logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mastercard: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 240
Mccann Poland tworzy lokalny oddział Mccann XBC dla Mastercard

McCANN Poland powołało nową agencję McCANN XBC (McCANN ExtraBoldCondensed) wyłącznie do obsługi jednego z jej kluczowych klientów – firmy Mastercard. Rozwiązanie to, stosowane od ponad dekady na wielu rynkach, na których obecny jest McCANN Worldgroup, pozwala jeszcze lepiej zintegrować międzynarodowe zespoły i projekty realizowane na rzecz jednego z największych klientów grupy. Na czele nowej spółki stanęła Małgorzata Tereszczenko, dotychczasowa Co-Managing Director w McCANN Poland.

04.04.2023 | Z rynku | przeczytano: 582 razy
Mccann i Mastercard z nową odsłoną kampanii dla platformy Gdziezamieszkac.com

Narzędzie GdzieZamieszkać od Mastercard w prosty i szybki sposób dostarcza informacji na temat uśrednionych kosztów życia oraz przybliżonej wysokości wynagrodzenia, jakich można się spodziewać w różnych miejscach kraju. Powstało ono z myślą o obywatelach Ukrainy, którzy szukają w Polsce schronienia przed wojną, ale będzie także przydatne dla każdego zainteresowanego relokacją, niezależnie od jej powodów i pochodzenia danej osoby. Dzięki współpracy z Grupą Morizon-Gratka.pl platforma rozszerzyła swoją ofertę sprawiając, że w jednym miejscu można znaleźć wszystkie niezbędne informacje mające decydujące znaczenie przy wyborze miejsca zamieszkania, takie jak oferty mieszkaniowe i zatrudnienia oraz poglądowy koszt utrzymania w danej miejscowości. Jest to realne wsparcie w podejmowaniu decyzji, gdzie zamieszkać na dłużej. McCANN jest nie tylko współautorem pomysłu platformy GdzieZamieszkac.com, odpowiada też za koncepcję rozwoju platformy i przygotowanie strategii oraz kreację kampanii marketingowej.

23.02.2023 | Z rynku | przeczytano: 683 razy
PR Calling wygrywa przetarg na obsługę Paytel

Do grona klientów PR Calling dołączył PayTel S.A., wiodący na polskim rynku dostawca kompleksowych usług płatniczych. W ramach współpracy agencja odpowiada za komunikację zewnętrzną firmy, w tym za działania media relations, PR produktowy i korporacyjny, pozycjonowanie ekspertów oraz bieżący konsulting w zakresie public relations.

13.02.2023 | Z rynku | przeczytano: 773 razy
WOŚP: nowa kampania Mastercard

W ostatni weekend stycznia już po raz 31. cała Polska zagra na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz 11. Partnerem Finału jest Mastercard, który ponownie udostępnia eSkarbonki – narzędzie do wygodnego i bezpiecznego kwestowania online. W tym roku promocję eSkarbonek wspiera kampania mediowa w telewizji oraz w internecie, zachęcająca do wpłacania i odnawiania kontaktów z dawno niewidzianymi przyjaciółmi.   vv

20.01.2023 | Z rynku | przeczytano: 602 razy
Youtube Works Awards 2022 przyznane

Poznaliśmy zwycięzców tegorocznej edycji YouTube Works Awards. Grand Prix zdobyła kampania “Jestem kobietą” marki YES, która została wyróżniona także w dwóch innych kategoriach. Jury nagrodziło także kampanie Jeronimo Martins Polska, Storytela, Mastercard i Grupy Maspex. Poniżej prezentujemy pełną listę laureatów.

24.11.2022 | Świat mediów | przeczytano: 697 razy
Wręczono nagrody w 23. edycji Effie Awards Poland

Nagrody za najbardziej efektywne kampanie i rozwiązania biznesowe zostały przyznane przez Jury Effie Poland 2022 pod przewodnictwem Cezarego Stypułkowskiego, Prezesa mBanku, 8 listopada w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie.

17.11.2022 | Konkursy | przeczytano: 1182 razy

Uruchomienie płatności zbliżeniowych BLIK spotkało się z ogromnym zainteresowaniem użytkowników. Od momentu startu usługi, w czwartym kwartale 2021 r. do połowy br. możliwość płacenia w ten sposób aktywowało ponad 1,2 mln osób. Zbliżeniowo zapłaciły one w 92 krajach na 6 kontynentach. Za wprowadzenie rozwiązania na rynek Polski Standard Płatności, operator systemu otrzymał właśnie Złote Effie w kategorii  Marketing & Business Solutions. Effie Awards to najważniejszy na świecie konkurs branży marketingowej, w którym oceniana jest wyłącznie efektywności komunikacji marek. BLIK otrzymał złotą statuetkę po raz pierwszy w swojej historii.

09.11.2022 | Konkursy | przeczytano: 493 razy

Już 23 listopada poznamy zwycięzców YouTube Works Awards 2022. Spośród zgłoszonych kampanii, jury wybrało te, które mają szansę na zwycięstwo w poszczególnych kategoriach, a tym samym także na zdobycie Grand Prix. Prezentujemy pełną listę nominowanych.

03.11.2022 | Świat mediów | przeczytano: 752 razy
Marka AA edukuje o zdrowiu intymnym

Ruszyła kolejna odsłona kampanii #WiedzaIntymnAA, w ramach której marka AA edukuje na temat zdrowia intymnego i wspiera działalność Fundacji Różowa Skrzyneczka, walczącej z wykluczeniem menstruacyjnym. Za kampanię odpowiada agencja Spacecamp wchodząca w skład Brand New Galaxy.

24.10.2022 | Z rynku | przeczytano: 790 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
„Płać wirtualnie, zyskuj realnie” - Bank Pocztowy promuje kartę wirtualną

Bank Pocztowy rozpoczął kampanię marketingową z udziałem Adama Małysza promującą płatności kartą wirtualną. Komunikacja pod hasłem: „Płać wirtualnie, zyskuj realnie” kierowana jest do klientów w różnym wieku i z różnym statusem społecznym. Kampania prowadzona jest głównie w social mediach, w serwisie internetowym YouTube oraz w sieci wydawców współpracujących z Google. Działania promocyjne potrwają 6 tygodni.

21.10.2022 | Z rynku | przeczytano: 604 razy
3 4 5 6 7
Strona 5/24 (artykułów: 240)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764