logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Z cyklu:

Liczba artykułów w tym cyklu: 48808
Polygon Streaming - technologia HTC usprawni integrację modeli 3D

VIVERSE, platforma do przetwarzania przestrzennego firmy HTC, uruchamia nową samodzielną usługę dla swojej autorskiej technologii Polygon Streaming, udostępniając ją po raz pierwszy poza VIVERSE. Dzięki temu twórcy będą mogli elastycznie integrować interaktywne modele 3D na różnych urządzeniach, w tym na smartfonach, tabletach, laptopach/komputerach PC lub zestawach XR.

16.07.2024 | przeczytano: 296 razy
Nowy standard sponsoringu Kompanii Piwowarskiej

Szacunek dla środowiska naturalnego, pozytywne i inkluzywne doświadczenia uczestników wydarzeń, promocja odpowiedzialnego spożywania alkoholu i zachowanie umiaru – takie mają być aktywacje współorganizowane i sponsorowane przez Kompanię Piwowarską. Firma skupia się na zapewnieniu wyjątkowych doświadczeń festiwalowych, które idą w parze z wartościami odpowiedzialności społecznej i ekologicznej.

16.07.2024 | przeczytano: 256 razy
Teva edukuje na temat migreny z użyciem AI

Rzetelna wiedza o migrenie to klucz do zrozumienia tej choroby i cierpiących na nią osób, a w efekcie do poprawy zdrowia i jakości życia pacjentów. Z myślą o tym Teva uruchomiła innowacyjny projekt wykorzystujący sztuczną inteligencję - jest nim Neuron, asystent AI dostępny na stronie migrena.pl. Zapewnia on wsparcie dla osób z migreną, sprawnie dostarczając im wiarygodne informacje, a pracownikom służby zdrowia pozwala dodatkowo na szybkie zapoznanie się z aktualnościami o terapii. To kolejny edukacyjny projekt Tevy, realizowany w nawiązaniu do Światowego Dnia Solidarności z Chorymi na Migrenę, który obchodziliśmy 21 czerwca.

16.07.2024 | przeczytano: 281 razy
Paryż 2024: 8 dodatkowych kanałów Eurosport w Netia TV

Netia (część Grupy Polsat Plus) i Warner Bros. Discovery w Polsce nawiązały współpracę, dzięki której abonenci usług TV Netii otrzymają bez dodatkowych opłat dostęp do 8 okazjonalnych kanałów Eurosport (7 w jakości HD i 1 w jakości 4K) w całości poświęconych transmisjom wydarzeń z XXXIII Letnich Igrzysk Olimpijskich. Dodatkowo, do końca września, główne kanały Eurosport (1 i 2) w jakości HD są dostępne dla wszystkich abonentów Netia TV w ramach tzw. okna otwartego.

16.07.2024 | przeczytano: 154 razy
badanie: Świat w smartfonie – jak Internet kształtuje młode pokolenie

Internet zajmuje szczególne miejsce w codziennym życiu młodzieży, stając się głównym źródłem informacji i rozrywki. Wirtualna sieć nie tylko dostarcza wiadomości, ale również kształtuje opinie i postawy młodych użytkowników. Dlatego tak istotne jest, aby uczniowie potrafili odróżniać wiarygodne źródła od dezinformacji. Rodzice i nauczyciele mają tu do odegrania ważną rolę – warto, by wspierali młodych w mądrym korzystaniu z cyfrowych zasobów.

16.07.2024 | przeczytano: 187 razy
Hochland wybiera agencję Luckyyou

Firma Hochland, która w tym roku świętuje jubileusz 30-lecia na polskim rynku, rozstrzygnęła przetarg na obsługę strategiczno-kreatywną na portalu LinkedIn. Do współpracy wybrała agencję marketingową LUCKYYOU.

16.07.2024 | przeczytano: 268 razy
GRY-OnLine przekształciły się w Webedia Polska SA

W lipcu zakończył się proces kluczowych zmian w spółce GRY-OnLine SA. Od teraz spółka funkcjonuje pod nazwą Webedia Polska SA. Zarządzanie przejmuje nowy zarząd. Z pozycji dotychczasowego prezesa, po ponad dwóch dekadach, ustępuje Mariusz Klamra. Stery polskiego oddziału Webedii przejmują Przemysław Bartula i Michał Bobrowski w równoległych rolach Joint CEO. W pierwszej połowie roku krakowska redakcja przeniosła się do nowoczesnego biura w Korona Office Complex, przy ulicy Przybyszewskiego w Krakowie.

16.07.2024 | przeczytano: 243 razy
badanie: Stawki freelancerów w I połowie 2024 roku

Jak wskazuje Index Useme, czyli narzędzie zbierające dane z umów rozliczanych za pomocą platformy, freelancing w Polsce dynamicznie się rozwija. Stawki w branżach takich jak programowanie, copywriting i grafika rosną w imponującym tempie, a największym, bo aż 50 proc. wzrostem zarobków w I połowie br., cieszyli się programiści. Jak natomiast przedstawiały się stawki w pozostałych branżach polskiego freelancingu?

16.07.2024 | przeczytano: 408 razy

Nikon zachęca do udziału w The Comedy Wildlife Awards i publikuje wybór najbardziej efektownych prac z edycji 2024 – począwszy od trójgłowej żyrafy po wyjątkowo rozleniwionego leniwca. Zgłoszenia do konkursu wciąż trwają, a zdjęcia można wysyłać do 31 lipca.

15.07.2024 | przeczytano: 125 razy
Gazeta.pl i Polscy Łowcy Burz: alerty pogodowe dla czytelników

Gazeta.pl rozpoczyna w wakacje współpracę ze specjalistami ze Stowarzyszenia Skywarn Polska znanymi jako Polscy Łowcy Burz. Eksperci od ekstremalnych zjawisk pogodowych przygotują alerty pogodowe, związane m.in. z frontami burzowymi. To przełom w branży medialnej w podejściu do użytkowników i troski o ich bezpieczeństwo latem. 

15.07.2024 | przeczytano: 165 razy
5 6 7 8 9
Strona 7/4881 (artykułów: 48808)
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764