logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agora: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 709

Radio TOK FM zachęca wszystkich do wsparcia walki o prawa kobiet poprzez zakup subskrypcji TOK FM Premium. W ramach specjalnej akcji 100% przychodu ze sprzedaży prenumerat cyfrowych stacji w dniach od 30 października do 1 listopada br. trafi do Centrum Praw Kobiet.

30.10.2020 | przeczytano: 65 razy

W poniedziałek, 2 listopada 2020 r. pod hasłem „Pogodni przez całe życie” rozpocznie się nowa kampania reklamowa Radia Pogoda, a także konkurs antenowy dla słuchaczy. To druga odsłona akcji - we wrześniu i październiku redakcja rozgłośni szukała pogodnych osób, których zdjęcia teraz można będzie zobaczyć m.in. na billboardach w wybranych miastach nadawania Radia Pogoda.

30.10.2020 | przeczytano: 74 razy

„Gazeta Wyborcza” uruchomiła specjalną ofertę prenumeraty cyfrowej z której cały przychód zostanie przekazany Ogólnopolskiemu Strajkowi Kobiet. Środki przeznaczone będą m.in. na pomoc osobom szykanowanym za udział w ostatnich ogólnopolskich protestach wywołanymi orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia prawa aborcyjnego obowiązującego w Polsce od 1993 r.

30.10.2020 | przeczytano: 120 razy
Adform, Gazeta.pl, Grupa Żywiec, Yieldbird i Starcom z kampanią wykorzystującą 1st party cookies

Współpraca Adforma, Gazeta.pl, Grupy Żywiec, Yieldbirda i Starcomu, przeciera szlaki w tworzeniu rozwiązania kluczowego obecnie problemu w cyfrowym marketingu – zmian w przeglądarkach polegających na eliminacji ciasteczek 3rd party. Partnerzy przeprowadzili w październiku 2020 r. pierwszą w Polsce i jedną z pierwszych w Europie skuteczną kampanię wykorzystującą do targetowania wyłącznie identyfikatory 1st party.

30.10.2020 | przeczytano: 170 razy

Na najbliższy weekend 31 października - 1 listopada 2020 roku Rock Radio przygotowało specjalne propozycje dla słuchaczy. W sobotę stacja zaprosi wszystkich na audycję "Strach się bać", związaną z obchodzonym w tym dniu w wielu miejscach Halloween, zaś w niedzielę - w dniu Wszystkich Świętych będzie wspominać znanych muzyków, którzy odeszli w tym roku.

29.10.2020 | przeczytano: 102 razy
Kampania społeczna: Twój brak sprzeciwu ratuje życie

Już 31 października rusza kampania społeczna promująca transplantację i donację narządów po śmierci. Jej pomysłodawcą i twórcą jest Marek Biskup, pierwszy pacjent, któremu młody zespół ze Śląskiego Centrum Chorób Serca odważył się przeszczepić płuca po dwóch tygodniach podłączenia pod ECMO, sztuczne płuco natleniające krew poza organizmem.

28.10.2020 | przeczytano: 174 razy
Radio Tok FM i Tokfm.pl wspierają strajk kobiet

W środę, 28 października 2020 r. - w dniu strajku kobiet antenę Radia TOK FM zdominuje temat protestów i sytuacji politycznej w Polsce. Redakcja stacji będzie m.in. relacjonować wydarzenia w całym kraju oraz przedstawiać wypowiedzi ludzi kultury i mediów wspierających strajk, a także zaprosi słuchaczki i słuchaczy do dyskusji w ramach specjalnych wydań programu "Mikrofon TOK FM". Natomiast tokfm.pl zmieni swoje logo i od rana prezentować będzie relację na żywo ze strajku w serwisie i mediach społecznościowych. W ten sposób redakcja rozgłośni i serwisu wspierają protest kobiet przeciwko ograniczeniu prawa do aborcji.

28.10.2020 | przeczytano: 110 razy
Gazeta.pl wspiera strajk kobiet zmieniając stronę główną i logo

28 października 2020 r. Gazeta.pl doda do swojego logo symbol strajku kobiet - błyskawicę i hasło "Kobiety walczą", wspierając protesty i wolność wyboru. Tego dnia zmieni się też strona główna portalu, na której w ramach strajku zostanie opublikowanych mniej tekstów informacyjnych, które zastąpi specjalna deklaracja zespołu portalu.

28.10.2020 | przeczytano: 148 razy

Helios to największa sieć kin w kraju, która cały czas się rozwija. 22 października 2020 r. w żorskiej Galerii Wiślanka spółka otworzyła swój 50. multipleks. Tym samym oferuje widzom w całej Polsce seanse kinowe łącznie w 281 salach, w których znajdują się niemal 53 tysiące komfortowych foteli.

23.10.2020 | przeczytano: 150 razy

Od środy, 21 października 2020 r. studenci mogą skorzystać z nowej oferty prenumeraty cyfrowej "Gazety Wyborczej". Oprócz dostępu do treści na stronach Wyborcza.pl w atrakcyjnej cenie otrzymają oni także dodatkowe zniżki lub promocyjne kody od partnerów "Wyborczej" - Legimi, TIDAL, FlixBusa i Orange Flex.

21.10.2020 | przeczytano: 260 razy
Helios zaprasza na bezpieczne seanse kinowe

Pomimo trudnej sytuacji w Polsce, kina sieci Helios regularnie funkcjonują, zapraszając widzów na premierowe seanse oraz projekty specjalne. Dzięki przestrzeganiu rygorystycznych procedur sanitarnych oraz odpowiednio przeszkolonemu personelowi możliwe jest bezpieczne oglądanie ciekawych filmów na wielkim ekranie w największej w Polsce sieci multipleksów.

21.10.2020 | przeczytano: 124 razy
Nałęczowianka wspiera kampanię „Siła pragnienia” loterią z eko-nagrodami

Marka naturalnej wody mineralnej Nałęczowianka wystartowała z ogólnopolską loterią, w której do wygrania są nagrody przyjazne środowisku, m.in. w pełni elektryczny samochód Nissan Leaf. Loteria jest elementem wspierającym najnowszą kampanię „Siła pragnienia”, z którą marka ruszyła na początku października.

20.10.2020 | przeczytano: 226 razy

Trwa kampania promocyjna Radia Złote Przeboje pod hasłem "Największe przeboje lat '80,'90,'00". W tym tygodniu do zaplanowanych działań medialnych dołączyła akcja na Instagramie prowadzona z influencerami. Słuchacze i internauci mogą zaprezentować na zdjęciu swój “TOTAL LOOK a'la gwiazda dekady”, zamieszczając ujęcie na swoim profilu albo na Instastory z odpowiednim hasztagiem. Ich stylizacje i fotografie będą komentowane na antenie - od poniedziałku do piątku w porannej audycji Radia Złote Przeboje redakcja wskaże autora najbardziej kreatywnego zdjęcia, a na profilach stacji na Facebooku i Instagramie pojawi się repost fotografii.

20.10.2020 | przeczytano: 171 razy
Finał 10. edycji Nagrody Radia Tok FM im. Anny Laszuk 27 października na antenie i online

Za tydzień - we wtorek, 27 października 2020 r. poznamy laureata lub laureatkę tegorocznej, jubileuszowej Nagrody Radia TOK FM im. Anny Laszuk przyznawanej za wyjątkowy wpływ na rzeczywistość. Redakcja Radia TOK FM przedstawi wynik obrad Kapituły Nagrody podczas finałowej gali na antenie stacji oraz w internecie na tokfm.pl.

20.10.2020 | przeczytano: 118 razy
„Jedenaste: Nie produkuj śmieci” – rusza 21. konkurs Galerii Plakatu AMS

W 2020 roku zadaniem uczestników konkursu organizowanego przez AMS jest zaprojektowanie plakatu na temat ograniczenia produkcji śmieci. Partnerem głównym tej edycji jest Miasto Stołeczne Warszawa, zaś głównym patronem Gazeta.pl.

19.10.2020 | przeczytano: 541 razy
Gazeta.pl z akcją wsparcia służb medycznych

“Wspieramy Was – Raport z pierwszej linii” - pod takim hasłem Gazeta.pl 15 października br. rozpoczęła inicjatywę mającą na celu okazanie wsparcia pracownikom polskiej służby zdrowia. Na łamach portalu ukażą się wypowiedzi, relacje oraz nagrania pracowników służb medycznych i sanitarno-epidemiologicznych, pokazujące jak naprawdę wygląda ich rzeczywistość w czasie walki z pandemią. Pierwsze publikacje na ten temat dostępne są już na stronie głównej Gazeta.pl

19.10.2020 | przeczytano: 160 razy
„Maseczki do kontroli” – specjalna akcja „Gazety Wyborczej” w 20 polskich miastach

Dziś - w piątek, 16 października br. reporterzy lokalnych redakcji „Gazety Wyborczej” sprawdzali, jak mieszkańcy 20 polskich miast stosują się do przestrzegania nakazu zasłaniania nosa i ust w miejscach publicznych. Wyniki testu pojawią się już dzisiaj w serwisach lokalnych oraz stronie głównej Wyborcza.pl. Więcej na ten temat będzie można przeczytać natomiast w weekendowym wydaniu „Gazety Wyborczej” wraz z rozmową z psycholożką o tym, dlaczego nie lubimy nosić maseczek, oraz zestawem odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sprawie noszenia osłon na nos i usta.  

16.10.2020 | przeczytano: 172 razy
Prenumerata cyfrowa „Gazety Wyborczej” w ofercie Home.pl

„Gazeta Wyborcza” i home.pl rozpoczęły współpracę, dzięki której 15 października 2020 r. w ofercie home.pl pojawiły się pakiety prenumeraty cyfrowej dziennika w wersji podstawowej i premium. Dzięki wykupieniu specjalnych kodów i ich aktywacji na Wyborcza.pl/homepl internauci uzyskają dostęp do treści „Gazety Wyborczej” oraz jej magazynów, m.in. „Dużego Formatu” i „Wysokich Obcasów”.

15.10.2020 | przeczytano: 255 razy

Jak kryzys i koronawirus zmieniają stosunki między pracownikami i pracodawcami? Czy damy radę żyć bez relacji, które dawała nam praca, i jak budować je zdalnie? Co będzie z nieodpłatną lub słabo płatną pracą, na przykład w sektorze opieki? Tym i innym zagadnieniom związanym z przyszłością pracy poświęcony jest nowy, wspólny projekt "Gazety Wyborczej" i Goethe-Institut. Jego osią są debaty wideo, które będzie można oglądać na żywo na m.in. Wyborcza.pl oraz na stronie Instytutu - pierwsza odbędzie się już jutro, we wtorek 13 października br. pod hasłem "Solidarność czy jeszcze większe skłócenie?". Projekt "Praca, praca!" zainaugurowała publikacja eseju Marcina Napiórkowskiego "Potęga biurowej plotki" w weekendowym magazynie "Wolna Sobota" na cyfrowych i tradycyjnych łamach "Wyborczej".

13.10.2020 | przeczytano: 185 razy
Doradztwo Mediowe optymalizuje proces obsługi klientów i stawia na ofertę internetową

Zespół Doradztwa Mediowego z Grupy Radiowej Agory, który od lat tworzy dla klientów wielomediowe kampanie reklamowe, od jesieni 2020 r. działa w zmienionej strukturze. W nowo wyznaczonych pięciu kluczowych regionach Polski doświadczeni doradcy oraz managerowie pracują bezpośrednio z reklamodawcami. Na coraz szerszą skalę w ofercie spółki są też dostępne rozwiązania z zakresu digital marketingu, np. partnerstwa unikalnych audycji radiowych czy dedykowane podcasty.  

12.10.2020 | przeczytano: 204 razy
„Rodzina+” - serial dokumentalny Gazeta.pl o polskich rodzinach LGBT+

12 października br. Gazeta.pl udostępni swoim użytkownikom serial „Rodzina+” poświęcony polskim rodzinom LGBT+. Dzięki niemu widzowie poznają cztery niezwykłe historie osób z całej Polski, które, jak wyjaśniają twórcy dokumentu, pozbawione są takich samych praw jak inni, ponieważ są rodzinami nieheteronormatywnymi.

09.10.2020 | przeczytano: 218 razy

Teksty z dziennika 'The New York Times', relacje Macieja Czarneckiego, korespondenta „Wyborczej” z kluczowych stanów, komentarze Anne Applebaum i Daniela Frieda - to tylko część materiałów, jakie będzie można przeczytać w „Gazecie Wyborczej” w ostatnim miesiącu przed pojedynkiem Biden-Trump. Już jutro - w sobotę, 10 października br. na tradycyjnych i cyfrowych łamach magazynu „Wolna Sobota" znajdzie się mapa USA z olbrzymią porcją danych o nadchodzących wyborach. Redakcja opublikuje także wywiad z Mary Trump, siostrzenicą obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, autorką głośnej książki „Zbyt wiele i nigdy dość”, zaś fragment wydania będzie można przeczytać na Wyborcza.pl dzięki kodowi dostępu drukowanemu w numerze „Wyborczej”.

09.10.2020 | przeczytano: 120 razy
„Dekonstrukcja” Adama Jassera na platformie podcastowej Tok FM

8 października 2020 r. tuż po godz. 19:00 ukazał się pierwszy odcinek nowego podcastu TOK FM, tym razem poświęconego sprawom międzynarodowym. Analityczny cykl "Dekonstrukcja" prowadzić będzie Adam Jasser, wieloletni korespondent Agencji Reutera i były minister w kancelarii premiera. Kolejne części podcastu będą dostępne w czwartki na tokfm.pl oraz w aplikacji mobilnej TOK FM.

09.10.2020 | przeczytano: 243 razy

Trzy gry, trzy 12-dniowe sesje i ponad setka transmisji o łącznej długości ponad 300 godzin – to wszystko czeka na fanów esportu m.in. w serwisie Sport.pl. W środę, 7 października br. rusza druga edycja POLISH ESPORT CUP 2020. Zawody organizowane są w ramach współpracy Sport.pl, organizacji esportowej PACT, marek ACTINA i SFERIS.pl.

07.10.2020 | przeczytano: 268 razy

Już jutro - w środę, 7 października br. Rock Radio zaprosi wszystkich na wspólne śniadanie, czyli rockową ucztę dla ucha i brzucha. W Warszawie na Pl. Europejskim stanie plenerowe studio rozgłośni i food truck kultowej sieci Pasibus - słuchacze w stolicy będą mogli spróbować Classic Rock Burgera i spotkać się z Janem Bajorkiem, a pozostali - spędzić czas z wyjątkową audycją na żywo nadawaną w godz. 8:00-14:00.

06.10.2020 | przeczytano: 222 razy
„Gazeta Wyborcza” w europejskim Top 10 tytułów oferujących subskrypcje cyfrowe

W najnowszym raporcie „Global Digital Subscription Snapshot 2020”, opublikowanym przez międzynarodowe stowarzyszenie FIPP, „Gazeta Wyborcza” z 240 tys. aktywnych prenumerat cyfrowych zajęła 10. miejsce wśród wszystkich europejskich tytułów prasowych. W rankingu światowym „Wyborcza” zajmuje 21. lokatę.

02.10.2020 | przeczytano: 230 razy
Największe przeboje lat '80,'90,'00 w kampanii Radia Złote Przeboje

Odeta Moro i Kamil Baleja w trzech stylizacjach kojarzonych z trzema dekadami muzycznymi - to gwiazdy nowej kampanii reklamowej Radia Złote Przeboje, która rozpocznie się już w sobotę, 3 października br. Kreacje stacji pojawią się w internecie, prasie i kinach oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej w największych polskich miastach, a dodatkowo redakcja zaprosi słuchaczy do udziału w konkursie pod hasłem "80, 90, 2000".

02.10.2020 | przeczytano: 398 razy

"Na prawo patrz!" to tytuł nowego podcastu twórców Inicjatywy Wolne Sądy, przygotowywanego we współpracy z Radiem TOK FM. Pierwszy odcinek cyklu dostępnt jest od 30 września br. w aplikacji TOK FM i na tokfm.pl, a kolejne ukazywać się będą co środa ok. godz. 18:00.

01.10.2020 | przeczytano: 179 razy

Wyborcza.biz, ekonomiczny serwis "Gazety Wyborczej" patronuje tegorocznej konferencji Europejskie Forum Nowych Idei. W ramach "edycji 9,5" redakcja współorganizuje panel dyskusyjny poświęcony przyszłości mediów, zmianom ich modeli biznesowych oraz konsekwencjom tych zmian dla odbiorców. Dyskusja ekspertów, którą poprowadzi Leszek Jażdżewski, redaktor naczelny „Liberté!”, odbędzie się 2 października 2020 r. w godz. 13.05 - 14.05. i będzie dostępna online.

30.09.2020 | przeczytano: 190 razy
Co czwarta faktura wystawiona przez małe i średnie firmy opłacana jest po terminie

Mikrofirmy, a także małe i średnie przedsiębiorstwa mają problem z odzyskiwaniem należności od kontrahentów. 26 proc. faktur jest płaconych po terminie, a 6 proc. należności w ogóle nie udaje się odzyskać. Przedsiębiorcom brakuje wiedzy i umiejętności windykacyjnych, obawiają się także utraty klienta, jeśli rozpoczną starania o odzyskanie należności. Rozwiązaniem może być zlecenie windykacji firmie zewnętrznej, obecnie możliwe również poprzez platformę internetową.

28.09.2020 | przeczytano: 269 razy
Wyniki finansowe Grupy Agora w 2. kwartale 2020 r.

Wyniki operacyjne Grupy Agora w 2. kwartale 2020 r. były pod bezprecedensowym wpływem wybuchu pandemii COVID-19. Obostrzenia wprowadzone w celu zapobiegania jej dalszemu rozprzestrzenianiu, związane m.in. z zamknięciem kin, ograniczeniem działalności punktów sprzedaży i zakazem przemieszczania się ludności, miały istotny negatywny wpływ na działalność operacyjną i wyniki większości biznesów Grupy w tym okresie. Kolejne miesiące 2020 r. przynoszą jednak poprawę rezultatów Agory i jej marek, zwłaszcza dzięki coraz szybszemu powrotowi klientów do realizacji kampanii reklamowych oraz widzów przed ekrany kinowe.

25.09.2020 | przeczytano: 306 razy

Dużo nowości i kontynuacja znanych formatów, a przede wszystkim jeszcze więcej tematów ważnych dla czytelników Gazeta.pl, w tym treści związanych z ochroną środowiska. Tak w skrócie prezentuje się jesienna ramówka portalu, którą redakcja zaprezentowała dziś, 24 września br.

24.09.2020 | przeczytano: 287 razy (komentarzy: 4)
Gazeta.pl po raz kolejny wspiera akcję „Adoptuj Pszczołę”

Już jutro, 18 września br. strona główna Gazeta.pl opanowana zostanie przez pszczoły i trzmiele. W tym roku dołączą do nich także motyle, bo - jak zwraca uwagę Greenpeace Polska - zmniejsza się ich populacja. Gazeta.pl została głównym patronem medialnym akcji „Adoptuj Pszczołę”. Redakcja serwisu już po raz 6. angażuje się w inicjatywę Fundacji Greenpeace Polska, dzięki której już od 8 lat tysiące osób wspiera pomaganie tym pożytecznym owadom.

17.09.2020 | przeczytano: 268 razy

Radio Pogoda w nowej akcji szuka słuchaczy, którzy są "Pogodni przez całe życie". Redakcja stacji do 4 października br. czeka na zdjęcia swoich odbiorców - fotografie z dzieciństwa i aktualne ujęcia, które łączy uśmiech i radość. Uczestnicy zabawy otrzymają nagrody, a dodatkowo będą mogli zobaczyć swoje zdjęcia na billboardach w miastach nadawania Radia Pogoda w ramach specjalnej, listopadowej kampanii rozgłośni.

14.09.2020 | przeczytano: 164 razy

„Wysokie Obcasy” rozpoczęły akcję społeczną „Być rodzicem”, która ma skłonić wszystkich rodziców do refleksji nad ich relacjami z dziećmi. W tym celu co tydzień na łamach magazynu oraz w serwisie Wysokieobcasy.pl będą publikowane teksty na ten temat z prestiżowych zagranicznych mediów takich, jak „The New York Times”, „El Pais”, „Die Welt” czy „Le Figaro”. W ramach projektu redakcja zachęca też czytelników do subskrybowania newslettera „Być rodzicem” oraz wysłania zdjęć, na których wskażą, dlaczego są dobrymi rodzicami – wybrane fotografie znajdą się na okładce „Wysokich Obcasów”.  

14.09.2020 | przeczytano: 276 razy

„Reklama dla klimatu” to hasło specjalnej akcji portalu, której celem jest promowanie ekologicznych postaw przedsiębiorców. Na stronie głównej Gazeta.pl za symboliczną złotówkę prezentowane będą kampanie firm, które podejmują działania na rzecz środowiska. Kampanie reklamowe oferowane w ramach akcji będą emitowane w każdy piątek do końca listopada br.

14.09.2020 | przeczytano: 120 razy
Gwiazdy kontra plotki w nowym programie „Plotkersi” na Plotek.pl

Jak się zachowają gwiazdy, gdy przyjdzie im zmierzyć się z negatywnymi komentarzami na swój temat? O tym przekonają się widzowie nowego programu serwisu Plotek.pl - „Plotkersi". Premiera już w najbliższą niedzielę, 13 września br.

11.09.2020 | przeczytano: 339 razy
Jesienne nowości w Radiu Pogoda

Wrzesień 2020 r. przywitał słuchaczy Radia Pogoda nowościami na antenie. Wśród nich znalazły się stały felieton prof. Jerzego Bralczyka „Słowo się rzekło w Radiu Pogoda” oraz audycja „Szlachetne zdrowie w Radiu Pogoda” Ewy Podolskiej. Do jesiennej ramówki stacji powróciły też program Roberta Janowskiego w wersji z udziałem słuchaczy i lubiane konkursy - tym razem w postaci zabawy "Niezłe zagranie", sprawdzającej znajomość popularnych piosenek.

07.09.2020 | przeczytano: 268 razy

Wypracowany Whitepaper ma na celu omówienie tematyki fraudów, wprowadzenie polskiej definicji i kategoryzacji tego zjawiska oraz wskazanie narzędzi umożliwiających monitoring i prewencję antyfraudową. Jest też przyczynkiem do dalszej dyskusji na temat oszustw w internecie oraz innych działań nieetycznych w reklamie internetowej, które powodują naruszenie prawa np. w stosunku do konsumenta. Wydawnictwo jest częścią programu poprawy jakości reklamy cyfrowej IAB Polska, który swoją premierę będzie miał na najbliższej konferencji FORUM IAB.

07.09.2020 | przeczytano: 337 razy

„Wysokie Obcasy” rozpoczęły we wrześniu 2020 r. akcję społeczną „Być rodzicem”, która ma skłonić wszystkich rodziców do refleksji nad ich relacjami z dziećmi. W tym celu co tydzień na łamach magazynu oraz w serwisie Wysokieobasy.pl będą publikowane teksty na ten temat z prestiżowych zagranicznych mediów takich, jak „The New York Times”, „El Pais”, „Die Welt” czy „Le Figaro”. W ramach projektu redakcja zachęca też czytelników do subskrybowania newslettera „Być rodzicem” oraz wysłania zdjęć, na których wskażą, dlaczego są dobrymi rodzicami – wybrane fotografie znajdą się na okładce „Wysokich Obcasów”.

07.09.2020 | przeczytano: 188 razy
Gazeta Wyborcza rozpoczyna 3. edycję Konkursu im. Krzysztofa Millera

Od 7 września do 21 października br. profesjonaliści i amatorzy fotografii mogą zgłaszać swoje prace do Konkursu im. Krzysztofa Millera na najlepszy materiał fotograficzny 2020 r. Nagroda ustanowiona przez „Gazetę Wyborczą” już po raz trzeci ma docenić odwagę patrzenia i promować zdjęcia o wyjątkowych wartościach dziennikarskich. Laureata konkursu poznamy na przełomie listopada i grudnia podczas uroczystej gali, a prace wszystkich nagrodzonych opublikują „Gazeta Wyborcza” i Wyborcza.pl.  

07.09.2020 | przeczytano: 367 razy
„Zielony Poranek” w Gazeta.pl

„Poranna Rozmowa Gazeta.pl”, w każdy piątek, począwszy od 4 września br. zmieni się w „Zielony Poranek”. Każde wydanie programu będzie w całości poświęcone tematom związanym ze zmianami klimatycznymi i ekologią. W ten sposób Gazeta.pl jako pierwszy portal w Polsce w całości poświęci jeden ze swoich porannych publicystycznych formatów wyłącznie tematyce związanej z ochroną środowiska. Pierwszym gościem programu będzie minister klimatu Michał Kurtyka.

04.09.2020 | przeczytano: 338 razy
Redakcja „Wprost” rośnie w siłę.

Od września stanowisko wydawcy Wprost Premium objęła  Agnieszka Niesłuchowska. Do tej pory przez ponad 5 lat kierowała działem politycznym Fakt.pl oraz była zastępcą szefa działu politycznego dziennika Fakt. Wcześniej przez 10 lat pracowała w Wirtualnej Polsce jako reporter polityczny. Szlify zdobywała w Radiu PiN oraz Radiu Wawa.  

04.09.2020 | przeczytano: 312 razy (komentarzy: 10)
Wielki Test z Klasyki Rocka i jesienne nowości w Rock Radiu

We wrześniu br. na antenie Rock Radia pojawi się kolejna odsłona Wielkiego Testu z Klasyki Rocka, tym razem co tydzień poświęconego wybranym artystom lub zespołom. W jesiennej ramówce stacji nie zabraknie także nowości - będą to m.in. cykl "Dobrze tylko na zdjęciu w Rock Radiu" o skandalach z rockowego świata i realizowana wspólnie ze słuchaczami audycja "Słucham, bo jadę". Rock Radio kontynuuje też współpracę z warszawską restauracją Hard Rock Cafe, skąd co piątek nadawane będą programy na żywo.

02.09.2020 | przeczytano: 266 razy
Maciej Głogowski prowadzącym środowy Poranek Radia TOK FM

2 września 2020 r. Maciej Głogowski po raz pierwszy poprowadzi środowy "Poranek Radia TOK FM". Zastępca redaktor naczelnej Radia TOK FM i szef zespołu ekonomicznego stacji dołączy do grona gospodarzy porannej audycji, w którym są Dominika Wielowieyska, Jan Wróbel, Karolina Lewicka i Jacek Żakowski. 

02.09.2020 | przeczytano: 143 razy
Raporty społeczne firm i organizacji walczą o nagrodę internautów

Rozpoczęło się głosowanie internetowe w Konkursie Raporty Społeczne, organizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firmę Deloitte. Internauci będą mogli wybierać spośród  56 nadesłanych raportów, oddając swój głos poprzez formularz na stronie raportyspoleczne.pl. Głosowanie potrwa do 14 września, a ogłoszenie wyników nastąpi 15 października podczas gali online.

31.08.2020 | przeczytano: 464 razy

Gazeta.pl, Radio TOK FM i Wyborcza.pl połączą siły w przeddzień nowego roku szkolnego - 31 sierpnia br. w radiowo-internetowym programie specjalnym poświęconym edukacji w czasie pandemii. Rozmowy m.in. z ekspertami, nauczycielami i dyrektorami szkół będą dostępne w sieci i na antenie już po godz. 7:00.

28.08.2020 | przeczytano: 385 razy
Nowy, elastyczny model pracy Gazeta.pl

Nowoczesny, efektywny, a przede wszystkim elastyczny. Taki będzie nowy model pracy, którego założenia portal Gazeta.pl ogłosił dziś, 27 sierpnia 2020 r. całemu zespołowi. Model został wybrany po trzymiesięcznym procesie konsultacji ze wszystkimi pracownikami oraz współpracownikami Gazeta.pl i będzie obowiązywał od 15 września br. 

28.08.2020 | przeczytano: 312 razy
Czarna lista składników żywności w dodatku Gazety Wyborczej

Kiedy jogurt owocowy naprawdę jest owocowy? Kto powinien zrezygnować z napojów izotonicznych? Dlaczego nie powinniśmy jeść serków topionych? W środę i w czwartek, 26 i 27 sierpnia br. w „Gazecie Wyborczej” opublikowana zostanie „Czarna lista składników żywności”. To specjalny przewodnik zawierający alfabetyczną listę produktów spożywczych, które zawierają szkodliwe substancje, a także porady, jak je wykryć  i czym zastąpić, aby jeść zdrowo.

26.08.2020 | przeczytano: 440 razy

Fakty i mity na temat samochodów elektrycznych oraz ich eksploatacji - między innymi to znajdzie się w nowym cyklu serwisu Moto.pl pod tytułem „Wiedza elektryzująca”. Pierwszy odcinek, poświęcony filozofii użytkowania samochodu elektrycznego, ukazał się dziś, 25 sierpnia br.

25.08.2020 | przeczytano: 355 razy
1 2 3
Strona 1/15 (artykułów: 709)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764