logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Labelexpo: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 173
Durst Expo 2022: Label w Brixen

Durst Group wraz z AB Graphics, Actega, Avery Dennison, Fedrigoni, OMET, UPM Raflatac oraz innymi wiodącymi w branży firmami, zaprasza na specjalnie zorganizowane wydarzenie Durst EXPO 2022:Label, na którym zaprezentowane zostaną nowości dotyczące maszyn z serii Durst TAU.

14.04.2022 | Świat poligrafii | przeczytano: 895 razy
Mark Andy na targach Labelexpo Europe 2022

Firma Mark Andy – jeden z producentów maszyn bazujących na technologii wąskowstęgowej, oficjalnie potwierdziła swoje uczestnictwo w targach Labelexpo Europe 2022, jakie odbywać się będą w Brukseli w dniach 26–29 kwietnia. Na jej stoisku (nr 4C45) znajdą się dwie hybrydowe/cyfrowe maszyny – Digital Series HD i Digital Series iQ. Ich prezentacje na kwietniowych targach mają podkreślać wszechstronność i kompleksowość oferty firmy, uwzględniającej różne rozwiązania umożliwiające szybką i wydajną produkcję etykiet, zarówno na etapie prepress, drukowania i uszlachetniania, jak też zarządzania workflow. Mark Andy będzie też promować swój dział zaopatrujący przedsiębiorstwa poligraficzne w materiały eksploatacyjne i części zamienne.

08.02.2022 | Świat poligrafii | przeczytano: 1632 razy
Drukarnia etykietowa Adhesivas Ibi z nową maszyną fleksograficzną Mark Andy Evolution E5

Drukarnia etykietowa Adhesivas Ibi z Alicante zdecydowała się w ostatnim czasie na zakup nowej 13-calowej maszyny fleksograficznej Evolution E5, wyposażonej w osiem zespołów drukujących oraz liczne opcje dodatkowe, m.in. wykrojnik QCDC i suszenie UV. To drugie już rozwiązanie Mark Andy wdrożone przez tę hiszpańską firmę – obok pracującej tu z powodzeniem maszyny Performance Series P5.

25.01.2022 | Świat poligrafii | przeczytano: 733 razy
„W grupie siła” – API Folie Polska podsumowuje rok 2021

Nowi klienci, nowe rynki, zwiększona sprzedaż, kolejne inwestycje sprzętowe, aktywny udział w wydarzeniach branżowych – to najkrótsze podsumowanie minionego roku w firmie API Folie Polska. Przyniósł on szereg zmian także w grupie Aldus, będącej właścicielem API Foilmakers od marca 2020 roku. Jej portfolio zostało rozszerzone o Paragon Inks – szkockiego producenta farb drukarskich. Jak podkreśla Katarzyna Kozińska – dyrektor zarządzająca API Folie Polska, wszechstronność oferty Aldus Group wpływa na większą synergię poszczególnych spółek wchodzących w jej skład, a pojawianie się nowych produktów w portfolio obrazuje potencjał i kompleksowość oferty całej grupy.

17.01.2022 | Świat poligrafii | przeczytano: 821 razy
Drukarnia cyfrowa Poli-Plus: Inwestycja w rozwiązanie #Highlevel

Mieszcząca się w Gdańsku cyfrowa drukarnia etykiet Poli-Plus to wyjątkowy punkt na mapie polskiej poligrafii. Miejsce to od ponad dekady prowadzone z niezwykłym zaangażowaniem przez Katarzynę i Tomasza Ołtarzewskich, łączy w sobie rodzinną pasję z niezwykłą energią i wyjątkowym podejściem zarówno do klientów, jak i swoich pracowników.

10.12.2021 | Świat poligrafii | przeczytano: 1427 razy
Maszyna Digital Pro 3 firmy Mark Andy w drukarni cyfrowej Printpoint

Cyfrowa drukarnia PrintPoint z Czech to kolejny w Europie Środkowo-Wschodniej użytkownik rolowej maszyny hybrydowej, bazującej na technologii tonerowej – Digital Pro 3 firmy Mark Andy. Inwestycja w to rozwiązanie związana była z wprowadzeniem do oferty etykiet oraz opakowań kartonowych jako zupełnie nowego rodzaju asortymentu tej drukarni. Jan Svejda – CEO w firmie PrintPoint zakłada, że po pierwszym roku jej użytkowania udział etykiet w całych obrotach drukarni wyniesie ok. 5%, a nowy zakup przyczyni się jednocześnie do wzrostu o 8% zamówień na inne produkty poligraficzne, zlecane zarówno przez nowych, jak i obecnych klientów.

19.03.2021 | Świat poligrafii | przeczytano: 1177 razy
API Folie Polska podsumowuje udany dla firmy rok 2020

Zmiany właścicielskie, modyfikacja portfolio, przejęcie kompleksowej obsługi rynku niemieckiego, nowe inwestycje sprzętowe, kolejne wdrożenia i pozyskani klienci z Polski oraz z zagranicy – to najkrótsze podsumowanie działalności polskiego oddziału API Foilmakers w minionym roku. Katarzyna Kozińska, dyrektor zarządzająca API Folie Polska przyznaje, że był on dla firmy z jednej strony  pełen wyzwań, także związanych z pandemią, z drugiej zaś – sukcesów rynkowych w wymiarze lokalnym i międzynarodowym.

20.01.2021 | Świat poligrafii | przeczytano: 787 razy

SunColorBox – zestaw aplikacji i usług, jakie oferuje swoim klientom Sun Chemical – był przedmiotem prezentacji  tej firmy podczas zorganizowanego przez wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. w dniu 22 października br. Pre-Kongresu „Etykiety Samoprzylepne” 2020 Online w ramach „Akademii Wiedzy”. Sun Chemical był jednocześnie partnerem tego wydarzenia, skierowanego do firm działających w segmencie druku wąskowstęgowego, przede wszystkim etykietowego.  

29.10.2020 | Świat poligrafii | przeczytano: 298 razy
Api Folie Polska: nowe inwestycje sprzętowe, rosnące dostawy do klientów z Polski i Niemiec

W firmie API Folie Polska realizowane są zaplanowane na początku tego roku inwestycje w nowy sprzęt oraz modernizację istniejącego parku maszynowego. Mają one związek z rosnącym popytem na produkowane przez API Foilmakers i konfekcjonowanym przez polski oddział spółki asortymentem, m.in. foliami pigmentowymi, które od pewnego czasu dostarczane są nie tylko do rodzimych klientów, ale też na rynek niemiecki. Jak podkreśla Katarzyna Kozińska – dyrektor zarządzająca API Folie Polska, sytuacja zarówno całej firmie (będącej od kilku miesięcy częścią Aldus Group), jak też jej lokalnej filii z siedzibą w Piasecznie k. Warszawy jest stabilna, a ciągłość dostaw do obsługiwanych przez nią klientów – pomimo wciąż niesprzyjających warunków związanych z pandemią – jest zapewniona.

23.10.2020 | Świat poligrafii | przeczytano: 714 razy
Orion Znakowanie Towarów stawia na technologię Mark Andy

Firma Orion Znakowanie Towarów to jeden z pierwszych w Polsce użytkowników nowej maszyny fleksograficznej z oferty Mark Andy – Evolution Series. Zakontraktowana tuż po ubiegłorocznych targach Labelexpo Europe (podczas których miała swoją światową premierę), rozpoczęła pracę we wrocławskiej drukarni w pierwszej połowie maja br., zastępując wysłużone urządzenie innego producenta. Maszyna znacząco zwiększyła potencjał produkcyjny firmy Orion w zakresie jej podstawowego asortymentu jakim są wielokolorowe etykiety na bazie różnych podłoży. Obie strony wskazują, że – pomimo ogólnoświatowej pandemii – dostawa Evolution Series, jej montaż i wdrożenie odbyły się sprawnie i zgodnie z ustalonym terminem.

10.06.2020 | Świat poligrafii | przeczytano: 1411 razy
3 4 5 6 7
Strona 5/18 (artykułów: 173)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764