logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kurier: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 46618
CNN i Hyundai Motor Company we wspólnej kampanii badającej innowacje w transporcie i mobilności

CNN International Commercial (CNNIC) oraz Hyundai Motor Company (Hyundai) nawiązały globalną współpracę i stworzyły wieloplatformową kampanię badającą innowacyjne rozwiązania w transporcie oraz mobilności, a także ich wpływ na nasze życie w przyszłości.

26.10.2020 | przeczytano: 96 razy

Jedną z możliwości w tej sytuacji stało się przeniesienie wydarzeń do świata online lub zastosowanie hybryd, czyli eventów, w których można uczestniczyć osobiście, albo przez Internet. Jak wynika z danych ClickMeeting, te modele cieszą się w 2020 roku o 787 proc. większą popularnością w Polsce niż rok temu.

26.10.2020 | przeczytano: 59 razy
Zmiana wizualna marki Mazars otwiera nowy etap rozwoju firmy

Mazars, międzynarodowa firma świadcząca usługi audytorskie, podatkowe i doradcze, odsłania swoją nową tożsamość marki w ponad 90 krajach, tym samym stawiając kamień milowy w globalnym rozwoju firmy. Zmiana wizualna marki odzwierciedla dążenie Mazars do zapewnienia możliwości wyboru i innej perspektywy na rynku audytu, podatków i doradztwa oraz potwierdza zaangażowanie firmy w budowanie sprawiedliwego, dostatniego i zrównoważonego świata.

26.10.2020 | przeczytano: 98 razy

Delmik – brand hero marki Delma powraca! Bohatera zobaczymy w nowej kampanii promującej Delmę Maślany smak 80% tłuszczu - „Delma gotowa na wszystko”. Kampania nawiązuje do uniwersalności produktu i hasła: „Smaruj, gotuj, smaż!”.

26.10.2020 | przeczytano: 42 razy
27 października webinar z udziałem Jehs i Laub

27 października odbędzie się kolejne spotkanie z serii AQINA TV. Tym razem gośćmi specjalnymi będą architekci Jehs + Laub, zakorzenieni w tradycji Bauhausu, znani ze swojego charakterystycznego minimalistycznego stylu. AQINA TV to cykl webinarów edukacyjnych z największymi Gwiazdami branży architektury, architektury wnętrz i designu. Spotkanie, którego gośćmi będą Markus Jehs i Jürgen Laub w ramach AQINA TV tradycyjnie odbędzie się on-line. Udział w nim jest bezpłatny dla wszystkich, którzy się na nie zarejestrują.

26.10.2020 | przeczytano: 82 razy
Imagine wdrożyło Ekatalog dla marki Sephora w ramach projektu Good For

Sephora od października rozpoczęła swój długofalowy, proekologiczny projekt GOOD FOR, za którym stoi zobowiązanie firmy do działań w zakresie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Na stronie internetowej i w perfumeriach tej sieci, pojawiły się specjalne oznaczenia „ekozaangażowanych” produktów. Klienci mogą też zwracać do recyklingu puste opakowania po kosmetykach zakupionych w Sephora, w puntach stacjonarnych sieci. Startowi programu towarzyszy pojawienie się digitalowego katalogu GOOD FOR, zaprojektowanego i wdrożonego przez agencję Imagine. Jest to kolejne wdrożenie nowej usługi z portfolio tej agencji, jaką jest eKatalog – produkt pomyślany z założenia jako proekologiczny.

26.10.2020 | przeczytano: 81 razy

Nowa rzeczywistość wpłynęła na pozytywną zmianę naszych postaw w różnych obszarach. ING kibicuje tym zmianom. W najnowszym spocie, konsekwentnie zachęca do działania i pokazuje, że niezależność finansowa pomaga w robieniu swojego. A łatwiej robić swoje, gdy aplikacja Moje ING wspiera w systematycznym oszczędzaniu na wybrany cel.

26.10.2020 | przeczytano: 57 razy
Jakimi emocjami karmią nas dziennikarze portali informacyjnych?

Portale informacyjne od dłuższego czasu zostały zdominowane doniesieniami dotyczącymi epidemii koronawirusa (COVID-19). Nasze analizy nie są nakierowane na badane treści doniesień, ale na pomiar emocji, jakimi były nasycone tytuły publikacji zamieszczonych na głównych stronach analizowanych portali. Jak wyglądał zatem przekaz portali internetowych we wrześniu 2020 r.?

26.10.2020 | przeczytano: 48 razy

Emitel oraz TV Spektrum doszły do porozumienia w sprawie zakończenia dotychczasowego sporu sądowego, dotyczącego rozliczeń za usługi dostępu TV Spektrum do Multipleksu 8 w celu rozpowszechniania kanału Nowa TV.

26.10.2020 | przeczytano: 44 razy
Łukasz Korycki szefem projektów audiowizualnych w Bonnier Business Polska

Od listopada kierownictwo nad projektami audiowizualnymi w Bonnier Business Polska obejmie Łukasz Korycki. To znaczne poszerzenie kompetencji zastępcy redaktora naczelnego „Pulsu Biznesu”, którym jest od sierpnia 2015 r.

26.10.2020 | przeczytano: 48 razy
Iga Świątek zyskuje 85 tys. publikacji i 6,5 mln PLN AVE

W dobie koronawirusa i pandemii zrodził się sukces jednej z najmłodszych gwiazd polskiego sportu – tenisistki Igi Świątek. Iga Świątek w turnieju French Open w meczu finałowym pokonała, rozstawioną z numerem 4 w światowych rankingach, Sofię Kenin 6:4, 6:1. Dzięki temu została pierwszym polskim zwycięzcą turnieju wielkoszlemowego w grze pojedynczej i podkreślmy – mając zaledwie 19 lat. Jej ciężka praca i sukces sportowy zostały zauważone w mediach online. Według raportu mediowego Newspoint, przekuły się na powstanie 85 382 publikacji w internecie i mediach społecznościowych oraz ponad 900 mln zasięgu w tym roku. Wpisy i artykuły przełożyły się na ponad 6,5 mln PLN ekwiwalentu reklamowego (AVE).

26.10.2020 | przeczytano: 59 razy
Rząd planuje nowe obciążenia podatkowe dla ponad 40 tys. firm

Ponad 40,5 tys. działających w Polsce spółek komandytowych musi się liczyć od początku przyszłego roku z dodatkowymi obciążeniami podatkowymi. Resort finansów w ramach uszczelniania systemu podatkowego i walki z optymalizacją podatkową zamierza obłożyć je 19-proc. CIT-em, co razem z podatkiem PIT od dywidendy pobieranym od wspólników złoży się na łączną daninę rzędu 34,4 proc. – To pogorszy konkurencyjność polskich przedsiębiorstw wobec zagranicznych podmiotów – uważa ekspert podatkowy TPA Poland.

26.10.2020 | przeczytano: 93 razy
#Weźniesmoguj - Tauron obala mity dotyczące ogrzewania

#WeźNieSmoguj, #WeźOddychaj - to hasło przewodnie akcji informacyjnej organizowanej przez TAURON. W specjalnym ebooku firma obala mity dotyczące ogrzewania. Dla młodszych odbiorców przygotowano film animowany o smogu.

26.10.2020 | przeczytano: 86 razy
Podsumowanie debaty z XX Kongresu PR

Niniejszy tekst jest luźnym podsumowaniem debaty poprowadzonej przez profesora Dariusza Tworzydło w pierwszym dniu jubileuszowego XX Kongresu Profesjonalistów PR.

Kongres, jak co roku, odbył się w Rzeszowie, a pomysł na debatę zrodził się w rozmowach profesora Tworzydło oraz innych członków Polskiego Stowarzyszenia Public Relations – Damiana Ziąber i Macieja Krzysztoszka. Pomysł na podsumowanie debaty przez jej uczestników wziął się stąd, że nietrudno było zauważyć poruszenie, jakie debata wywołała podczas samego Kongresu, jak i w komentarzach na jej temat w mediach społecznościowych osób i organizacji związanych z polskim PR. Temat debaty nie tylko się nie zestarzał, ale wręcz jest coraz bardziej na czasie.

26.10.2020 | przeczytano: 91 razy
Ogólnopolska sieć sklepów Groszek będzie mieć nowe logo

Groszek – jedna z największych w Polsce sieci sklepów franczyzowych, organizowana przez Grupę Eurocash – obchodzi właśnie swoje 20-lecie. Z tej okazji jej sklepy zyskają nowy logotyp, identyfikację wizualną i nową aranżację wnętrza. Sieć, licząca już ponad 1920 placówek, uruchomiła również nową aplikację dla konsumentów i system „Groszek POS” dla swoich franczyzobiorców, który pozwala m.in. na tworzenie spersonalizowanych promocji.

26.10.2020 | przeczytano: 125 razy
Pandemia zmieniła rynek usług PR

Przez pandemię COVID-19 wiele agencji PR odnotowało spadek przychodów i liczby klientów, co zmusiło je do obniżek wynagrodzeń albo redukcji zatrudnienia. Z drugiej strony firmy przekonały się, jak ważny jest PR i komunikacja w czasie kryzysu. Nowo powołana przez 20 agencji PR organizacja ma szeroko reprezentować interesy branży. Jedną z jej pierwszych inicjatyw jest utworzenie pierwszego w Polsce think-tanku, który dostarczy informacji o trendach, prognozach i wiedzy badawczo-analitycznej dotyczącej rynku usług PR.

26.10.2020 | przeczytano: 94 razy
Kolejny ekspert Martech w Havas Media Group

Łukasz Wiśniewski dołącza do zespołu Havas Media Group, obejmując od stycznia stanowisko Head of DBI (Data Business Intelligence).

26.10.2020 | przeczytano: 102 razy
Technologia RFID, innowacyjne etykiety i sklepy przyszłości oczami Mark Andy

Automatyczny sklep - bez personelu, typowej kasy samoobsługowej, ale za to z aplikacją na smartfona, dającą dostęp do około tysiąca produktów. Znajdują się w nim artykuły głównie spożywcze, ale także chemiczne i kosmetyki. Można tu też kupić wodę i inne napoje, słodycze, kawę, herbatę, zdrowe przekąski, dania gotowe, a także przechowywane w lodówkach - wędliny i nabiał. Każdy produkt jest oznaczony specjalnym oznakowaniem z tagiem RFID, co pozwala na zautomatyzowanie procesu sprzedaży.

26.10.2020 | przeczytano: 83 razy
On Board Think Kong PR-owo dla Hoya Lens

Agencja OBTK rozpoczyna obsługę Public Relations firmy Hoya Lens Polska - jednego z wiodących światowych producentów soczewek okularowych.

26.10.2020 | przeczytano: 81 razy
Pandemia Covid-19 – kampania edukacyjna Fundacji Adamed

Trwa pandemia Covid-19. Zmarło już ponad milion osób na całym świecie. Druga fala pandemii przybiera na sile, a my musimy szczególnie zadbać o nasze zdrowie i bezpieczeństwo naszych rodzin. Kluczowa w tym momencie jest szeroka i powszechna edukacja o profilaktyce.

26.10.2020 | przeczytano: 93 razy
1 2 3
Strona 1/2331 (artykułów: 46618)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764