logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Juice: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 65
Nowa odsłona kampanii reklamowej piwa ŻubrZobacz wideo

Żubr nie zwalnia tempa. Właśnie rusza kolejna odsłona kampanii najpopularniejszego piwa w Polsce. Miłośnicy Żubra zobaczyć mogą aż trzy alternatywne spoty – zarówno w telewizji jak i na Facebooku. Kampania potrwa do końca lipca. 

16.06.2015 | przeczytano: 665 razy
Zelmer - nowa kampania promocyjna wyciskarek do soków Juice Maker One

Wystartowała nowa kampania promocyjna wyciskarek do soków Juice Maker One marki Zelmer. W ramach akcji prowadzone będą intensywne działania w internecie oraz prasie. Za przygotowanie i przeprowadzenie kampanii w internecie odpowiada Agencja INSIGNIA.

12.06.2015 | przeczytano: 1101 razy
Kampania piwa Tyskie: Polski chmiel, Polska dusza

Polski chmiel, Polska dusza – to hasło znajdujące się na nowej etykiecie piwa i jednocześnie główne przesłanie rozpoczynającej się kampanii reklamowej Tyskiego. Premiera najnowszego spotu w TV odbędzie się 1 maja, a jego komunikacja będzie wspierana również w Internecie. Kampania potrwa aż do października. 

30.04.2015 | przeczytano: 1678 razy
Żubr powraca do korzeni w kampanii „Kolej na Żubra”

Po latach Żubr powrócił do źródeł swojego sukcesu i ponownie nawiązał współpracę z agencją PZL. Kampanią ją inaugurującą jest „Kolej na Żubra”. Najnowszą historię wymyślił i wyreżyserował Iwo Zaniewski – współtwórca i reżyser pierwszych filmów Żubra: „Cieszymy się niezmiernie, że Żubr wrócił do matecznika. Nasza filozofia  nie zmieniła się przez te lata. Chcemy, aby obcowanie z reklamą było dla konsumentów poza wszystkim miłym przeżyciem i budziło sympatie oraz szacunek dla marki”

24.03.2015 | przeczytano: 717 razy

Provident Polska poszerza zakres współpracy z BrainJuice Group. Firma powierzyła agencji obsługę swoich działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu w internecie.

07.01.2015 | przeczytano: 597 razy
Rusza kolejna odsłona kampanii reklamowej marki ŻubrZobacz wideo

Święta za pasem a karnawał tuż, tuż. To wyjątkowy czas, obfitujący w liczne spotkania rodzinne i towarzyskie.  A nie od dziś wiadomo, że Żubr w towarzystwie czuje się równie dobrze, jak w rodzimej puszczy. Właśnie ukończono prace nad najnowszym filmem reklamowym marki Żubr. Nie zdradzimy fabuły, choć uchylimy rąbka tajemnicy, że akcja filmu oraz hasło kampanii: Bal można oprzeć na Żubrze, nawiązuje do karnawału w absolutnie przewrotny i zupełnie nieoczekiwany sposób. 

19.12.2014 | przeczytano: 840 razy
 Co dwa Żubry to nie jeden – rusza kolejna odsłona kampanii reklamowej marki

Co dwa Żubry to nie jeden” to kolejna odsłona działań reklamowych marki, a zarazem kontynuacja rozpoczętej w kwietniu kampanii.

11.08.2014 | przeczytano: 5324 razy
 „Dobrze wpaść na Żubra” – rusza kampania reklamowa markiZobacz wideo

5 maja rozpocznie się kolejna kampania reklamowa piwa Żubr. Jak zawsze z humorem, w nowym spocie telewizyjnym zaprezentowano świat puszczy i jej majestatycznego strażnika, tym razem pod hasłem: „Dobrze wpaść na Żubra”.

05.05.2014 | przeczytano: 1146 razy

Fundacja Audiodeskrypcja i agencja DDB Warszawa rozpoczęły kampanię crowdsourcingową, której celem jest zebranie funduszy na aplikację Movie Guide Dog udostępniającą niewidomym audiodeskrypcję w salach kinowych, niezależnie od sprzętu, jakim dysponuje dane kino.

08.04.2014 | przeczytano: 962 razy

Mocna integracja social media z innymi elementami marketing mixu, dywersyfikacja kanałów, wzrost znaczenia influencerów oraz kampanii video i powrót do korzeni, to przyszłość branży social media w 2014 r. Przewidują tak m.in. Hubert Tworkowski z SoTrender, Katarzyna Młynarczyk z Socjomania, Jakub Prószyński prowadzący Pijaru Koksu Blog, Yuri Drabent z Lubię To, Katarzyna Zadworny z K2, Michał Szczerba z agencji Socialyse, Anna Robotycka z FaceAddicted i Krzysztof Kwacz z Get More Social w tegorocznej edycji projektu – „Quo Vadis social media?”.

11.02.2014 | przeczytano: 2139 razy
Polska kampania Bushmills nagrodzona w Diageo Marketing Brilliance Awards

Agencja BrainJuice Group, zajmująca się komunikacją, należącej do portfolio koncernu Diageo, irlandzkiej whiskey Bushmills, została globalnym zwycięzcą Diageo Marketing Brilliance Awards 2012 za najlepszą kampanię marki alkoholowej w kategorii Owned na świecie.

14.03.2013 | przeczytano: 3101 razy
Juice twórcą nowej identyfikacji wizualnej Platige Image

Studio Juice, wykonało kompleksowy rebranding Platige Image znanego z takich filmów jak Katedra, Miasto Ruin, Paths of Hate, cinematiców do Wiedźmina 2 czy najnowszego Cyberpunka 2077.

17.01.2013 | przeczytano: 1356 razy

Wrocławski dział Juice-Social od września zacieśnił współpracę z serwisem społecznościowym NK i rozpoczął starania o certyfikat nkQuality, który od portalu NK otrzymują sprawdzeni partnerzy biznesowi.

17.10.2012 | przeczytano: 512 razy

Diageo – producent i dystrybutor marek alkoholowych – przedłuża współpracę z BrainJuice Group na 2013 rok. Głównym zadaniem BJG jest obsługa działań w obszarze social media dla marek Johnnie Walker i Bushmills, obejmująca także produkcję aplikacji i realizację kampanii reklamowych na Facebooku.

05.10.2012 | przeczytano: 1317 razy

Gruper.pl – pierwszy polski serwis zakupów grupowych – wybrał agencję odpowiedzialną za kampanie sprzedażowe on-line i analitykę webową. Oba obszary będzie koordynować BrainJuice Group.

26.09.2012 | przeczytano: 663 razy
K2 autorem fanpage dla Cappy

K2 w ramach stałej współpracy z Coca-Cola Poland Services przygotowała dla marki Cappy graficzny fanpage „Owoce śmiechu“ (www.facebook.com/owocesmiechu), który prezentuje nowe podejście do przedstawiania treści. Autorzy zrezygnowali ze standardowych postów, ich miejsce zajęły komiksowe wpisy.

26.07.2012 | przeczytano: 897 razy

Agencja Juice-Social. oraz firma Betsson rozpoczęły wspólną akcję, która ma wypromować serwis gier online. Dzięki grze Kapitan Betsson, każdy może sprawdzić swoją piłkarską intuicję oraz wygrać atrakcyjne nagrody. Aplikacja Kapitan Betsson jest dostępna na fan page’u firmy Betsson.

04.07.2012 | przeczytano: 564 razy

Agencja Streetcom Polska stworzyła nową submarkę Streetcom Interactive i wyodrębniła dział, któremu marka jest dedykowana. Streetcom jest największą agencją marketingu rekomendacji w Polsce i działa w oparciu o unikatową bazę Ekspertów – ponad 220 000 konsumentów, którzy aktywnie uczestniczą w kampaniach marketingowych, zarówno w świecie realnym, jak i w sieci. Poprzez wyodrębnienie submarki agencja wzmacnia swoje kompetencje, które pozwalają na prowadzenie działań w obu obszarach – off-line i on-line.

26.06.2012 | przeczytano: 804 razy

Juice-Social specjalizujący się w kompleksowych usługach z zakresu social media marketingu rozpoczął współpracę z międzynarodowym wydawnictwem IDG. Juice będzie doradzał wydawcy w zakresie obecności w mediach społecznościowych wszystkich jego brytyjskich tytułów.

16.03.2012 | przeczytano: 711 razy

Juice–Social jest niezależną komórką wydzieloną ze struktur wrocławskiego studia Juice. Specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu social media marketingu. Tworzą ją ludzie od dawna związani z mediami społecznościowymi, zarówno w ramach Juice, jak i spoza studia. Za rozwój Juice–Social odpowiada Anna Skorupska.

13.12.2011 | przeczytano: 4683 razy
1 2 3 4
Strona 3/4 (artykułów: 65)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764