logo
Polska reklama i poligrafiaPolska reklama i poligrafia

Wiadomości i artykuły: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 44167
Do Mobiem dołącza Hubert Skubij

Od kwietnia br. do agencji Mobiem Polska, należącej do Grupy Interia.pl, dołącza Hubert Skubij. Nowy Senior Account Manager ma odpowiadać za obsługę klientów indywidualnych oraz domów mediowych. Do jego obowiązków będzie należeć m.in. sprzedaż produktów i usług spółki,  a także tworzenie dedykowanych ofert handlowych. Zajmie się również realizacją kampanii wspartych nowymi, efektywnymi narzędziami komunikacji mobilnej.

08.04.2020 | przeczytano: 44 razy

W styczniu 2020 More Bananas nawiązało współpracę z kolejnym klientem. Agencja marketingowa zadba o spójny wizerunek marek Muduko i Zu&Berry w social media.

08.04.2020 | przeczytano: 23 razy
#Wdomutezjestnaj - nowa akcja Lotos

Grupa LOTOS rozpoczęła w mediach społecznościowych akcję #wDomuTezJestNAJ, która łączy w sobie różnorodne działania online i stanowi rozszerzenie platformy komunikacyjnej marki LOTOS „NAJ nie bierze się znikąd”. W akcji biorą udział m.in. sportowcy oraz instytucje kultury, z którymi współpracuje koncern.

07.04.2020 | przeczytano: 89 razy
Schulz brand friendly: Zupełnie inne święta

Wielkanoc w tym roku będzie wyglądać zupełnie inaczej. Dlatego, jako branża, zróbmy razem coś dobrego

07.04.2020 | przeczytano: 88 razy

„Zostań w domu. Bierz Internet za rogi. Bądźmy razem w sieci.” – tymi hasłami Bank Pekao zachęca Seniorów do aktywnego korzystania z Internetu, w tym również do bankowania online. Idea akcji oparta jest na zbudowaniu wirtualnej społeczności łączącej pokolenia. Będzie to możliwe m.in. dzięki dedykowanej platformie „Strefa Seniora” i grupie dyskusyjnej na Facebooku: Bierzemy Internet za rogi z Dancingiem Międzypokoleniowym. Dodatkowo, bank podejmie szereg działań edukacyjno-informacyjnych, przekazując Seniorom wiedzę i narzędzia do bezpiecznego funkcjonowania w sieci. W kampanię zaangażowali się popularni influencerzy i liderzy opinii.

07.04.2020 | przeczytano: 64 razy
HP Neverstop Laser w odświeżonej odsłonie

Firma HP Inc. odświeża model HP Neverstop Laser, drukarkę laserową bez kartridży, do samodzielnego napełniania [1] (m.in. o nowe modele z usprawnionymi z funkcjami bezprzewodowymi i skanerem), która idealni sprawdzi się w domowym biurze.

07.04.2020 | przeczytano: 126 razy
Idź do domu, czytaj książki - wielki billboard w Warszawie

W Warszawie stanął nośnik sugerujący mieszkańcom aby, jeśli mogą, nie wychodzili z do domu i czytali książki. Te mogą pomóc przetrwać trudny czas kwarantanny. Akcja ma na celu wspierać walkę z koronawirusem i jednocześnie zachęcić mieszkańców do lektury pokazując, że tysiące książek mogą obecnie przeczytać całkowicie za darmo. Badania wskazują, że obecnie po taką formę spędzania czasu sięga coraz więcej osób.

07.04.2020 | przeczytano: 107 razy

Play troszczy się o potrzeby swoich klientów w tym wyjątkowym czasie. W ramach akcji #ZostańWDomu operator przygotował wiele konkretnych rozwiązań, a teraz także wspiera nauczycieli oraz uczniów. Dzięki działaniom operatora otrzymują oni równe szanse w korzystaniu z dostępnych narzędzi do zdalnej nauki oraz mają zapewniony nieprzerwany dostęp do edukacji.

07.04.2020 | przeczytano: 70 razy
Rola spółki Taketask przy uruchomieniu aplikacji „Kwarantanna domowa”

TakeTask przygotowała dla Ministerstwa Cyfryzacji aplikację „Kwarantanna domowa”. Szybkie wdrożenie systemu, a także sprawne dostosowanie się do obecnie panujących warunków to odpowiedź na potrzebę społeczną i przede wszystkim sytuację kryzysową, w jakiej znaleźli się Polacy. Rozwiązaniem TakeTask zainteresowane są także inne kraje.

07.04.2020 | przeczytano: 121 razy

Marka Crunchips - należąca do Lorenz-Bahlsen Snack World - podjęła współpracę z dziennikarzami sportowymi tworzącymi Kanał Sportowy w serwisie Youtube: Michałem Polem, Tomaszem Smokowskim i Krzysztofem Stanowskim. Za pomysł kreatywny rozpoczętej właśnie kampanii, zakup i planowanie mediów, a także lokowanie produktów odpowiada Spark Foundry, agencja mediowa należąca do Publicis Groupe Polska.

07.04.2020 | przeczytano: 93 razy
1 2 3
Strona 1/4417 (artykułów: 44167)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764