez stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza i agencję MullenLowe Warsaw.

24.06.2022 | przeczytano: 555 razy (komentarzy: 1)

Międzynarodowy projekt reporterski Gazeta.pl i Outriders pod nazwą #WizaDonikąd / #VisaToNowhere zdobył Polsko-Niemiecką Nagrodę Dziennikarską im. Tadeusza Mazowieckiego w kategorii Multimedia. Kapituła konkursu doceniła pracę reporterek i reporterów kolektywu Outriders odtwarzających trasę oraz historie osób, które z różnych miejsc ruszyły przez Białoruś na Zachód. Wszystkie materiały opublikowane zostały na stronach portalu Gazeta.pl.

10.06.2022 | przeczytano: 380 razy

Projekt Gazeta.pl zwyciężył w kategorii Najlepsza kampania społeczna i PR prestiżowego konkursu Global Media Awards organizowanego przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Mediów Informacyjnych INMA. Jury nagrodziło zespół portalu za akcję „Alarm dla klimatu” stworzoną wraz z Koalicją Klimatyczną. Ogłoszenie laureatów odbyło się 9 czerwca br. To już trzecia z rzędu nagroda INMA dla Gazeta.pl.  

10.06.2022 | przeczytano: 302 razy

Od 15 lat wraz z redakcją Plotek.pl internauci obserwują prywatne życie gwiazd, komentują stylizacje z czerwonych dywanów, kibicują ulubionym celebrytom i emocjonują się odcinkami telewizyjnych programów. Najpopularniejszy polski serwis o tematyce show-biznesowej przez cały maj świętował wraz z czytelnikami swój jubileusz, a dziś, 31 maja br. jego redakcja podsumowuje urodzinowy miesiąc na stronie głównej Gazeta.pl.

03.06.2022 | przeczytano: 495 razy

Pokolenie Z nieustannie fascynuje zarówno socjologów, jak i marketerów próbujących dotrzeć ze swoim przekazem do najmłodszych dorosłych. O dzisiejszych dwudziestolatkach mówi się, że stawiają na autentyczność, z daleka wyczuwają fałsz, a najważniejsze są dla nich prawdziwe emocje i działanie w zgodzie ze sobą. Co na to przedstawiciele pokolenia Z? Już wkrótce przekonają się o tym słuchacze serii podcastów „Zetka z Zetką” stworzonych przez Gazeta.pl.

31.05.2022 | przeczytano: 230 razy
2 3 4 5 6
Strona 4/58 (artykułów: 580)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764