logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mark Andy: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 164
Daymark Labels rozwija działalność dzięki maszynom Mark Andy

Brytyjska drukarnia Daymark Labels z Hartlebury odnotowała w ostatnich 12 miesiącach  znaczne wzrosty zarówno pod względem wolumenu realizowanej produkcji jak i zyskowności. Jest to m.in. rezultat wdrożenia – wiosną 2022 roku – dwóch maszyn wąskowstęgowych Mark Andy: fleksograficznej Evolution Series E5 i hybrydowej Digital Pro 3.

29.06.2023 | przeczytano: 404 razy
Rozwiązania Mark Andy i Rotoflex zwiększają potencjał produkcyjny Queen City Printing

Queen City Printing to jeden z czołowych w stanie Ohio (USA) dostawców usług poligraficznych realizowanych w technikach offsetowej, fleksograficznej i cyfrowej, a przy tym specjalizujących się w niszowej produkcji. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa jest możliwy m.in. inwestycjom w najnowsze rozwiązania technologiczne, w tym maszyny drukujące Mark Andy i przewijarki Rotoflex.

27.06.2023 | przeczytano: 424 razy
Papierowe worki z firmy Baginco z technologią Mark Andy

Baginco International to jedna z tych firm, które w swojej działalności starają się znaleźć niszę rynkową i w niej specjalizować. Stały się dla niej wysokiej jakości worki papierowe, dedykowane specjalistycznym aplikacjom, uwzględniające personalizowane serie danego produktu. Są one wytwarzane przy zastosowaniu rozwiązań Mark Andy, bazujących na technice fleksograficznej.

21.06.2023 | przeczytano: 486 razy
Tidland RD Autoscore: Mark Andy i Maxcess z umową dotyczącą druku fleksograficznego

Mark Andy poinformował o podpisaniu umowy OEM z Maxcess International. Na jej podstawie w ofercie Mark Andy znajdzie się niedawno wprowadzone na rynek przez drugą z firm rozwiązanie dedykowane drukarniom fleksograficznym, bazującym na technologii wąskowstęgowej – Tidland RD AutoScore. Porozumienie zakłada, że przez określony czas Mark Andy będzie preferowanym integratorem ww. rozwiązania w produkowanych przez siebie, nowych maszynach fleksograficznych.

19.06.2023 | przeczytano: 536 razy
Rozwiązania technologiczne Mark Andy w firmie Custom Labels

Firma Custom Labels zdecydowała się na kolejną inwestycję w technologię Mark Andy z myślą o swoim zakładzie produkcyjnym w Fairfield w stanie New Jersey (USA). Już wcześniej pracowała z powodzeniem na maszynach fleksograficznych tego producenta, ale – poszukując innowacyjnych rozwiązań stymulujących jej dalszy rozwój – zdecydowała się w ostatnim czasie na zakup maszyny hybrydowej Mark Andy Digital Series HD.

16.06.2023 | przeczytano: 367 razy
1 2 3 4
Strona 2/33 (artykułów: 164)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764