logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Z cyklu:

Liczba artykułów w tym cyklu: 48732
TVP: nowa struktura programów dla zagranicy

Telewizja Polska włączy swoje obcojęzyczne kanały do jednej struktury organizacyjnej. W skład nowo tworzonej jednostki wejdą dwie anteny: obecny kanał TVP World nadawany w języku angielskim oraz Telewizja Biełsat, emitująca program po białorusku, rosyjsku i ukraińsku. Włączenie TVP World i Biełsatu do nowo powstającego ośrodka programów dla zagranicy ma wzmocnić polski przekaz dla świata. Szefem nowej struktury będzie Michał Broniatowski.

05.07.2024 | przeczytano: 155 razy
Akcent Wschodni - nowy program TVP Info

W sobotę, 6 lipca o godz. 16.30 w TVP Info premierę miał „Akcent Wschodni” – nowy program poświęcony wschodnim sąsiadom Polski. Audycję przygotowuje redakcja Telewizji Biełsat, a jej głównym prowadzącym będzie Michał Kacewicz.

05.07.2024 | przeczytano: 327 razy
Polsat Sport Premium z nowymi prawami do transmisji w Polsce

Telewizja Polsat nabyła wyłączne prawa do pokazywania przez kolejne 3 lata w Polsce nowego formatu Ligi Europy UEFA i Ligi Konferencji UEFA. Wszystkie mecze będą pokazywane w telewizji i streamingu wyłącznie w kanałach Polsat Sport Premium.

05.07.2024 | przeczytano: 375 razy

Od początku lipca dostępna jest nowa odsłona strony internetowej Audioteki. Użytkownicy korzystają z nowego interfejsu, który umożliwia wygodne odtwarzanie audiobooków. Audioteka mocniej stawia również na swoje superprodukcje i audioseriale.

05.07.2024 | przeczytano: 335 razy
Aplikacja „Rzeczpospolitej”: treści w jednym miejscu

„Rzeczpospolita” uruchomiła nową aplikację mobilną, oferując czytelnikom wygodę i elastyczność w dostępie do treści. Jest to pierwsza aplikacja mobilna pozwalająca na pełny dostęp do serwisu i cyfrowego wydania gazety. Od teraz użytkownicy mogą płynnie przełączać się między modułami prezentującymi treści dostępne na stronie rp.pl a materiałami z wersji papierowej. Dodatkowo istnieje możliwość zapisywania artykułów na liście ulubionych i dzielenia się nimi z innymi.

05.07.2024 | przeczytano: 179 razy
Kampania Lato w TOKu

Radio TOK FM jak co roku chce towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie wakacji - niezależnie od tego, dokąd i kiedy się wybiorą, mogą oni słuchać programu stacji w internecie: na tokfm.pl oraz w aplikacji TOK FM. Rozgłośnia będzie przypominać o tym latem w nowej odsłonie kampanii reklamowej „Lato w TOKu”.

05.07.2024 | przeczytano: 316 razy
„Sezon ogórkowy” z Beatą Lubecką w Radiozet.pl

Wystartowała wakacyjna seria podcastów „Sezon ogórkowy” Beaty Lubeckiej. Audycja to cotygodniowe podsumowanie wydarzeń niekoniecznie z pierwszych stron, ale za to intrygujących, a czasem z przymrużeniem oka, które mogły umknąć uwadze.

05.07.2024 | przeczytano: 162 razy
Tomasz Jagiełło w zarządzie The International Union of Cinemas 

Tomasz Jagiełło, prezes sieci kin Helios (Grupa Agora), został wybrany na kolejną kadencję w zarządzie The International Union of Cinemas (UNIC) – międzynarodowej organizacji branżowej skupiającej duże europejskie firmy kinowe oraz branżowe europejskie organizacje krajowe. 

05.07.2024 | przeczytano: 234 razy
PZU partnerem Wielkiej Wyprawy Maluchów dla Dzieci

PZU angażuje się w największy motoryzacyjny projekt charytatywny w Polsce – Wielką Wyprawę Maluchów dla Dzieci. W samo południe 5 lipca kolumna 80 fiatów 126p (potocznie zwanych maluchami), w tym samochód PZU, ruszyła w podróż z Warszawy do Monte Cassino. Celem Wyprawy jest zebranie 1 miliona euro. Dzięki swojemu zaangażowaniu w projekt PZU chce poszerzać społeczną wiedzę o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

05.07.2024 | przeczytano: 362 razy
Czułość, wolność i równowaga w akcja społecznej Wysokich Obcasów i Wyborczej

„Czułość. Wolność. Równowaga” to nowa akcja społeczna „Wysokich Obcasów” i „Wyborczej”, która rozpoczęła się dziś – w piątek, 5 lipca br. W jej ramach redakcje przyjrzą się m.in. luce płacowej, rynkowi pracy dla kobiet 50+, kompetencjom przyszłości i menopauzie oraz jej postrzeganiu w miejscu pracy. Na projekt złoży się seria artykułów w prasie i internecie, webinar oraz debata. Akcja, której sponsorem jest Kulczyk Foundation, potrwa rok.  

05.07.2024 | przeczytano: 154 razy
6 7 8 9 10
Strona 8/4874 (artykułów: 48732)
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764