logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

ASAP: najczęściej komentowane

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 42
Eura7 – podsumowanie roku 2015

W ciągu ostatniego roku agencja wdrożyła m.in. 7 serwisów dla centrów handlowych Plaza i Sadyba Best Mall należących do firmy Klépierre, rozbudowany serwis produktowy IGEPA Viscom, mobilny serwis www Grupy Maspex, multimedialną prezentację on-line koncernu ABB oraz aplikację Stek Timer i serwis mobilny dla Sokołowa.

20.01.2016 | Z rynku | przeczytano: 2143 razy
Asap&Asap dla Iveco: „Kapitalnie mieć taki wybór”

IVECO Poland wystartowało z kampanią mającą na celu wsparcie sprzedaży pojazdów dostawczych IVECO Daily z wykorzystaniem rozwiązań IVECO Capital (dostawcy usług finansowych tego koncernu motoryzacyjnego). Kampania rozpoczęła się w połowie października i potrwa do końca roku. Koncepcję kreatywną przygotowała agencja strategiczno-kreatywna ASAP&ASAP, specjalizująca się w projektach łączących kanały ATL i BTL z digital.

22.11.2023 | Z rynku | przeczytano: 433 razy
Artykuły z cyklu Portfolio

Zakończyła się dziewiąta edycja śniadań marketingowych Internet ASAP organizowanych przez krakowską agencję Eura7. Po raz pierwszy miały one miejsce w Nowym Sączu, Katowicach oraz w Kielcach. Ich głównym celem było spotkanie z przedsiębiorcami z danych miast oraz przekazanie im tajnik marketingowych. Swoją wiedzą dzielili się: Łukasz Wołek z agencji Abanana, Hubert Wydrych z Unamo, Jakub Kozioł z firmy Proidea oraz Andrzej Targosz z Eventory.

12.06.2017 | Z rynku | przeczytano: 518 razy
Co grało w marketingu w 2021 roku?

Jeśli obudzicie mnie nad ranem w sobotę i zapytacie, gdzie dzisiaj jedziemy, to od razu odpowiem, że tylko do Lidla, do Lidla. A jeśli zaproponujecie jednak Biedronkę lub Aldiego, to nadal będę argumentował za Lidlem, bo promocje tam, parking ram pam-pam-pam. Kiedy art director dostarczy mi KV_v17_final.jpg pięć minut przed prezentacją przetargową, zaśpiewam mu jesteś jak gwiazda, mi tak lśnisz na niebie mym, chcę powiedzieć Ci: Merci, że jesteś tu. Gdy zagraniczny turysta zaczepi mnie na rynku i spyta „where is the monopoly shop?”, to na jednym wdechu wyrecytuję, że do the Lewiatan just one step, just one and only step, and no more. Kiedy moja dziewczyna po powrocie do domu zapyta, czemu nie przygotowałem kolacji pomimo zdalnej pracy, odpowiem bez wahania, że miałem ci ja pieczeń, lecz ją zmarnowałem.

25.01.2022 | Wywiady i opinie | przeczytano: 1150 razy
Asap&Asap z kampanią Betadine VAG

Wystartowała przygotowana przez ASAP&ASAP kampania leku OTC Betadine VAG, dla którego podmiotem odpowiedzialnym jest firma Egis Pharmaceuticals PLC, reprezentowana w Polsce przez firmę EGIS Polska. Jest to pierwszy efekt współpracy po wygranym przez agencję w ubiegłym roku przetargu. Betadine VAG to lek na infekcje intymne.

26.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 430 razy
Artykuły z cyklu Portfolio

Tym razem organizatorzy wraz z partnerami oraz zaproszonymi gośćmi podejmą temat: Efektywny marketing – co to dziś oznacza? Gościem specjalnym śniadania będzie Piotr Golczyk, autor książki Jak zbudować efektywny dział marketingu. Dowiedz się, dlaczego 80% szefów firm nie ufa szefom marketingu i jak to zmienić.

22.09.2018 | Z rynku | przeczytano: 449 razy
Influencer Marketing 2019

Jak wygląda polski rynek influencerów? Kogo marketerzy poszukują do współpracy? Czy influencer marketing jest dla każdego? Gdzie szukamy influencerów i jak znaleźć tego wymarzonego? O tym m.in. mogli przekonać się uczestnicy piątej edycji Internet ASAP open, która miała miejsce 29 października w klubie The Stage w Krakowie, odbyła się premiera ważnego raportu: Influencer Marketing 2019.

04.11.2019 | Z rynku | przeczytano: 1166 razy
Krzysztof Kosiba w zespole Asap Care 24

Agencja moderacji ASAP CARE 24 inwestuje w międzynarodowy rozwój. Do zespołu dołączył Krzysztof Kosiba, który jako Business Development Director będzie odpowiadał za projekty realizowane w Polsce oraz za granicą.

09.05.2018 | Z rynku | przeczytano: 1079 razy
Pierwszy komediowy serial audio w Polsce zadebiutuje w Empik Go

Szkolenie z Kołczem Lajkiem a może spotkanie z Grzegorzem Mateusiakiem? Zakrapiany wyjazd integracyjny z wojną paintballową czy mądrości szalonego szefa? Które z tych wyzwań okaże się najtrudniejsze dla pracowników korporacji medycznej w dobie szalejącej w Wuhan grypy? Tego dowiemy się już 4 marca - w aplikacji Empik Go zadebiutuje „FAKAP”, audioserial z udziałem aktorów komediowych młodego pokolenia oraz supergwiazd polskiego stand-upu.

05.03.2021 | Świat mediów | przeczytano: 497 razy
Asap&Asap Communication i serwis dla Teatru Roma

Od listopada widzowie Teatru ROMA mogą cieszyć się zupełnie nową jakością  serwisu www. Nowa strona internetowa została stworzona przez ASAP&ASAP Communication. Propozycja kreatywna agencji oraz zaproponowane rozwiązania technologiczne spotkały się z największym uznaniem podczas przeprowadzonego konkursu ofert.

30.11.2015 | Z rynku | przeczytano: 627 razy
1 2 3
Strona 1/5 (artykułów: 42)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764