logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Z cyklu:

Liczba artykułów w tym cyklu: 48424
badanie: Wyzwania w działaniach link buildingowych SEO

Artykuły sponsorowane, własne zaplecza i strategia outreach znalazły się w pierwszej trójce metod link buildingu, z których specjaliści SEO korzystają najczęściej. Biorąc dodatkowo pod uwagę, że co drugi ekspert za najbardziej wartościowe działanie uważa zdobywanie linków ze stron o wysokim autorytecie, realizacja strategii off-site SEO rysuje się dzisiaj jako czynność wymagająca sporych zasobów czasowych i finansowych, a także coraz większej skuteczności w zdobywaniu jakościowych linków. Nic więc dziwnego, że w badaniu WhitePress przeprowadzonym podczas konferencji SEO Vibes Polska 2024 to właśnie te aspekty zostały uznane za największe wyzwania współczesnego link buildingu. Jak sobie z nimi radzić?

12.06.2024 | przeczytano: 185 razy
Żywiec Zdrój z nową kampanią „Jakość z natury”

Wraz z początkiem czerwca wystartowała nowa kampania wizerunkowa marki Żywiec Zdrój – „Jakość z natury”. Jej celem jest zwrócenie uwagi na naturalne procesy powstawania wody źródlanej. Kampania jest realizowana w telewizji i mediach społecznościowych, a już niebawem pojawi się również w kinach.

12.06.2024 | przeczytano: 222 razy
Startuje nowa edycja konkursu TikTok Ad Awards 2024

TikTok Ad Awards ma na celu wyłonienie najlepszych płatnych kampanii reklamowych zrealizowanych na TikToku, które mogą pochwalić się kreatywnością i świetnymi wynikami. W trzeciej edycji TikTok Ad Awards uczestnicy będą mogli zmierzyć się w nowej kategorii poświęconej budowaniu świadomości marki. Zapisy do konkursu potrwają do 25 września.

12.06.2024 | przeczytano: 155 razy
Młoda artystka walczy z rakiem. Zosia Iwaszkiewicz potrzebuje pomocy

Zosia Iwaszkiewicz, polska artystka i projektantka mody mieszkająca w Antwerpii, potrzebuje wsparcia w walce z rakiem. Zdiagnozowano u niej chłoniaka Hodgkina w stadium 4. Trwa zbiórka na portalu Pomagam.pl, aby pomóc Zosi pokryć koszty leczenia i codziennych wydatków.

12.06.2024 | przeczytano: 151 razy (komentarzy: 1)
Magdalena Pobikrowska oraz Dominika Niekraszewicz awansują w Salestube

Magdalena Pobikrowska oraz Dominika Niekraszewicz awansowały w strukturach należącej do Group One spółki MarTech & e-commerce connected Salestube. Magdalena objęła stanowisko Senior Media Operations Director, Dominika natomiast awansowała na stanowisko Senior Business Development Director. Ich unikalne kompetencje w zakresie budowania utalentowanych, efektywnych zespołów oraz oferty produktowej Salestube, a także wieloletnie doświadczenie zdobyte w strukturach spółki stanowią dla całego Salestube solidny fundament w zakresie dalszego rozwoju na rynku międzynarodowym - komentuje managing director Salestube, Joanna Czekaj. 

12.06.2024 | przeczytano: 180 razy
Costa Coffee i Krzysztof Zalewski rozbudzają kreatywność

Rozbudź kreatywność to globalne hasło kampanii Costa Coffee, które zainspirowało markę do nawiązania współpracy z jednym z najzdolniejszych polskich muzyków młodego pokolenia – Krzysztofem Zalewskim. Głównym celem tej kolaboracji jest podkreślenie znaczenia kreatywności w codziennym życiu i pokazanie, że z pozoru małe rutyny mogą być okazją do rozbudzenia i rozwijania rytuałów pełnych pasji.

12.06.2024 | przeczytano: 215 razy
 Dako świętuje 30-lecie z klientami

Malownicze widoki, piękna pogoda i niezapomniane emocje - takie cele przyświecały marce DAKO, polskiemu producentowi stolarki otworowej, który z okazji 30-lecia zorganizował dla swoich klientów konkurs pod hasłem “Widzimy więcej, sięgamy dalej”. 

12.06.2024 | przeczytano: 201 razy

Aż 71 proc. przedsiębiorstw w Polsce dobrze ocenia członkostwo w UE. Z tej grupy już 41 proc. ankietowanych skorzystało z dotacji unijnych. Tak wynika z badania zleconego przez EFL, przeprowadzonego na ogólnopolskim panelu badawczym Ariadna. W 2024 roku Unia Europejska kontynuuje swoje zaangażowanie we wsparcie przedsiębiorców. Stawia na różnorodne programy i ułatwienia, które mają na celu stymulowanie innowacyjności, wzrostu gospodarczego oraz konkurencyjności firm. Z jakich programów można  skorzystać w 2024 roku?

12.06.2024 | przeczytano: 183 razy
Kerris wygrywa przetarg Makro Polska

Agencja KERRIS wygrała przetarg na stałą obsługę kanałów social media dla MAKRO Polska, wiodącej na polskim rynku sieci hurtowni, specjalizującej się w obsłudze hoteli, restauracji i firm cateringowych (HoReCa) oraz sektora handlu tradycyjnego (Traders).

12.06.2024 | przeczytano: 180 razy
Emilia Czerwiec przechodzi do agencji Insignia

Do agencji Insignia na stanowisko Creative Group Head dołącza Emilia Czerwiec. Do jej zadań będzie należało m.in. zarządzanie zespołem kreatywnym.

12.06.2024 | przeczytano: 215 razy
3 4 5 6 7
Strona 5/4843 (artykułów: 48424)
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764