logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sotrender: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 82

W poniedziałek w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki, podczas konferencji Bitspiration rozdano najbardziej prestiżowe nagrody dla młodych, innowacyjnych startupów technologicznych o globalnym potencjale – Aulery 2015. Jury złożone z branżowych praktyków i inwestorów nagrodziło statuetkami firmy: SEMSTORM, Growbots oraz Ifinity.

26.06.2015 | przeczytano: 1315 razy

Sotrender opublikował kolejne wydanie wydanie raportu Fanpage Trends, podsumowującego najważniejsze wydarzenia na Facebooku w Polsce w minionym miesiącu. W maju, jak nie trudno się domyślić, głośnym echem na Facebooku odbiły się wybory prezydenckie. Nie zabrało również emocji sportowych. Co jeszcze wydarzyło się na Facebooku w ostatnich tygodniach?

11.06.2015 | przeczytano: 904 razy

W lutym użytkownicy YouTube najchętniej oglądali filmy PROSTOTV i Step Records, dwóch popularnych wytwórni hiphopowych. SA Wardęga nowy rok rozpoczyna z trochę słabszymi wynikami, 12 mln wyświetleń kanału w lutym dało mu zaledwie szóstą pozycję na liście. Wardęga może pocieszyć się tym, że nikt nie jest w stanie mu zagrozić w rankingu pod względem liczby subskrybentów. W ciągu minionego miesiąca kanał najpopularniejszego polskiego youtubera zasubskrybowało aż 82 tys. internautów. 
Co jeszcze działo się na YouTube w lutym?

13.03.2015 | przeczytano: 742 razy

Luty na Facebooku w Polsce minął bez większych zaskoczeń. Administratorzy stron nawiązywali w postach do wzbudzających emocje bieżących wydarzeń, a tych w lutym nie brakowało. Cała Polska żyła w minionym miesiącu rozdaniem Oscarów, jednak jak się okazuje, „Ida” na Facebooku przegrała z walentynkami.

13.03.2015 | przeczytano: 666 razy

Luty na Twitterze upłynął pod znakiem muzyki, rozdania Oskarów oraz rozpędzającej się kampanii prezydenckiej. Choć politycy wykazywali się wzmożoną aktywnością, idol nastolatek, Dawid Kwiatkowski pozostał najbardziej angażującym użytkownikiem portalu i kolejny raz zmienił swoją nazwę użytkownika. W lutowym wydaniu raportu Twitter Trends debiutuje nowa kategoria – Stacje Radiowe, umożliwiająca sprawdzenie, która rozgłośnia jest najaktywniejsza nie tylko w eterze, ale i w internecie.

13.03.2015 | przeczytano: 646 razy

Cały świat żyje zbliżającą się wielkimi krokami Oskarową galą. Kto w tym roku zdobędzie tytuł najlepszego aktora i aktorki? Które filmy zostaną ocenione najwyżej? Oficjalnych laureatów Nagród Akademii Filmowej poznamy dopiero w niedzielę, już teraz jednak możemy przekonać się, kto otrzymałby Oscara, gdyby decyzję podejmować mieli użytkownicy mediów społecznościowych.

20.02.2015 | przeczytano: 626 razy
Konferencja „Wideo w sieci” już za nami

Jaka jest dziś rola wideo online w komunikacji marketingowej? Jakie są możliwości związane z tym kanałem dotarcia do konsumentów i dlaczego warto w niego inwestować? Jak będzie wyglądał rozwój wideo w sieci w Polsce? Na te i inne pytania odpowiadali prelegenci zorganizowanej przez magazyn „Brief” konferencji „Wideo w sieci”, która odbyła się 28 stycznia w Warszawie. 

30.01.2015 | przeczytano: 917 razy
Konferencja “Wideo w sieci”

“Wideo w sieci” to pierwsza w Polsce skierowana do biznesu konferencja, prezentująca korzyści z wykorzystania wideo online w komunikacji marketingowej.

22.01.2015 | przeczytano: 1328 razy

Listopadowe wydania opublikowanych przez Sotrender raportów Fanpage, Twitter oraz YouTube Trends dobitnie pokazują, że każdy z tych serwisów rządzi się własnymi prawami i… własną tematyką. Podczas gdy Facebook zdominowały emocje związane z walką Artura Szpilki, Twitter ciągle ogłuszony był echem wyborów samorządowych, a na YouTube… panował jesienny zastój. Co jeszcze działo się w listopadzie w najpopularniejszych mediach społecznościowych w Polsce?

08.12.2014 | przeczytano: 794 razy
Bayer – światowy sukces polskich fanpage’y

Bayer Health Care to producent leków, preparatów do pielęgnacji zwierząt oraz środków do ochrony przed pasożytami. Celem działań było utworzenie aktywnej platformy do komunikacji z właścicielami psów i kotów, która pozwoli na szerzenie wiedzy o pielęgnacji i zdrowiu tych zwierząt. Nauka poprzez zabawę to zasada, która przyświecała nam od początku. Oprócz treści edukacyjnych opisujemy ciekawostki dotyczące psów oraz kotów, popularyzujemy opiekę nad tymi zwierzętami oraz bawimy się i żartujemy razem z fanami czworonogów.

13.11.2014 | przeczytano: 1492 razy
Pizza Dominium vs Social Media

Historia Dominium S.A. rozpoczęła się w 1993 roku, kiedy został otwarty pierwszy lokal znajdujący się przy ulicy Złotej w Warszawie. Pizzerie tej sieci były zupełną nowością na polskim rynku, dzięki czemu marka szybko zyskała statut lidera. Jest ona również jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się sieci lokali typu casual dining w Europie.

28.10.2014 | przeczytano: 2091 razy
Fanpage Trends Sierpień 2014 – letni trening ze zwierzętami

Sotrender opublikował sierpniowe wydanie raportu Fanpage Trends, podsumowującego najważniejsze wydarzenia i tendencje na polskich stronach na Facebooku. W końcówce wakacji Polaków elektryzowały zwłaszcza wydarzenia sportowe – czy to w tenisie czy w piłce nożnej. Co jeszcze przyciągało w zeszłym miesiącu uwagę Polaków?

10.09.2014 | przeczytano: 1423 razy
Fanpage Trends Lipiec 2014 - na Facebooku upalne lato

Sotrender opublikował lipcowe wydanie comiesięcznego raportu Fanpage Trends podsumowującego najważniejsze wydarzenia na Facebooku w Polsce. Posty publikowane w lipcu zdominowała wakacyjna tematyka. Administratorzy stron chętnie wspominali o lecie i urlopach oraz zapraszali użytkowników do angażowania się w różnego rodzaju aktywności, w tym do uczestnictwa w konkursach. Co jeszcze działo się na Facebooku w minionym miesiącu?

11.08.2014 | przeczytano: 1289 razy

Warszawska agencja PR Synertime zadebiutowała właśnie w lipcowym raporcie Sotrendera, w kategorii „Agencje Interaktywne i e-PR”. Firma została doceniona w zakresie angażowania fanów w interakcje na Facebooku. To już drugie wyróżnienie dla fanpage’a agencji w tym roku. Wcześniej magazyn Press przyznał Synertime pierwsze miejsce w swoim rankingu w kategorii „Agencje PR na Facebooku”.

08.08.2014 | przeczytano: 1460 razy
Fanpagetrends maj 2014 - Donatan i Cleo detronizują Chodakowską

W majowych rankingach FanpageTrends detronizacja. Po występach w konkursie Eurowizji popularność Donatana i Cleo poszybowała w górę tak mocno, że autorzy hitu "My Słowianie" pozbawili najpopularniejszą w Polsce trenerkę pierwszego miejsca w rankingu pod względem liczby zaangażowanych, które zajmowała od dwóch miesięcy.

13.06.2014 | przeczytano: 1278 razy

Fanpage ESKA TV zgromadził ponad 1 milion fanów. W kategorii „stacje telewizyjne” zajmuje 2. miejsce, natomiast w kategorii „media” plasuje się na 3. miejscu najbardziej popularnych fanpage’y – wynika z danych Sotrender z kwietnia br.

10.06.2014 | przeczytano: 840 razy

Profil tygodnika „wSieci” na Facebooku zdobył już ponad 70 tysięcy „lajków”. Opublikowane właśnie przez Związek Kontroli Dystrybucji Prasy wyniki sprzedaży tygodników opinii za pierwszy kwartał tego roku potwierdzają, że tygodnik jako jeden z trzech tytułów może pochwalić się wzrostem sprzedaży miesiąc do miesiąca. „wSieci” utrzymuje też wysokie miejsce w rankingu sprzedaży. Do zespołu tygodnika dołączają kolejni publicyści.

26.05.2014 | przeczytano: 868 razy
Fanapagetrends - kwiecień 2014

Posty opublikowane na Facebooku w Wielkanoc angażowały mniej niż te z Bożego Narodzenia, a najbardziej angażujące w kwietniu były profile muzyczne i newsowe - wynika z kwietniowego wydania raportu Fanpage Trends opublikowanego przez firmę analityczną Sotrender.

19.05.2014 | przeczytano: 1461 razy
Fanapagetrends marzec 2014 - na Facebooku echa olimpiady

Na Facebooku kwitnie wiosna, która pojawiła się w aż 7 tys. wpisów opublikowanych przez komercyjne profile w marcu. Posty w Dzień Kobiet angażowały o 60% więcej użytkowników niż w inne dni, a w marcowym wydaniu #FanpageTrends nadal słychać echa okrzyków kibiców zimowych igrzysk olimpijskich w Soczi. Kategoria Sport wzrosła w marcu o 9%, a liczba jej fanów zbliża się już do 20 mln!

08.04.2014 | przeczytano: 1516 razy

Społeczności internetowe, zaraz po wyszukiwarkach i wejściach organicznych okazują się być trzecim co do wielkości źródłem nowych odwiedzić na stronie. Firmy, które aktywnie działają w social media i angażują swoich fanów, mogą optymalizować budżety marketingowe, głównie w wymiarze wydatków ponoszonych na reklamy w wyszukiwarkach. By jednak odnieść sukces w tej dziedzinie nie wystarczy udzielać się na Facebooku, lecz trzeba również przebudować stronę pod kątem potrzeb i zachowań użytkowników Social Media. Stąd SMO (Social Media Optimization) obok SEO staje się coraz bardziej popularnym trendem wśród projektantów stron internetowych.

07.04.2014 | przeczytano: 1076 razy
1 2 3 4 5
Strona 3/5 (artykułów: 82)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764